کار بارسا سخت شد: الاتحاد مشتری جدی تراشتگن

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه‌های عربستانی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته بسیاری از بازیکنان بزرگ حاضر در فوتبال اروپا را با قراردادها و دستمزدهای هنگفت به خدمت گرفتند و به نظر می‌رسد که این روند قرار است در پنجره تابستانی امسال هم ادامه داشته باشد.

بسیاری از رسانه‌های بزرگ اروپایی در چند روز اخیر از علاقه دوباره باشگاه‌های عربستانی به همکاری با ستاره‌های مطرح در فوتبال قاره خبر داده بودند و حالا گفته می‌شود که باشگاه الاتحاد قصد دارد یکی از بازیکنان کلیدی و مهم در ترکیب بارسلونا را در این پنجره تابستانی به خدمت بگیرد.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی، مدعی شده است که این باشگاه از مدتی پیش شرایط تراشتگن را به صورت دقیق زیر نظر داشته و امیدوار است که بتواند با این بازیکن برای امضای قرارداد در تابستان پیش‌رو به توافق برسد و او را به فهرست تیمش برای فصل آینده اضافه کند.

این ستاره آلمانی یکی از بازیکنان کلیدی بارسلونا در چند فصل اخیر بوده است و شاید متقاعد کردن مدیران این باشگاه برای فروشش دشوار باشد اما شرایط مالی نه چندان خوب بارسا باعث شده است که الاتحاد از شانس بیشتری برای به خدمت گرفتن تراشتگن برخوردار باشد و باید دید که آیا خود این بازیکن حاضر به بازی در لیگ عربستان خواهد بود یا خیر.