تی وی تو

بازی زنده ژاپن و استرالیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ژاپن استرالیا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ژاپن استرالیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی ژاپن استرالیا

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال ژاپن استرالیا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ژاپن استرالیا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ژاپن استرالیا را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی ژاپن استرالیا، شما می توانید پخش آنلاین بازی ژاپن استرالیا را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی ژاپن استرالیا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ژاپن استرالیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال ژاپن استرالیا

در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ، تیم های ژاپن و استرالیا در مقابل هم قرار گرفتند.

شاگردان هاجیمه موریاسو از ابتدا با حمله بازی را آغاز کردند و در دقیقه ۵ روی ضربه کرنر موفق شدند اولین موقعیت را خلق کنند اما ضربه واتارو اندو راهی به دروازه نیافت.

سه دقیقه بعد ژاپنی‌ها توانستند گل نخست را به ثمر برسانند. ارسال توپ به پشت خط دفاع استرالیا به آئو تاناکا رسید و او موفق شد با ضربه ای دقیق دروازه مت رایان را باز کند. وی ای آر آفساید بودن گل را بررسی کرد که نتیجه به سود ژاپن بود.

در ادامه پخش زنده بازی ژاپن استرالیا استرالیا چند موقعیت بسیار خوب داشت شوییچی گوندا دروازه‌بان ژاپن با مهار تمام موقعیت‌ها مانع از گلزنی ساکروس شد. تام روگیچ بهترین موقعیت را در دقیقه ۱۲ به دست آورد و بدشانس بود که شوتش تبدیل به گل نشد.

با این حال با شایستگی در ادامه نیمه نخست میدان‌داری کرد و موقعیتهای خوبی هم داشت. در دقیقه ۳۳ فرار از سمت چپ و ارسال روی دروازه هواداران این تیم را نیم‌خیز کرد اما تلاش اوساکو بی ثمر بود و او چند سانتی متر برای زدن ضربه نهایی با سر کم آورد.

در دقیقه ۴۲ استرالیا دو موقعیت متوالی داشت که هر دو را دروازه بان ژاپن گرفت.

نیمه دوم با حملات استرالیا آغاز شد و آرون موی یک فرصت بسیار خوب را در فضای مطلوب زمین حریف داشت که نتوانست این توپ را تبدیل به گل کند. ژاپن هم یک موقعیت خوب روی ضربه ایستگاهی داشت اما ضربه نهایی ساکای ارتفاع زیادی داشت.

سرانجام استرالیا به شکلی عجیب و غریب بازی را به تساوی کشید. پاس کات بک در دقیقه ۶۷ به آجدین هرستیچ رسید و برخورد مدافع ژاپن با او پنالتی تشخیص داده شد. مارتین بویل پشت توپ ایستاد اما ناگهان داور اعلام کرد که وی ای آر تشخیص داده که خطا بیرون محوطه جریمه انجام شده است. با این حال هرستیچ با ضربه استثنایی به زیر طاق دروازه ژاپن گل مساوی را به ثمر رساند.

پس از این گل ژاپنی ها که در حضور هواداران خود چیزی برای از دست دادن نداشتند، سراپا حمله شدند. در دقیقه ۷۸ پخش زنده بازی ژاپن استرالیا مینامینو مهاجم تیم لیورپول از ترکیب خارج شد و آسانو وارد زمین شد که در ادامه عملکرد درخشانی را هم از خود نشان داد و می‌توانست خیلی زود گلزنی کند که رایان با واکنشی تماشایی مانع از گلزنی او شد.

در دقیقه ۸۵ ژاپن گل دوم را به ثمر رساند. یک شوت  به سمت دروازه استرالیا با واکنش مت رایان و برخورد به تیرک دروازه همراه شد اما در ادامه عزیز بهیچ گل به خودی زد تا ژاپن در فاصله پنج دقیقه تا پایان به پیروزی نزدیک شود.

در آخرین دقایق پخش زنده بازی ژاپن استرالیا ژاپنی ها توانستند بازی را کنترل کنند و با کسب پیروزی شیرین شش امتیازی شدند.

پخش زنده بازی ژاپن استرالیا

 

ژاپن استرالیا 
۴۶%مالکیت۵۴%
۶شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۵
۴۱۳تعداد پاس۴۹۳
۳۳۳پاس صحیح۴۱۱
۲۳سانتر۱۷
۳کرنر۳
۱۱خطا۷
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی ژاپن استرالیا

 

پخش بازی زنده ژاپن و استرالیا

در ادامه ی بازی های مقدماتی جام جهانی تیم ملی ژاپن و استرالیا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که آسانو در دقیقه  ۴۱ قفل دروازه ب استرالیا را باز کرد. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود. ایدگوچی در دقیقه ی ۸۲ حمله ی موفق دیگری به دروازه ی استرالیا داشت و اینگونه بود که با پایان پخش زنده بازی ژاپن و استرالیا ژاپنی ها با برتری ۲-۰ تیم پیروز میدان شدند.

پخش زنده بازی ژاپن استرالیا

 

ژاپن استرالیا 
۳۳%مالکیت۶۷%
۵شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۳۰۵تعداد پاس۶۲۷
۲۱۶پاس صحیح۵۱۳
۶سانتر۵
۸کرنر۳
۱۱ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۱۲
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی ژاپن استرالیا

 

پخش زنده فوتبال ژاپن استرالیا از اینترنت

تیم ملی استرالیا و ژاپن در هفته چهارم رقابت های مقدماتی جام جهانی با هم دیدار کردند. پس از گل دیدنی هارا گوچی در دقیقه ی ۴ بازی به خشونت کشیده شد اما در طول این نیمه شاهد باز شدن دروازه ها نشدیم. در ۴۵ دقیقه ی دوم اشتباه ژاپنی ها یک ضربه ی ایستگاهی به استرالیا هدیه داد و این جدیناک بود که از این فرصت استفاده کرد تا حساب کار را ۱-۱ کند.

در ادامه بازی فوتبال ژاپن و استرالیا زنده اما بازیکنان دو تیم در خلق موقعیت های مناسب ناتوان بودند تا با پایان دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند.

 

پخش زنده بازی ژاپن استرالیا

 

استرالیا ژاپن 
۶۵%مالکیت۳۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۲
۴کرنر۳
۲۱ضربه ایستگاهی۲۲
۱۹خطا۱۶
۳آفساید۵
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی ژاپن استرالیا