کارلتو کوتاه آمد: ستاره مغضوب رئال در ترکیب

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی رئال مادرید امشب در چارچوب رقابت‌های هفته سی و سوم لالیگا باید در ورزشگاه خانگی رئال سوسیداد به مصاف این تیم برود.

آنچلوتی در چند هفته اخیر بارها تاکید کرده که صحبت زیادی با هازارد نداشته و به نوعی مهر تاییدی بر رابطه سرد و نه چندان خوبی که با این بازیکن دارد زده است اما حالا به نظر می‌رسد که قصد دارد فرصتی به او بدهد.

روزنامه اسپانیایی آ.اس مدعی شده است که این ستاره سابق چلسی قرار است امشب از ابتدا در ترکیب رئال مادرید به میدان برود. این بهترین شانس برای او است تا نشان دهد که هنوز ردی از هازارد سابق که بسیاری او را یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال می‌دانستند در وجودش باقی مانده است.

این بازیکن بلژیکی از زمان پیوستن به رئال مادرید تا به حال به صورت مداوم با مصدومیت‌های شدید و طولانی مدت روبرو بوده که باعث شده شرایط همراهی تیمش را نداشته باشد و این فصل هم با بی‌مهری آنچلوتی روبرو شد که اعتقادی به استفاده از او نداشت.

حالا باید دید که آیا هازارد می‌تواند در بازی امشب برابر سوسیداد بار دیگر آن درخشش سابق را تکرار کند یا شرایط مانند گذشته پیش خواهد رفت و او به نیمکت تبعید می‌شود.