تی وی تو
کرواسی
جمهوری چک

جمعه ۲۸ خرداد ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی کرواسی جمهوری چک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی کرواسی جمهوری چک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کرواسی جمهوری چک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده جام ملت های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال کرواسی – جمهوری چک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی کرواسی جمهوری چک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی کرواسی چک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی کرواسی جمهوری چک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال کرواسی جمهوری چک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی کرواسی جمهوری چک – ۲۸ خرداد ۹۵

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم رقابت های جام ملت های اروپا ، تیم های کرواسی و جمهوری چک از گروه D با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار پریشیچ با گل خود در دقیقه ی ۳۷ موفق شد  تیمش را به برتری ۱-۰ برساند. در نیمه ی دوم شاهد بازی تهاجمی تری از دو تیم بودیم. در این نیمه ، راکیتیچ رد دقیقه ی ۵۹ موفق شد دروازه ی چک را برای بار دوم باز کند اما پس از این گل ، بازیکنان چک در دو کامبک دیدنی ، این اختلاف امتیاز را جبران کردند. در دقیقه ی ۷۶ اسکودا و در دقیقه ی ۸۹ نسید برای تیمشان گلزنی کردند تا در نهایت این دیدار با تساوی ۲-۲ این دو تیم به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال کرواسی چک – تی وی تو

 

 

جمهوری چک کرواسی 
۴۵%مالکیت۵۵%
۴شوت در چارچوب ۵
۰شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۰تعداد پاس۴۲۴
۲۵۴پاس صحیح۳۳۰
۲کرنر۱۱
۱۲ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۳
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال کرواسی چک – تی وی تو