تی وی تو
بازی زنده  کرواسی ترکیه

بازی زنده کرواسی ترکیه

پخش زنده فوتبال کرواسی ترکیه، امروز پنجشنبه ۲۰ مهر و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های کرواسی و ترکیه بازی خواهند داشت. کرواسی مقابل ترکیه را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده رقابت های انتخابی یورو اگر برای دیدن فوتبال زنده کرواسی ترکیه و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید
کرواسی
ترکیه

پنجشنبه ۲۰ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال کرواسی ترکیه، امروز پنجشنبه ۲۰ مهر و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های کرواسی و ترکیه بازی خواهند داشت. کرواسی مقابل ترکیه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده رقابت های انتخابی یورو

اگر برای دیدن فوتبال زنده کرواسی ترکیه و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی کرواسی ترکیه را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات یورو ۲۰۲۴ و بازی زنده تیم های کرواسی و ترکیه را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی کرواسی مقابل ترکیه را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی کرواسی ترکیه ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده کرواسی و ترکیه را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال کرواسی ترکیه، شما می توانید بازی کرواسی و ترکیه زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال کرواسی ترکیه

۸ فروردین ۱۴۰۲

تیم ملی ترکیه و کرواسی در هفته دوم رقابت های انتخابی یورو با هم دیدار کردند. کرواسی در نیمه نخست بسیار خوب عمل کرد و موفق شد با دبل کواچیچ به برتری ۲-۰ برسد.

در نیمه دوم علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال کرواسی ترکیه با پیروزی کرواسی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال کرواسی ترکیه

ترکیه کرواسی 
۴۶%مالکیت۵۴%
۵شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۵
۴۷۷تعداد پاس۵۸۵
۴۱۵پاس صحیح۴۹۰
۲۶سانتر۹
۹کرنر۲
۱۱خطا۱۰
۲آفساید۱
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال کرواسی ترکیه

برچسب‌ها: