تی وی تو
کرواسی
روسیه

یکشنبه ۲۳ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی کرواسی روسیه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی کرواسی روسیه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کرواسی روسیه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی کرواسی روسیه امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال کرواسی روسیه به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی کرواسی روسیه را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی کرواسی روسیه را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی کرواسی روسیه، شما می توانید پخش آنلاین بازی کرواسی روسیه را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی کرواسی روسیه، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال کرواسی روسیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی کرواسی روسیه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

در هفته چهارم از رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در گروه H دو تیم روسیه و کرواسی در ورزشگاه لوژنیکی مسکو به مصاف هم رفتند که با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید . شاگردان دالیچ با وجود بازی در زمین میزبان توانستند نبض باری را در نیمه اول در دست بگیرند و حملاتی را روی دروازه حریف شان ایجاد کنند که هیچ کدامشان به نتیجه نرسید . با شروع نیمه دوم و اعمال تغییرات هر دو مربی در ترکیب تیمشان بازی پایاپای دنبال شد اما هیچ یک از دو تیم نتوانستند راهی به دروازه هم پیدا کنند و در نهایت این بازی با تقسیم امتیازات بین دو تیم به پایان رسید . در نهایت با اتمام  گزارش زنده بازی کرواسی روسیه روسیه با این یک امتیاز نوزده امتیازه شد و همچنان در صدر ایستاد و کرواسی هم با هفده امتیاز در رده دوم جای گرفت

 

پخش زنده بازی کرواسی روسیه

 

روسیهکراواسی
۴۰مالکیت۶۰
۳شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۳
۴۰۰تعداد پاس۵۷۷
۲۹۹پاس صحیح۴۸۰
۱۰سانتر۳۰
۳کرنر۶
۸خطا۶
۲آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی کرواسی روسیه

 

پخش زنده بازی کرواسی روسیه – ۱۶ تیر ۹۷

تیم ملی فوتبال کرواسی موفق شد با پیروزی مقابل روسیه، میزبان رقابت های جام جهانی در ضربات پنالتی، به جمع ۴ تیم برتر رقابت ها راه یابد. در دقیقه ۳۱، روسیه به گل رسید. طی یک حرکت ترکیبی تیمی که چریشف آغازگر آن بود، در نهایت توپ دوباره به چریشف رسید و شوت از راه دور هافبک روس به زیبایی وارد دروازه سوباشیچی شد که هیچ عکس العملی نشان نداد. کرواسی زود به گل پاسخ داد. در دقیقه ۳۹ با نفوذ خوب مانژوکیچ به گوشه محوطه جریمه کرواسی صاحب موقعیت شد. مانژوکیچ توپ را به داخل فرستاد و کراماریچ با ضربه سر دروازه آکینفیف را باز کرد. نیمه اول با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.

در دقیقه ۵۹ کرواسی فرصتی طلایی برای گلزنی داشت و در یک فعل و انفعال و اشتباه مدافعان توپ به پریشیچ رسید اما ضربه وی با بدشانسی به تیر عمودی دروازه خورد و با طی کردن خط دروازه به بیرون رفت. بازی با نتیجه ۱-۱ در نود دقیقه به پایان رسید تا تکلیف بازی در وقت های اضافه مشخص شود.

در دقیقه ۱۰۰، لحظه سرنوشت ساز رقم خورد. کرنر ارسالی لوکا مودریچ با ضربه سر دوماگوژ ویدای پیش تاخته همراه شد و آکینفیف تنها نظاره گر ورود توپ به دروازه بود. در دقیقه ۱۰۵ روسیه که حالا سراپا حمله شده بود، طی یک ضربه کرنر صاحب موقعیت شد اما ضربه سر اروخین از کنار دروازه کرواسی به بیرون رفت.در دقیقه ی ۱۱۵ یار کرواسی چسبیده به محوطه جریمه مرتکب خطای هند شد. سانتر عالی ژاگوئف با ضربه سر عالی ماریو فرناندز همراه شد تا حاصل کار ۲-۲ شود.

 

پخش زنده فوتبال کرواسی روسیه – تی وی تو

 

روسیه، کرواسی 
۳۵%مالکیت۶۵%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۱۱
۱مهار دروازه بان۳
۴۰۰تعداد پاس۷۲۸
۲۵۹پاس صحیح۵۹۲
۱۸سانتر۳۸
۶کرنر۸
۱۵ضربه ایستگاهی۲۴
۲۵خطا۱۸
۱آفساید۰
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال کرواسی روسیه – تی وی تو