تی وی تو
فوتبال  چلسی کریستال پالاس زنده

فوتبال چلسی کریستال پالاس زنده

چلسی
کریستال پالاس

دوشنبه ۲۳ بهمن ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های چلسی و کریستال پالاس بازی خواهند داشت. چلسی مقابل کریستال پالاس را آنلاین تماشا کنید.

پخش بازی چلسی و کریستال پالاس را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال چلسی و کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس

۶ دی ۱۴۰۲

تیم های چلسی و کریستال پالاس در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند. در همان ۱۳ دقیقه ابتدایی ، میخایلو مودریک چلسی را به برتری ۱-۰ رساند اما در وقت های اضافه نخستین نیمه بود که مایکل اولیس از کریستال مانع برتری حریف شد و بازی را به تساوی ۱-۱ رساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس بازی به هیجان قبل دنبال نمیشد . تنها در دقیقه ۸۹ موئکه بود که با شوت درست خود به دروازه حریف موفق شد حساب کار را ۲-۱ به نفع چلسی کند.

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس

چلسی کریستال پالاس
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۶۴۱تعداد پاس۳۳۵
۵۶۵پاس صحیح۲۶۸
۸سانتر۱۵
۴کرنر۳
۱۳خطا۱۶
۳آفساید۶
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس

پخش زنده بازی چلسی و کریستال پالاس

۲۵ دی ۱۴۰۱

تیم های چلسی و کریستال پالاس در یکی از بازی های هفته بیستم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در دقیقه ۶۴ نیمه دوم اما ورق برگشت و کای هاورتس با تک گل خود چلسی را به برتری ۱-۰ رساند. در ادامه پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، با برتری چلسی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

چلسی کریستال پالاس
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۴
۵۸۹تعداد پاس۳۴۴
۴۸۳پاس صحیح۲۵۱
۲۸سانتر۲۶
۱۱کرنر۷
۱۰خطا۱۷
۳آفساید۱
۲کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

پخش زنده فوتبال چلسی و کریستال پالاس

در هفته‌ی نهم لیگ برتر انگلیس دو تیم چلسی و کریستال پالاس در مقابل یکدیگر قرار گرفتند. در این دیدار چلسی توانست با کسب نتیجه‌ی ۲ بر ۱ به برتری در مقابل کریستال پالاس برسد.اولین موقعیت جدی در دقیقه ۷ برای کریستال پالاس اتفاق افتاد و این تیم موفق شد اولین فرصت خود را به گل تبدیل کند. اودسون ادواردز در میانه میدان توپ را بدست آورد و به سمت دروازه چلسی حرکت کرد. او توپ را به جردن آیو غنایی سپرد و سانتر او به درون محوطه جریمه به ادواردز رسید تا او با یک ضربه کپا را شکست دهد. ضعف خط دفاعی چلسی روی این گل قابل مشاهده بود.

در دقیقه ۳۵ پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس توپ به دستهای تیاگو سیلوا برخورد کرد و بازیکنان کریستال پالاس مدعی بودند باید یک ضربه پنالتی به سود آنها اعلام شود. ولی بعد از بررسی توسط VAR داور حکم داد که بازی باید ادامه پیدا کند. سیلوا در این صحنه تنها یک کارت زرد دریافت کرد.

سه دقیقه بعد تیاگو سیلوا پاس گل چلسی را ارسال کرد. پاس ریس جیمز در محوطه جریمه به سیلوا رسید تا او با ضربه سر توپ را در اختیار اوبامیانگ قرار دهد. مهاجم گابنی با یک چرخش و یک شلیک دروازه پالاس را باز کرد تا کار به تساوی کشیده شود. این اولین گل اوبامیانگ برای چلسی بود.

در وقتهای اضافه نیمه اول بازیکنان کریستال پالاس در شلوغی محوطه جریمه‌شان توپ را به دروازه‌بان تیم‌شان پاس دادند و او این پاس را با دست‌هایش لمس کرد تا از فاصله ده متری دروازه یک ضربه آزاد به سود چلسی اعلام شود. اما شوت میسون ماونت راهی به درون دروازه نداشت. نیمه اول پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم با حملات چلسی آغاز شد ولی بازیکنان این تیم چند فرصت را توسط استرلینگ و چیلول از دست دادند. با اینکه پالاس از دقیقه ۵۰ به بعد کمی بهتر بازی می‌کرد ولی کم کم چلسی به مالک توپ و میدان تبدیل شد و فشار زیادی روی دروازه پالاس وارد می‌کرد.

چلسی نمی‌توانست از حملات پرتعداد خود برای باز کردن دروازه کریستال پالاس استفاده کند اما در دقیقه ۹۰ سرانجام حملات چلسی به نتیجه رسید تا کانر گالاگر پاس کریستین پولیسیچ را به گل تبدیل کند. این گل با همکاری دو بازیکنی به ثمر رسید که در پانزده دقیقه پایانی از سوی گراهام پاتر وارد میدان شده بودند. کریستین پولیشیچ در دقیقه ۸۴ پخش زنده بازی چلسی و کریستال پالاس به جای میسون ماونت وارد میدان شد و کانر گالاگر هم در دقیقه ۷۶ به جای گلزن اول تیمش اوبامیانگ به میدان آمد. در نهایت چلسی موفق شد در دقایق تلف‌شده برتری‌اش را حفظ کرده و این بازی را با نتیجه ۲-۱ به سود خود تمام کند.

پخش زنده بازی چلسی و کریستال پالاس

کریستال پالاسچلسی 
۳۶%مالکیت۶۴%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۳۴۸تعداد پاس۶۳۵
۲۷۱پاس صحیح۵۵۹
۱۱سانتر۹
۵کرنر۲
۱۱خطا۱۳
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی چلسی و کریستال پالاس

 

مکان پخش بازی چلسی مقابل کریستال پالاس

دیدار چلسی در خانه کریستال پالاس به میدان رفت و با یک گل پیروز شد .نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

نیمه ی دوم پخش زنده بازی چلسی و کریستال پالاس نیز با تساوی بدون گل رو به پایان بود که ، تک گل آبی های لندن را زیاش در دقیقه ۸۹ به ثمر رساند.

شاگردان توماس توخل که به تازگی قهرمانی در جام باشگاه های جهان را تجربه کردند با این برد ۵۰ امتیازی شدند و در رده سوم ایستاده اند.

 

پخش زنده بازی چلسی و کریستال پالاس

 

کریستال پالاسچلسی 
۴۳%مالکیت۵۷%
۰شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۰
۳۷۳تعداد پاس۵۱۸
۲۹۶پاس صحیح۴۲۸
۲۰سانتر۱۳
۴کرنر۴
۴خطا۲۰
۱آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی چلسی و کریستال پالاس

 

پخش آنلاین بازی چلسی و کریستال پالاس

چلسی و کریستال پالاس در چارچوب بازی های هفته اول فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر به مصاف هم رفتند که در نهایت چلسی با نتیجه ۳-۰ پیروز شد.در این بازی مارکوس آلونسو در دقیقه ۲۷، پولیشیچ ۴۰ و چالوبا ۵۸ برای چلسی گلزنی کردند. چالوبا بازیکن انگلیسی ۲۲ ساله در شرایطی موفق به گلزنی شد که اولین بازی خود را برای این تیم انجام داد.

در پایان پخش آنلاین بازی چلسی و کریستال پالاس باید اضافه کرد که آبی های لندن با این برد شروع قدرتمندانه ای از خود در رقابت های جزیره نشان دادند.

 

پخش زنده بازی چلسی کریستال پالاس

 

چلسی کریستال پالاس
۶۲%مالکیت۳۸%
۶شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۶۷۸تعداد پاس۴۲۳
۶۲۳پاس صحیح۳۶۳
۲۲سانتر۵
۵کرنر۲
۱۵خطا۱۱
۰آفساید۱

پخش زنده بازی چلسی کریستال پالاس

 

بازی چلسی مقابل کریستال پالاس زنده

دو تیم فوتبال کریستال پالاس و چلسی  در ورزشگاه سلهورست پارک با هم در چارچوب بازی‌های هفته ۳۱ لیگ برتر دیدار کردند که سرانجام این بازی با حساب ۴-۱ به سود شیران لندن به پایان رسید.

هاورتس در دقیقه ۸، پولیشیچ در دقایق ۱۰ و ۷۸ و کورت زوما در دقیقه ۳۰ برای سفیدپوشان چلسی گلزنی کردند. کریستین بنتکه هم در دقیقه ۶۳ پخش آنلاین چلسی و کریستال پالاس، یکی از گل‌های را برای میزبان جبران کرد.چلسی با پیروزی قاطعانه برابر کریستال پالاس، به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر برگشت.درخشش کورت زوما، کای هاورتس و کریستین پولیشیچ از نکات جالب توجه این بازی بود. در نهایت آبی ها توانستند به نتایج خوب اخیر خود برابر کریستال پالاس ادامه بدهند.

 

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

 

کریستال پالاسچلسی 
۳۵%مالکیت۶۵%
۱شوت در چارچوب ۱۰
۰شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۰
۴۲۴تعداد پاس۷۶۷
۳۲۷پاس صحیح۶۸۷
۱۱سانتر۲۶
۰کرنر۸
۷خطا۱۲
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال چلسی و کریستال پالاس

در نخستین بازی از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج، میزبان کریستال پالاس بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۰-۴ شکست دهد.چلسی که در این دیدار نمایش بسیار درخشانی داشت، در نیمه نخست موفق به گُلزنی نشد و با نتیجه تساوی راهی رختکن شد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس این دیدار، لمپارد با انجام تعویض‌های  مفید بازی را بیشتر هجومی ساخت و موفق شد تا دروازه حریف را باز کنند.چلسی در این دیدار در دقیقه ۵۰ توسط بن چیلول مدافع جدید خودش به گُل رسید و این بازیکن در نخستین بازی خودش موفق به زدن نخستین گُلش برای آبی‌ها شد.در ادامه کورت زوما در دقیقه ۶۶ و جورجینیو دوبار از روی نقطه پنالتی در دقایق ۷۸ و ۸۲ موفق به گُلزنی شدند و چلسی به برتری ۰-۴ برابر کریستال پالاس دست یافت.چلسی با این پیروزی ۷ امتیازی شد و در رده چهارم جدول قرار گرفت و با ۶ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

 

چلسی کریستال پالاس
۷۰%مالکیت۳۰%
۶شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۷۰۷تعداد پاس۲۸۰
۶۳۶پاس صحیح۲۰۸
۲۳سانتر۱۸
۸کرنر۵
۱۷خطا۱۳
۱آفساید۰
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

 

بازی زنده چلسی و کریستال پالاس امشب

در حاشیه ی هفته ی سی و چهارم لیگ برتر انگلیس ، تیم کریستال پالاس میزبان چلسی بود. در نیمه ی اول این رقابت پر گل و جذاب ، تیم مهمان حسابی خوش درخشید و در همین نیمه ی ابتدایی توانست با دو گل ژیرو و پولیشیچ با برتری به رختکن باز گردد. کریستال پالاس که سعی نداشت  پیروزی در نیمه ی اول را خیلی راحت به چلسی بدهد ، تمام تلاش خود را به کار برد تا سرانجام زاها توانست در دقیقه ی ۳۴ تک گلی به نفع کریستال ثبت کند.

با آغاز نیمه ی دوم بازی چلسی و کریستال پالاس مشخص شد چلسی به برتری ۲-۱ راضی نیست و قصد دارد با افزایش فشار بر کریستا ، خط دفاعی این تیم را در هم شکند ، اتفاقی که در دقیقه ی ۷۱ سرانجام شاهد آن بودیم. در دقیقه ی ۷۱ ، آبراهام  با دریافت پاس چیک ، ضربه ی دقیقی به توپ زد و آن را به گوشه ی دروازه ی گوایتا وارد کرد. هنوز شادی طرفداران چلسی به پایان نرسیده بود که درست یک دقیقه بعد بنکته گل دوم کریستال را به ثبت رساند تا اختلاف نتایج کاهش یابد.  تا پایان بازی اما گل دیگری به ثبت نرسید تا چلسی با نتیجه ی ۲-۳ پیروز میدان نامیده شود.

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

کریستال پالاسچلسی
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۳۷۴تعداد پاس۵۳۲
۲۹۲پاس صحیح۴۴۶
۲۴سانتر۲۲
۷کرنر۹
۱۱خطا۱۰
۱آفساید۰
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

تماشای زنده بازی چلسی و کریستال پالاس

استادیوم استمفورد بریج لندن در هفته ی دوازدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم چلسی میزبان کریستال پالاس بود. هر دوی تیم ها شروع بسیار هجومی داشتند و علی رغم وجود چندین موقعیت طلایی نتوانستند از آن استفاده کنند تا نیمه ی اول با تساوی ۰-۰ به پایان برسد.

با شروع نیمه ی دوم صبر چلسی به پایان رسید و در دقیقه ی ۵۲ پخش زنده بازی چلسی کریستال پالاس ، تمی آبراهام با  دریافت پاس ویلیان گل اول چلسی را به ثبت رساند. بازی تازه از سوی کریستال پالاس جذاب شد ، آن ها حملات گسترده تری به دروازه ی چلسی ترتیب دادند اما هر بار با دیوار محکم دفاعی این تیم برخورد داشتند.

در یکی از این حملات، اشتباه کریستال پالاسی ها سبب شد تا بازیکنان چلسی با استفاده از موقعیت و یک ضد حمله ی عالی در دقیقه ی ۷۹ توسط پولیشیچ به گل دوم برسند . ادامه ی بازی روند آرامی طی کرد و اتفاق خاصی در آن نیوفتاد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰  به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

چلسیکریستال پالاس
۶۰%مالکیت۴۰%
۵شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۵۷۰تعداد پاس۳۸۰
۴۹۷پاس صحیح۲۹۳
۲۲سانتر۷
۷کرنر۰
۹خطا۱۷
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس

دو تیم کریستال پالاس و چلسی در نهم دی ماه ۹۷ در حاشیه ی دیدار های هفته ی بیستم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. نیمه ی اول این دیدار به سرعت و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید و تنها نکته ی قابل توجه این نیمه ، کارت زرد آلونسو بود.

در نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس تیم چلسی خیلی سریع نتیجه را به ۱-۰ تغییر داد. در دقیقه ی ۵۱ جا گیری درست کانته سبب شد تا او پاس لوئیز را دریافت و با ضربه ای عالی آن را وارد دروازه ی حریف کند. کریستال پالاس که زمان را برای جبران این اختلاف کافی می دید ، در ادامه ی بازی فشار را بر دروازه ی چلسی بیشتر کرد اما تا انتهای بازی موفق نشد دروازه ی بالاگا را باز کند پس به ناچار در دقیقه ی ۹۴ به نتیجه ی ۱-۰ رضایت داد.

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

کریستال پالاسچلسی
۳۴%مالکیت۶۶%
۰شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۰
۳۹۴تعداد پاس۷۸۰
۳۰۶پاس صحیح۶۹۰
۲سانتر۲
۳کرنر۴
۸ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۸
۳آفساید۳
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس – تی وی تو

برچسب‌ها: