تی وی تو
چلسی
ولورهمپتون

شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده چلسی ولورهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی ولورهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی ولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده چلسی و ولورهمپتون واندرز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی ولورهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی ولورهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی ولورهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال چلسی و ولورهمپتون

در هفته هجدهم از سری رقابتهای لیگ برتر انگلستان دو تیم ولورهمپتون و چلسی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید . در این دیدار که به میزبانی ولورهمپتون برگزار میشد تیم چلسی صاحب توپ و میدان بود اما نتوانست موقعیت جدی و خطرناکی رو دروازه میزبان خود به وجود بیاورد .

در نیمه دوم توماس توخل سرمربی آبی های لندن با به زمین آوردن نیگز و کواچیچ سعی در تغییر نتیجه و به گل رسیدن تیمش داشت اما این انتفاق تا پایان پخش زنده بازی چلسی ولورهمپتون میسر نشد و این دیدار با تساوی بدون گل و تقسیم امتیازات به پایان رسید 

پخش زنده بازی چلسی ولورهمپتون

 

ولورهمپتونچلسی
۳۷مالکیت۶۳
۱شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱
۴۳۳تعداد پاس۷۳۹
۳۳۷پاس صحیح۶۴۹
۱۴سانتر۳۰
۴کرنر۹
۹خطا۷
۲آفساید۴
۰کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی چلسی ولورهمپتون

 

پخش زنده بازی چلسی ولورهمپتون

در هفته بیستم از سری رقابتهای لیگ برتر انگلستان تیم چلسی در ورزشگاه خانگی خود استمفورد بریج ، در برابر میهمان خود ولورهمپتون با تساوی بدون گل متوقف شد . ولورهمپتون در این دیدار برای کسب یک امتیاز آمده بود و با یک دفاع منسجم و حساب شده توانست به همین مهم دست پیدا کند .

پاتریسیو دروازه بان پرتغالی این تیم مهمترین مهره در کسب این یک امتیاز بود و با انجام پنج مهار توپ بهترین بازیکن زمین نیز لقب گرفت . شاگردان توخل نیز در این دیدار با در دست داشتن  هفتاد و هشت در صد مالکیت توپ و میدان و ایجاد موقعیت های فراوانی روی دروازه حریف در به ثمر رساندن گل ناتوان بودند و در پایان پخش زنده فوتبال چلسی ولورهمپتون این دیدار با تساوی بدون گل و تقسیم امتیازات بین دو تیم به اتمام رسید . 

پخش زنده بازی چلسی ولورهمپتون

 

چلسیولورهمپتون
۷۸مالکیت۲۲
۵شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۸۹۸تعداد پاس۲۴۲
۸۳۲پاس صحیح۱۷۴
۳۶سانتر۶
۱۲کرنر۱
۱۴خطا۷
۲آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی ولورهمپتون

 

پخش زنده فوتبال چلسی و ولورهمپتون از اینترنت

چلسی در چارچوب هفته سی و هشتم رقابتهای لیگ برتر انگلیس در استادیوم استمفورد بریج به دیدار ولورهمپتون رفت. هر دو تیم بازی را هجومی و خشن آغاز کردند. در این نیمه بازی پایاپای سپری شد. در دقیقه ۳۰، ژیرو صاحب توپ شد و ضربه زیبایی را روانه دروازه میزبان کرد اما پاتریسیو با یک حرکت سریع مانع ورود توپ به دروازه شد. ولور هم چند موقعیت گل زنی داشت که بی ثمر بود. سرانجام در زمان تلف شده نیمه نخست این چلسی بود که توسط الیویه ژیرو اولین گل را ثبت کرد تا بازیکنانش با برتری ۱-۰ راهی رختکن شوند.

با سوت داور نیمه دوم بازی زنده چلسی ولورهمپتون آغاز شد و میسون مونت دومین گل چلسی را به ثمر رساند. مربی ولور در شوک گل های خورده با تعویض های متعدد سعی داشت به برتری برسد که متاسفانه موفق نبود. ای نیمه به آرامی سپری شد. در نهایت بازی با نتیجه ۲-۰ به سود چلسی پایان یافت. 

پخش زنده فوتبال چلسی ولورهمپتون – تی وی تو

چلسیولورهمپتون
۶۳٪مالکیت۳۷٪
۳شوت در چارچوب۱
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱
۶۲۵تعداد پاس۳۶۷
۵۲۱پاس صحیح۲۵۵
۱۲سانتر۹
۳کرنر۳
۱۰خطا۱۶
۳آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال چلسی ولورهمپتون – تی وی تو

پخش بازی زنده چلسی و ولورهمپتون

در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر انگلیس چلسی در روزی که میهمان ولورهمپتون بود و موفق شد حریف خود را با حساب ۵ بر ۲ شکست دهد. ۳۰ دقیقه نخست بازی هر دو تیم آرایش دفاعی گرفته بودند. اما چلسی ناگهان شیوه بازی را به هجومی تغییر داد و در دقیقه ۳۱، اولین گل را توسط فیکابو توموری ثبت کرد. ۴ دقیقه بعد، تمی آبراهام دومین گل را روانه دروازه ولور کرد. در حالی که میزبان در شوک گل های خورده بود، توپ به مارکوس آلونسو رسید و با پاس زیبایی که برای تمی آبراهام ارسال کرد، سومین گل برای چلسی ثبت شد.

در نتیجه نیمه نخست پخش زنده چلسی ولورهمپتون با برتری ۳-۰ چلسی پایان یافت.۱۰ دقیقه بعد از شروع نیمه دوم این چلسی بود که بار دیگر توسط تمی آبراهام صاحب گل شد تا اختلاف را به ۴-۰ برساند. حملات چلسی ادامه داشت تا اینکه با یک اشتباه تمی آبراهام، ولور در دقیقه ۶۹، صاحب گل شد. لمپارد بعد از این اشتباه، تمی آبراهام را با میشی باتشوایی تعویض کرد. در دقیقه ۸۵، پاتریک کوترونه توانست دومین گل را برای ولور ثبت کند تا اختلاف به ۴-۲ کاهش پیدا کند. در دقایق تلف شده بازی، میسون مونت روی پاس زیرکانه میشی باتشوایی برای پنجمین بار دروازه ولور را در هم کوبید. 

پخش زنده فوتبال چلسی ولورهمپتون – تی وی تو

ولورهمپتونچلسی
۴۴٪مالکیت۵۶٪
۴شوت در چارچوب۶
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۳
۴۳۱تعداد پاس۵۵۴
۳۳۲پاس صحیح۴۷۳
۲۳سانتر۱۳
۷کرنر۵
۸خطا۱۱
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی ولورهمپتون – تی وی تو

پخش فوتبال زنده چلسی و ولورهمپتون

در حاشیه بازی های لیگ برتر انگلیس، چلسی در استادیوم استمفورد بریج به مصاف ولورهمپتون رفت. در نیمه نخست این بازی هر دو تیم آرایش دفاعی گرفته بودند. چلسی با اینکه بیشترین مالکیت توپ را داشت اصلا نتوانست موقعیت گلی ایجاد کند. ولور یک حمله ناموفق داشت. در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم پخش بازی زنده چلسی ولورهمپتون ، ولور هجومی بازی کرد و در دقیقه ۵۶ بازی زنده چلسی ولورهمپتون ، اولین گل بازی را به نام خود ثبت کرد. بعد از این گل، شاهد تعویض های متعدد چلسی بودیم تا شاید بتواند گل خورده را جبران کند. در ادامه، بازیکنان ولور خشونت را چاشنی بازی کردند اما ثمری نداشت.بازیکنان چلسی دست از تلاش برنداشتند و با قدرت بیشتری حمله می کردند تا اینکه در دقیقه ۲+۹۰ ادن هازارد روی پاس ویلیان گل تساوی این بازی را ثبت کرد.  

پخش زنده فوتبال چلسی ولورهمپتون – تی وی تو

چلسیولورهمپتون
۷۵٪مالکیت۲۵٪
۶شوت در چارچوب۱
۲شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۵
۸۲۰تعداد پاس۲۷۴
۷۴۱پاس صحیح۱۹۵
۷سانتر۰
۱۳کرنر۰
۱۳ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۱۴
۱آفساید۲
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال چلسی ولورهمپتون – تی وی تو