تی وی تو

پخش زنده فوتبال چلسی کریستال پالاس ‌

چلسی کریستال پالاس

شنبه ۱۲ مهر ۱۵:۰۰

لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی چلسی کریستال پالاس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی کریستال پالاس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال چلسی – کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی چلسی کریستال پالاس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی کریستال پالاس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی کریستال پالاس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی کریستال پالاس-۱۷ تیر ۹۹

در حاشیه ی هفته ی سی و چهارم لیگ برتر انگلیس ، تیم کریستال پالاس میزبان چلسی بود. در نیمه ی اول این رقابت پر گل و جذاب ، تیم مهمان حسابی خوش درخشید و در همین نیمه ی ابتدایی توانست با دو گل ژیرو و پولیشیچ با برتری به رختکن باز گردد. کریستال پالاس که سعی نداشت  پیروزی در نیمه ی اول را خیلی راحت به چلسی بدهد ، تمام تلاش خود را به کار برد تا سرانجام زاها توانست در دقیقه ی ۳۴ تک گلی به نفع کریستال ثبت کند. با آغاز نیمه ی دوم مشخص شد چلسی به برتری ۲-۱ راضی نیست و قصد دارد با افزایش فشار بر کریستا ، خط دفاعی این تیم را در هم شکند ، اتفاقی که در دقیقه ی ۷۱ سرانجام شاهد آن بودیم. در دقیقه ی ۷۱ ، آبراهام  با دریافت پاس چیک ، ضربه ی دقیقی به توپ زد و آن را به گوشه ی دروازه ی گوایتا وارد کرد. هنوز شادی طرفداران چلسی به پایان نرسیده بود که درست یک دقیقه بعد بنکته گل دوم کریستال را به ثبت رساند تا اختلاف نتایج کاهش یابد.  تا پایان بازی اما گل دیگری به ثبت نرسید تا چلسی با نتیجه ی ۲-۳ پیروز میدان نامیده شود.

کریستال پالاس چلسی
۴۱% مالکیت ۵۹%
۴ شوت در چارچوب  ۶
۴ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۲
۳۷۴ تعداد پاس ۵۳۲
۲۹۲ پاس صحیح ۴۴۶
۲۴ سانتر ۲۲
۷ کرنر ۹
۱۱ خطا ۱۰
۱ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۰

پخش زنده بازی چلسی کریستال پالاس-۱۸ آبان ۹۸

استادیوم استمفورد بریج لندن در هفته ی دوازدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم چلسی میزبان کریستال پالاس بود. هر دوی تیم ها شروع بسیار هجومی داشتند و علی رغم وجود چندین موقعیت طلایی نتوانستند از آن استفاده کنند تا نیمه ی اول با تساوی ۰-۰ به پایان برسد. با شروع نیمه ی دوم صبر چلسی به پایان رسید و در دقیقه ی ۵۲ ، تمی آبراهام با  دریافت پاس ویلیان گل اول چلسی را به ثبت رساند. بازی تازه از سوی کریستال پالاس جذاب شد ، آن ها حملات گسترده تری به دروازه ی چلسی ترتیب دادند اما هر بار با دیوار محکم دفاعی این تیم برخورد داشتند. در یکی از این حملات، اشتباه کریستال پالاسی ها سبب شد تا بازیکنان چلسی با استفاده از موقعیت و یک ضد حمله ی عالی در دقیقه ی ۷۹ توسط پولیشیچ به گل دوم برسند . ادامه ی بازی روند آرامی طی کرد و اتفاق خاصی در آن نیوفتاد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰  به پایان برسد.

چلسی کریستال پالاس
۶۰% مالکیت ۴۰%
۵ شوت در چارچوب  ۱
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۱
۱ مهار دروازه بان ۳
۵۷۰ تعداد پاس ۳۸۰
۴۹۷ پاس صحیح ۲۹۳
۲۲ سانتر ۷
۷ کرنر ۰
۹ خطا ۱۷
۳ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی چلسی کریستال پالاس-۹ دی ۹۷

دو تیم کریستال پالاس و چلسی در نهم دی ماه ۹۷ در حاشیه ی دیدار های هفته ی بیستم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. نیمه ی اول این دیدار به سرعت و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید و تنها نکته ی قابل توجه این نیمه ، کارت زرد آلونسو بود. در نیمه ی دوم بازی تیم چلسی خیلی سریع نتیجه را به ۱-۰ تغییر داد. در دقیقه ی ۵۱ جا گیری درست کانته سبب شد تا او پاس لوئیز را دریافت و با ضربه ای عالی آن را وارد دروازه ی حریف کند. کریستال پالاس که زمان را برای جبران این اختلاف کافی می دید ، در ادامه ی بازی فشار را بر دروازه ی چلسی بیشتر کرد اما تا انتهای بازی موفق نشد دروازه ی بالاگا را باز کند پس به ناچار در دقیقه ی ۹۴ به نتیجه ی ۱-۰ رضایت داد.

کریستال پالاس چلسی
۳۴% مالکیت ۶۶%
۰ شوت در چارچوب  ۴
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۰
۳۹۴ تعداد پاس ۷۸۰
۳۰۶ پاس صحیح ۶۹۰
۲ سانتر ۲
۳ کرنر ۴
۸ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۱ خطا ۸
۳ آفساید ۳
۰ کارت زرد ۱

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان