تی وی تو
ژاپن
عمان

سه‌شنبه ۲۵ آبان ۱۹:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی ژاپن عمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ژاپن عمان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ژاپن عمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی ژاپن عمان امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال ژاپن عمان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ژاپن عمان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ژاپن عمان را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی ژاپن عمان، شما می توانید پخش آنلاین بازی ژاپن عمان را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی ژاپن عمان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ژاپن عمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ژاپن عمان ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

در هفته اول از رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا در گروه B دیدار دو تیم ژاپن و عمان با برتری یک بر صفر عمان به پایان رسید . برخلاف تصور همگان عمان حریف دست و پا بسته ای برای ژاپن نبود و در نیمه اول چندین بار روی دروازه ژاپن حمله کردند اما به نتیجه ای نرسیدند آن سوی زمین هم ژاپنی ها نتوانستند راهی به دروازه عمان پیدا کنند .

با شروع نیمه دوم و ایجاد تغییرات در ترکیب هر دو تیم بر فشارها روی هر دو دروازه افزوده شد . اما در دقیقه ۸۸ حسام الصبحی بازیکن تعویضی که چهار دقیقه از حضور او در میدان نمیگذشت توانست برای عمان گلزنی کند و تیمش را از حریف پرقدرت و نامدارار شان پیش بیاندازد . در دقایق باقی مانده نیز ژاپنی ها هرچه تلاش کردند نتوانستند به دروازه حریف برسند و این عمان بود که با پایان گزارش زنده بازی ژاپن عمان و با تک گل الصبحی سه امتیاز را از سامورایی ها ربود 

پخش زنده بازی ژاپن عمان

 

ژاپنعمان
۶۵مالکیت۳۵
۴شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۴
۵۲۵تعداد پاس۲۷۸
۴۲۸پاس صحیح۱۷۶
۲۳سانتر۲۲
۳کرنر۶
۱۳خطا۸
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی ژاپن عمان

 

پخش زنده بازی ژاپن عمان – ۲۳ دی ۹۷

ر چارچوب رقابت های جام ملت های آسیا دو تیم ژاپن و عمان به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۱ بر ۰ ژاپن به پایان رسید. اپن بازی را با قدرت آغاز کرد و خیلی هجومی کار را شروع کرد و در نهایت در دقیقه ۲۸ صاحب یک ضربه پنالتی شد و هاراگوچی این پنالتی را به گل تبدیل کرد. پنالتی که بسیار بحث برانگیز بود و عمانی ها حسابی به داور بازی معترض شدند.بازی در نیمه اول با همین نتیجه ۱ بر ۰ به پایان رسید.

در نیمه دوم عمان موقعیت این را داشت که بازی را به تساوی بکشاند اما موقعیت های عمانی ها به جایی نرسید و ژاپن نیز نتوانست اختلاف را بیشتر کند تا بازی با همین نتیجه ۱ بر ۰ تمام شود.

با این پیروزی ژاپن ۶ امتیازی شد و صعود خود را قطعی کرد و عمان نیز با صفر امتیاز در قعر جدول جای گرفت.

پخش زنده فوتبال ژاپن عمان – تی وی تو

 

عمان ژاپن 
۳۷%مالکیت۶۳%
۱شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۵کرنر۷
۱۶ضربه ایستگاهی۱۸
۱۷خطا۱۵
۱آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال ژاپن عمان – تی وی تو