تی وی تو
بازی زنده  کره سنگاپور

بازی زنده کره سنگاپور

پخش زنده فوتبال کره جنوبی سنگاپور امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۱۵:۳۰ تیم‌های کره و سنگاپور بازی خواهند داشت. کره مقابل سنگاپور را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده کره جنوبی و سنگاپور و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می‌توانید
کره
سنگاپور

پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۵:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال کره جنوبی سنگاپور امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۱۵:۳۰ تیم‌های کره و سنگاپور بازی خواهند داشت. کره مقابل سنگاپور را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده کره جنوبی و سنگاپور و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می‌توانید به‌سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت آنلاین بازی کره سنگاپور تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال کره جنوبی و سنگاپور

۲۵ آبان ۱۴۰۲

کره جنوبی در هفته اول مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ در مقابل سنگاپور قرار گرفت و به برتری ۵-۰ رسید.

نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که گوئه سونگ چو در دقیقه ۴۴ با باز کردن دروازه حریف کره را به برتری ۱-۰ رساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال کره جنوبی سنگاپور طوفان حملات کره ای ها آغاز شد. هوانگ هی چان، سون هیونگ مین، اوی جو هوانگ(پنالتی) و لی کانگ این گلزنان کره در این نیمه بودند تا پیروزی ۵-۰ تیمشان در این دیدار را رقم بزنند.

پخش زنده فوتبال کره جنوبی سنگاپور

پخش زنده فوتبال کره جنوبی سنگاپور