تی وی تو
بازی زنده  چین ویتنام

بازی زنده چین ویتنام

فوتبال زنده چین و ویتنام . امروز سه‌شنبه ۱۸ مهر و در چارچوب رقابتهای دوستانه فوتبال و از ساعت ۱۵:۰۵ تیم های چین و ویتنام بازی خواهند داشت. چین مقابل ویتنام را آنلاین تماشا کنید. برای تماشای پخش زنده بازی چین ویتنام، شما می توانید پخش آنلاین بازی چین ویتنام را در همین صفحه دنبال
چین
ویتنام

سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۵:۰۵

پخش زنده بازی دوستانه

فوتبال زنده چین و ویتنام . امروز سه‌شنبه ۱۸ مهر و در چارچوب رقابتهای دوستانه فوتبال و از ساعت ۱۵:۰۵ تیم های چین و ویتنام بازی خواهند داشت. چین مقابل ویتنام را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای پخش زنده بازی چین ویتنام، شما می توانید پخش آنلاین بازی چین ویتنام را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی چین ویتنام، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چین ویتنام را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال چین و ویتنام

در ادامه ی بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا و در گروه دوم، دو تیم چین و ویتنام به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۲ چین به پایان رسید.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم ، ابتدا چین در دقایق ۵۳ و ۷۵ دو گل زد و از حریف خود پیشی گرفت اما در دقایق ۸۰ و ۹۰ ویتنام موفق شد گلزنی کند و بازی را به تساوی بکشاند. این پایان کار  فوتبال زنده چین ویتنام نبود و وولی در دقیقه ۹۵ گل سوم چین را به ثمر رساند و این تیم را به اولین ۳ امتیاز خود رساند.

ویتنام با ۰ صفر امتیاز قعرنشین است و چین ۳ امتیازی شد.

 

پخش زنده بازی چین ویتنام

 

چین ویتنام 
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۴۴۳تعداد پاس۴۶۸
۳۶۴پاس صحیح۳۸۵
۱۴سانتر۱۰
۲کرنر۴
۹خطا۵
۲آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی چین ویتنام

 

پخش آنلاین بازی چین و ویتنام

تیم ملی چین و ویتنام پس از سال ها در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند. گائو در دقیقه ی ۱۰ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و طولی نکشید که فنگ نیز برای بار دوم دروازه ی ویتنام را باز کرد تا چین با برتری ۲-۰ به رختکن باز گردد.

در نیمه ی دوم شاهد تلاش ویتنامی ها برای جبران اختلاف امتیاز بودیم هر چند که بازیکنان این تیم در استفاده از فرصت ها ناکام بودند. پس این گائو بود که برای بار دوم گائو دردقیقه ی ۶۳ برای چینی ها گلزنی کرد. در پایان پخش زنده بازی چین ویتنام ، چین با نتیجه ی ۳-۰ به پیروزی رسید.