کابوس ناتمام یونایتد: یک مدافع دیگر مصدوم شد

نوامبر 11, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، منچستریونایتد در طول این فصل با مشکل جدی مصدومیت ستاره‌های تیمش روبرو شده و به نظر می‌رسد که این کابوس قرار نیست به این زودی برای آنها تمام شود.

آنها در طول چند هفته اخیر بارها و بارها با غیبت بازیکنان اصلی در ترکیب این تیم روبرو بودند که شرایط را برای آنها دشوار کرده بود و حالا یک مصدوم دیگر هم به فهرست طولانی مصدومان فعلی این تیم اضافه شده است.

باشگاه منچستریونایتد تایید کرد که جانی اوانز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم در چند هفته آینده نخواهد بود، اما زمان دقیقی برای بازگشت او به میادین مشخص نکرده که این نگرانی هواداران این تیم را بیش از پیش افزایش داده است.

این مدافع اهل ایرلند شمالی از ناحیه ماهیچه پایش در جریان دیدار برابر کپنهاگن در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان که با شکست شاگردان اریک تن‌هاخ به پایان رسید مصدوم شده است.

حالا چند رسانه انگلیسی و همچنین فابریتزیو رومانو، خبرنگار ایتالیایی، مدعی شده‌اند که مدیران این باشگاه قصد دارند در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه سال آینده میلادی برای خرید یک مدافع میانی مطمئن اقدام کنند.

پیش از این کمیته‌ای در یونایتد تشکیل شده بود تا دلیل مصدومیت‌های متعدد بازیکنان این تیم را بررسی کند.