تی وی تو
بازی زنده  ژاپن چین

بازی زنده ژاپن چین

پخش زنده بازی ژاپن و چین امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم‌های ژاپن و چین بازی خواهند داشت. ژاپن مقابل چین را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده فوتبال ژاپن چین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه
ژاپن
چین

سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۶:۳۰

پخش زنده قهرمانی زیر 23 سال آسیا

پخش زنده بازی ژاپن و چین امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم‌های ژاپن و چین بازی خواهند داشت. ژاپن مقابل چین را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده فوتبال ژاپن چین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ژاپن چین را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ژاپن و چین

تیم ملی ژاپن در دور هفتم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف چین رفت و با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید. نخستین گل این دیدار ، در دقیقه ی ۱۳ و با ضربه ی زیبای اوساکو به ثبت رسید. در نیمه ی دوم نیز ، ایتو موفق شد در دقیقه ی ۶۱ با استفاده از یک فرصت طلایی دروازه ی حریف را باز کند تا ژاپن را به برتری ۲-۰ برساند.

در پایان پخش زنده بازی ژاپن و چین ، سامورایی ها با این برد ۱۵ امتیازی شدند و به رده دوم جدول صعود کردند و در آستانه صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قرار گرفتند. مقابل چین با این باخت با ۵ امتیاز در رده پنجم ماند.

 

پخش زنده فوتبال ژاپن و چین

 

ژاپن چین 
۶۳%مالکیت۳۷%
۶شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۴
۵۶۸تعداد پاس۳۵۹
۴۸۷پاس صحیح۲۴۴
۲۷سانتر۵
۱۱کرنر۱
۱۳خطا۱۳
۳آفساید۰
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال ژاپن و چین

 

پخش زنده فوتبال ژاپن و چین

در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا، دو تیم چین و ژاپن در قطر به مصاف هم رفتند . در دقیقه ی ۴۰ نیمه ی نخست ، یویا اوساکو تک گل ژاپن را به ثمر رساند تا تیمش با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه ی دوم علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا با پایان پخش زنده بازی ژاپن و چین ژاپنی ها با همان تک گل نیمه ی نخست به پیروزی برسند.

 

پخش زنده فوتبال ژاپن و چین

 

چین ژاپن 
۳۰%مالکیت۷۰%
۰شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۰
۲۷۷تعداد پاس۶۵۱
۱۶۲پاس صحیح۵۴۶
۵سانتر۲۱
۱کرنر۶
۱۰خطا۱۸
۰آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ژاپن و چین