تی وی تو
کره
سوریه

پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی کره سوریه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی کره جنوبی سوریه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کره جنوبی سوریه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی کره جنوبی سوریه امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال کره سوریه به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی کره سوریه را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی کره سوریه را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی کره سوریه، شما می توانید پخش آنلاین بازی کره سوریه را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی کره سوریه، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال کره سوریه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی کره سوریه – ۸ فروردین ۹۶

در ادامه ی بازی های هفته ی هفتم رقابت های مقدماتی جام جهانی ، تیم های کره جنوبی و سوریه به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، کره جنوبی با استفاده از موقعیت های طلایی و با ضربه ی هونگ چیونگ  هو به برتری ۱-۰ رسید. در نیمه ی دوم روند سریع بازی کند شد و ورود بازیکنان تازه نفس نیز به این موضوع کمکی نکرد. در پایان پخش زنده بازی کره سوریه،  کره ای ها با برتری ۱-۰ تیم پیروز این دیدار شدند.

پخش زنده بازی کره سوریه

 

پخش زنده بازی کره سوریه – ۱۶ شهریور ۹۵

تیم های کره جنوبی و سوریه در هفته ی دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدا به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم کره ای ها چند حمله ی سنگین بر دروازه ی سوریه ترتیب دادند که این حملات به نتیجه ای نرسید. در پایان پخش زنده بازی کره سوریه دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

سوریه کره جنوبی
۳۵%مالکیت۶۵%
۴شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۱تعداد پاس۱۲
۱۱پاس صحیح۱۶
۱۶خطا۱۰
۰آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی کره سوریه