تی وی تو
کامرون
بورکینا فاسو

یکشنبه ۱۹ دی ۱۹:۳۰

پخش زنده جام ملتهای آفریقا

فوتبال زنده کامرون و بورکینا فاسو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی کامرون و بورکینا فاسو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کامرون و بورکینا فاسو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال کامرون و بورکینا فاسو امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده کامرون و بورکینا فاسو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی کامرون بورکینا فاسو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی کامرون بورکینا فاسو را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی کامرون بورکینا فاسو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده کامرون و بورکینا فاسو را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال کامرون بورکینا فاسو، شما می توانید بازی کامرون و بورکینا فاسو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال کامرون و بورکینا فاسو

در هفته سوم رقابتهای قهرمانی کشور های آفریقایی در گروه A دو تیم کامرون و بورکینافاسو به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید . در نیمه اول این دیدار به جز تعویض اجباری استیو کئونی که به جای سرگی آندولو وارد میدان شد اتفاق خاص دیگری رخ نداد .

در نیمه دوم بازی پایاپایی از هر دو تیم شاهد بودیم و مسابقه در اکثر دقایق در میانه های میدان پیگیری میشد . در اندک موقعیت هایی هم که روی دروازه ها شکل می گرفت با بی دقتی مهاجمان شوت هایی به بیرون دروازه روانه میشد به طوری که در کل چهل و پنج دقیقه نیمه دوم بورکینافاسو ۵ شوت و کامرون ۶ شوت به سمت دروازه حریف زدند که سهم هر یک از آنها یک شوت در چهارچوب بود  . در پایان گزارش زنده بازی کامرون و بورکینا فاسو نیز این دیدار نه چندان دلچسب با تساوی بدون گل به اتمام رسی و کامرون در دره دوم و بورکینافاسو در رده سوم جدول چهار تیمه گروه A جای گرفتند . 

پخش زنده فوتبال کامرون و بورکینا فاسو

 

بورکینافاسوکامرون
۴۲مالکیت۵۸
۳شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۲۷۴تعداد پاس۳۷۴
۱۸۷پاس صحیح۲۸۵
۱۶سانتر۲۵
۵کرنر۴
۲۷خطا۱۲
۳آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال کامرون و بورکینا فاسو