کاپیتان یوونتوس جای توتی را پر می‌کند!

جولای 19, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، لئوناردو بونوچی در آستانه شروع تمرینات پیش فصل یوونتوس با یک خبر غیرمننتظره مواجه شد. باشگاه به مدافع باتجربه اعلام کرد که دیگر نیازی به او ندارد و باید به دنبال تیم جدیدی باشد. این خواسته مکس آلگری بود و باعث ایجاد تنش هایی بین کاپیتان و سرمربی بیانکونری شد. با این حال تنها مورد قطعی این است که بونوچی باید هر چه سریع‌تر تیم آینده خود را انتخاب کند.

بعد از اینکه کریستین جونتولی این موضوع را تایید کرد، چند باشگاه برای جذب کاپیتان یووه دست به کار شدند. فنرباغچه و گالاتاسرای از اولین مشتریان بونوچی بودند که پیشنهادات بسیار خوبی هم به ارائه کردند؛ پیشنهاداتی که البته مورد توجه این بازیکن قرار نگرفت.

به گزارش توتو مرکاتو، این مدافع ۳۶ ساله فعلا قصد دارد فوتبال خود را در ایتالیا دنبال کند و با رد پیشنهاد دو تیم بزرگ فوتبال ترکیه دوست دارد در پایتخت به کار خود ادامه دهد؛ جایی که احتمال دارد در صورت توافق با رم، بازوبندی را به دست ببنددد که سال ها به دست فرانچسکو توتی، اسطوره تیم پایتخت، بود و بعد از خداحافظی او هیچ گاه جانشین بزرگی برایش پیدا نشد.

لاتزیو و رم دو تیمی هستند که بونوچی از پیشنهاد بازی در آنها استقبال می کند. در حالی که برخی منابع همچنان از تلاش او برای تغییر موضع یووه خبر می دهند، دو تیم شهر رم در حال آماده کردن پیشنهاداتی معقول برای جذب او هستند. البته بونوچی باید هر چه زودتر تصمیم خود را بگیرد چرا که در غیر این صورت احتمالا باید فصل آینده را از روی سکوها تماشا کند.