تی وی تو
ژاپن
ویتنام

سه‌شنبه ۹ فروردین ۱۵:۰۵

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

بازی زنده فوتبال ژاپن ویتنام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی ژاپن و ویتنام را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ژاپن و ویتنام امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ژاپن و ویتنام

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال ژاپن و ویتنام به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ژاپن ویتنام را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ژاپن ویتنام را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال ژاپن ویتنام، شما می توانید بازی ژاپن و ویتنام زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی ژاپن ویتنام، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال ژاپن و ویتنام را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ژاپن و ویتنام

تیم های ژاپن و ویتنام در مرحله ی یک چهارم نهایی جام ملت ها در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بود که دوان موفق شد ضربه ی ایستگاهی تیمش را به تک گل این دیدار بدل کند و در ادامه ی پخش زنده فوتبال ژاپن ویتنام تمام موقعیت های مناسب با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا این دیدار با برتری ۱-۰ ژاپن به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی ژاپن ویتنام

 

ویتنام ژاپن 
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۱
۶مهار دروازه بان۳
۴کرنر۶
۷ضربه ایستگاهی۱۳
۱۱خطا۵
۲آفساید۲
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی ژاپن ویتنام