تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

کره
ویتنام

سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۴:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال کره ویتنام، امروز سه‌شنبه ۲۵ مهر و در چارچوب رقابتهای بازی دوستانه و از ساعت ۱۴:۳۰ تیم های کره و ویتنام بازی خواهند داشت. کره مقابل ویتنام را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال کره جنوبی و ویتنام

اگر برای دیدن فوتبال زنده کره و ویتنام و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی کره ویتنام را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات بازی دوستانه و بازی زنده تیم های کره و ویتنام را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی کره مقابل ویتنام را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی کره ویتنام، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده کره و ویتنام را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال کره ویتنام، شما می توانید بازی کره و ویتنام زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی کره ویتنام

۲۵ مهر ۱۴۰۲

تیم ملی کره جنوبی و ویتنام برای اولین بار و در یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که ویتنام  در ۵ و کره جنوبی در۲ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند. با توجه به سایر آمار این بازی‌ها که در زیر مشاهده می‌کنید، ویتنام شرایط بهتری نسبت به حریف خود، کره جنوبی دارد ولی باید دید که بازیکنان این تیم چگونه خود را برای این دیدار آماده کرده‌اند.

در پخش زنده فوتبال کره ویتنام با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال کره ویتنام

آخرین بروز رسانی : اکتبر 16, 2023