تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

چلسی
وستهام

یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام، امروز یکشنبه ۲۹ مرداد و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم های چلسی و وستهام بازی خواهند داشت. چلسی و وستهام را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام

 ۲۲ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، تیم های وستهام و چلسی با هم دیدار کردند. فلیکس و امرسون هرکدام با ضربات خود موفق شدند دروازه حریف را باز کنند تا نیمه‌نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه‌دوم از هیجان نیم قبل خبری نبود و ضربات بی‌هدف بازیکنان از این سو به سوی دیگر می‌رفت تا در نهایت این دیدار با نتیجه ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده بازی چلسی و وستهام

وستهام چلسی 
۲۸%مالکیت۷۲%
۲شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۲۳۹تعداد پاس۶۵۸
۱۷۸پاس صحیح۶۰۵
۱۶سانتر۲۱
۵کرنر۶
۹خطا۱۱
۳آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی چلسی و وستهام

پخش زنده بازی چلسی و وستهام

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

چلسی و وستهام در چارچوب بازی های هفته ششم فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی ها با وجود این که تا دقیقه ۷۶ از حریف خود عقب بودند، به لطف تعویض های طلایی توماس توخل با نتیجه ۲-۱ پیروز شدند. هر دو گل چلسی را تعویض های این تیم یعنی بن چیلول و کای هاورتز که در دقیقه ۷۲ به میدان آمدند، به ثمر رساندند.

بن چیلول علاوه بر زدن گل، پاس گل دوم چلسی را نیز ارسال کرد. البته آبی ها خوش شانس نیز بودند زیرا مکسول کورنه در دقیقه ۱+۹۰ پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام و پنج دقیقه پس از ورود به زمین، برای وست هم گلزنی کرد اما گل او توسط VAR مردود اعلام شد.

پخش زنده بازی چلسی و وستهام

چلسی وستهام 
۶۸%مالکیت۳۲%
۳شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۶۶۱تعداد پاس۳۰۸
۵۷۷پاس صحیح۲۳۲
۲۳سانتر۱۲
۱۰کرنر۳
۶خطا۱۱
۱آفساید۱
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی چلسی و وستهام

گزارش زنده فوتبال چلسی و وستهام

۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس، دو تیم وست‌هام یونایتد و چلسی از ساعت ۲۱ در ورزشگاه لندن به مصاف هم رفتند. دو تیم در حالی به میدان آمدند که با ۵۵ امتیاز در رده‌های چهارم و پنجم قرار گرفته بودند.

در نیمه اول، شاگردان توماس توخل مالک مطلق توپ و میدان بودند تا که در دقیقه ۴۳ تیمو ورنر با پاس گل چیلول، برای چلسی گلزنی کرد و نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به سود مهمان به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام، این وست‌هام بود که بازی را بهتر آغاز کرد، اما نتوانستند قفل دروازه ادوارد مندی را باز کنند. در دقیقه ۸۱ فابین بابلئونا با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد تا کار وست‌هام برای جبران کردن گل خورده سخت‌تر شود.پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام

چلسی وستهام
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۷۱۰تعداد پاس۳۵۴
۶۲۸پاس صحیح۲۶۴
۲۱سانتر۱۰
۳کرنر۱
۱۱خطا۹
۲آفساید۲
۱کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام

 

پخش آنلاین فوتبال چلسی و وستهام

۱۳ آذر ۱۴۰۰

در اولین بازی از هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، تیم چلسی در خانه همشهری اش وستهام به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به میزبانش واگذار کرد.

شاگردان توخل با گلزنی سیلوا در دقیقه ۲۹ پیش افتاد. لانسینی در دقیقه ۴۰ پخش زنده بازی چلسی وستهام از روی نقطه پنالتی کار را برای وستهام به تساوی کشاند. مانت یک دقیقه به پایان نیمه نخست گل دوم را زد تا چلسی برنده به رختکن برود.

نیمه دوم اما نیمه وستهامی ها بود، چرا که تیم تحت هدایت مویس ابتدا در دقیقه ۵۶ با گلزنی بوون در دقیقه ۵۶ بازی را مساوی کرد و سه دقیقه به پایان کار هم با گلی که ماسواکو به ثمر رساند سه امتیاز را از آن خود کرد.

پخش زنده بازی چلسی وستهام

وستهام چلسی 
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۱
۳۳۵تعداد پاس۵۸۸
۲۵۰پاس صحیح۵۰۷
۱۳سانتر۳۳
۱کرنر۹
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی چلسی وستهام

پخش آنلاین بازی چلسی مقابل وستهام

در آخرین بازی از هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس، تیم چلسی در ورزشگاه خانگی‌اش استمفوردبریج رقیب همشهری خود تیم وستهام را با نتیجه ۳ بر صفر از پیش رو برداشت و هفتمین برد این فصل خود را کسب کرد.

تیاگو سیلوا در دقیقه ۱۰ گل نخست تیم تحت هدایت فرانک لمپارد را به ثمر رساند و در ادامه تامی آبراهام دو بار دیگر در دقایق ۷۸ و ۸۰ برای تیم آبی‌پوش لندن گلزنی کرد تا این تیم ۲۵ امتیازی شده و با گرفتن جای دیگر همشهری‌اش یعنی تاتنهام، به رده پنجم جدول صعود کند.

پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام

چلسی وستهام 
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۴
۵۲۷تعداد پاس۴۴۳
۴۳۸پاس صحیح۳۴۳
۱۹سانتر۲۵
۵کرنر۴
۱۱خطا۶
۰آفساید۴

پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام

بازی زنده چلسی مقابل وستهام

در هفته ی سی و دوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های چلسی و وستهام با یکدیگر دیدار کردند.نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود اما در نهایت چلسی در دقیقه ۴۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد که ویلیان پشت ضربه قرار گرفت و موفق شد دروازه رقیب را در اواخر نیمه اول باز کند.

از آن سو در اوقات تلف شده بود که وستهام موفق به زدن گل تساوی شد. روی ارسال کرنر بوون، ضربه سر سوچک با عکس العمل ضعیف کپا و تعلل تامی آبراهام وارد دروازه شد تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.بر خلاف انتظار این وستهام بود که نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰ به گل دوم هم دست یافت.

در ادامه پخش زنده فوتبال چلسی وستهام روی ارسال زمینی بوون، مایکل آنتونیو در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد و بدون یارگیر به راحتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند. در دقیقه ۷۰ چلسی به گل تساوی دست یافت. این تیم پشت محوطه صاحب یک موقعیت ایستگاهی شد و ویلیان با نواختن یک ضربه فوق العاده گل دوم خودش و چلسی را به ثمر رساند.در دقیقه ۸۹ وستهام به گل سوم رسید.

روی ضد حمله سریع بازیکنان وستهام و با پاس دقیق آنتونیو، یارمولنکو در موقعیت گلزنی قرار گرفت و بعد از گذر از سد رودیگر با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد. در ادامه تلاش چلسی برای جبران اثری نداشت و وستهام با نتیجه ۲-۳ به برتری دست یافت.

پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام

وستهامچلسی
۲۹%مالکیت۷۱%
۴شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۱
۲۷۳تعداد پاس۶۴۲
۱۹۸پاس صحیح۵۶۸
۶سانتر۲۹
۲کرنر۳
۹خطا۹
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام

گزارش بازی چلسی وستهام امشب

از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ، دو تیم چلسی و وستهام  در ورزشگاه المپیک این شهر به مصاف هم رفتند و چلسی با یک گل مغلوب وستهام شد. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

اما ۴۵ دقیقه‌دوم پخش زنده فوتبال چلسی وستهام با گل کرس ول آغاز شد تا وستهام ۱-۰ از چلسی پیش بیفتد. بازیکنان چلسی زمان را برای جبران این یک گل کافی می‌دیدند اما کم کم متوجه شدند که گذشتن از سد دفاعی وستهام  چندان کار آسانی نیست.

بازیکنان چلسی در ادامه از موقعیت های مناسب و طلایی استفاده نکردند تا در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ و برد وستهام به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام

چلسیوستهام
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۶
۶۶۶تعداد پاس۳۵۶
۵۸۰پاس صحیح۲۴۸
۳۹سانتر۱۴
۹کرنر۳
۰خطا۱۶
۳آفساید۰
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام

پخش فوتبال زنده چلسی وستهام از اینترنت

تیم های چلسی و وستهام از آخرین بازی هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس ، به مصاف هم رفتند که این بازی با دو گل ادن هازارد به سود چلسی تمام شد. شاگردان ساری با این پیروزی ۶۶ امتیازی شدند و به رده سوم جدول صعود کردند.

چلسی ابتدا در دقیقه ۲۴پخش زنده فوتبال چلسی وستهام روی حرکت فردی تماشایی ادن هازارد به گل رسید. ستاره بلژیکی توانست سه بازیکن وستهم را پشت سر بگذارد و با یک ضربه دقیق دروازه این تیم را باز کند.  هازارد در دقیقه ۹۰ بازی روی پاس بارکلی در موقعیت خوبی صاحب توپ شد و توانست با یک ضربه دقیق دیگر گل دوم خودش و تیمش را بثمر برساند.

در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ و برد قاطعانه ی چلسی به پایان رسید.پخش زنده فوتبال چلسی وستهام

چلسیوستهام
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۴۸۶تعداد پاس۴۰۱
۴۱۱پاس صحیح۳۱۲
۲سانتر۳
۷کرنر۴
۷ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۷
۳آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : آگوست 20, 2023