کارلو آنچلوتی و پپ گواردیولا به دنبال رکورد سرآلکس فرگوسن

آوریل 6, 2022

شب گذشته منچسترسیتی موفق شد با نتیجه یک بر صفر اتلتیکو مادرید را در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد و بدین ترتیب پپ گواردیولا یک پیروزی دیگر را در کارنامه حرفه ای خود در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به دست بیاورد.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال مادرید هم امشب از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف چلسی می رود و باید دید که شاگردان کارلو آنچلوتی چه عملکردی مقابل چلسی و تیم توماس توخل خواهند داشت.

اگر بخواهیم نگاهی به مربیانی که بیشترین برد را در تاریخ چمپیونزلیگ داشته اند بیندازیم، نگاهمان در ابتدا به نام سر الکس فرگوسن می افتد که با ۱۰۵ پیروزی، بیشترین تعداد برد را در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا به دست آورده است. پس از سر الکس فرگوسن، کارلو آنچلوتی با ۹۷ برد و پپ گواردیولا با ۹۱ برد قرار گرفته است.

در واقع کارلو آنچلوتی و پپ گواردیولا این فرصت را دارند تا بتوانند تا پایان دوران حرفه ای خود از رکورد تعداد پیروزی های فرگوسن در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا عبور کنند و برای عبور از این رکورد باید بازی های خود در لیگ قهرمانان اروپا را جدی بگیرند تا بتوانند تعداد پیروزی های خود را افزایش دهند.

پست پیشنهادی : پخش زنده بازی رئال مادرید و چلسی

پست پیشنهادی : پخش زنده بازی منچسترسیتی و اتلتیکومادرید