کابوس ادامه دارد: مصدومیت مدافع سیتی جدی است

آگوست 21, 2023

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، استونز در اردوی تمرینی پیش فصل از ناحیه ماهیچه پایش دچار مصدومیت شد و حالا مشخص شده که این مشکل هنوز حل نشده است.

او در جریان دیدارهای سیتی در دو هفته ابتدایی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس که با پیروزی برابر نیوکسل و برنلی همراه بود و همچنین قهرمانی این تیم در سوپر جام اروپا با غلبه بر سویا در ضربات پنالتی هم غایب بود.

حالا پپ گواردیولا تایید کرده که این بازیکن تا پس از وقفه دیدارهای ملی در ماه سپتامبر هم قادر به بازگشت به میادین نیست. به این ترتیب، او دیدارهای تیم ملی انگلیس در مسابقات انتخابی یورو ۲۰۲۰ برابر اوکراین و بازی دوستانه مقابل اسکاتلند را هم از دست خواهد داد.

این به هیچ وجه خبر خوبی برای سیتی نیست که پیش از این کوین دی بروینه را هم در همان دیدار هفته اول به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داده بود. این بازیکن بلژیکی هم پایش را به تیغ جراحان سپرده و تا پایان سال جاری میلادی به ترکیب سیتی بازنخواهد گشت.

وقفه دیدارهای ملی ماه سپتامبر قرار است در فاصله چهار تا دوازده این ماه باشد و این یعنی استونز حداقل دو دیدار آینده برابر شفیلد یونایتد و فولام را هم از دست خواهد داد.