تی وی تو
چلسی
وستهام

یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده چلسی و وستهام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی وستهام را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی وستهام امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده چلسی و وستهام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی وستهام را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی وستهام را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی وستهام را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال چلسی و وستهام

در اولین بازی از هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، تیم چلسی در خانه همشهری اش وستهام به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به میزبانش واگذار کرد.

دومین شکست آبی پوشان لندن در حالی در کارنامه این تیم به ثبت رسید که شاگردان توخل با گلزنی سیلوا در دقیقه ۲۹ پیش افتاد. لانسینی در دقیقه ۴۰ پخش زنده بازی چلسی وستهام از روی نقطه پنالتی کار را برای وستهام به تساوی کشاند. مانت یک دقیقه به پایان نیمه نخست گل دوم را زد تا چلسی برنده به رختکن برود. نیمه دوم اما نیمه وستهامی ها بود، چرا که تیم تحت هدایت مویس ابتدا در دقیقه ۵۶ با گلزنی بوون در دقیقه ۵۶ بازی را مساوی کرد و سه دقیقه به پایان کار هم با گلی که ماسواکو به ثمر رساند سه امتیاز را از آن خود کرد.

این نتیجه ضمن اینکه وستهام را ۲۷ امتیازی و جایگاهش را در رده چهارم جدول تثبیت کرد، فرصت صعود به صدر جدول را برای تیم های منچسترسیتی و لیورپول که به ترتیب تنها یک و دو امتیاز با چلسی صدرنشین فاصله دارند را فراهم آورد.

 

پخش زنده بازی چلسی وستهام

 

وستهام چلسی 
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۱
۳۳۵تعداد پاس۵۸۸
۲۵۰پاس صحیح۵۰۷
۱۳سانتر۳۳
۱کرنر۹
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی چلسی وستهام

 

پخش زنده بازی چلسی و وستهام

از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس، دو تیم وستهام یونایتد و چلسی در ورزشگاه لندن به مصاف هم رفتند. دو تیم در حالی به میدان آمدند که با ۵۵ امتیاز در رده‌های چهارم و پنجم قرار گرفته بودند.

در نیمه اول، شاگردان توماس توخل مالک مطلق توپ و میدان بودند. آن‌ها از همان ابتدا کار را هجومی آغاز کردند و موقعیت‌های زهرداری روی دروازه لوکاژ فابیانسکی خلق کردند. وست‌هام در ۱۰ دقیقه پایانی کمی جلو کشید و از لاک دفاعی خود بیرون آمد در دقیقه ۳۷ برخوردی با سوجوک هافبک وستهام در محوطه جریمه چلسی شکل گرفت، اما داور پس از بررسی صحنه، خطای پنالتی اعلام نکرد. در دقیقه ۴۳ تیمو ورنر با پاس گل چیلول، برای چلسی گلزنی کرد و نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به سود مهمان به پایان رسید.

در نیمه دوم، این وست‌هام بود که بازی را بهتر آغاز کرد، اما نتوانستند قفل دروازه ادوارد مندی را باز کنند. در دقیقه ۸۱ فابین بابلئونا با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد تا کار وست‌هام برای جبران کردن گل خورده سخت‌تر شود. در ۱۰ دقیقه پایانی، چلسی بازی را در دست گرفت و اجازه نداد تا میزبان ۱۰ نفره کاری از پیش ببرد. این بازی در نهایت با نتیجه ۰-۱ به سود چلسی اتمام یافت.

در پایان پخش زنده بازی چلسی وستهام چلسی با این پیروزی ۵۸ امتیازی شد و با ۳ امتیاز اختلاف نسبت به وست‌هام در رده چهارم باقی ماند.

 

پخش زنده بازی چلسی وستهام

 

وستهام چلسی 
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۲
۴۴۸تعداد پاس۵۶۵
۳۴۵پاس صحیح۴۷۵
۱۸سانتر۹
۴کرنر۲
۹خطا۱۱
۳آفساید۳
۰کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی چلسی وستهام

 

پخش آنلاین بازی چلسی و وستهام

در آخرین بازی از هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس، تیم چلسی در ورزشگاه خانگی‌اش استمفوردبریج رقیب همشهری خود تیم وستهام را با نتیجه ۳ بر صفر از پیش رو برداشت و هفتمین برد این فصل خود را کسب کرد.

تیاگو سیلوا در دقیقه ۱۰ گل نخست تیم تحت هدایت فرانک لمپارد را به ثمر رساند و در ادامه تامی آبراهام دو بار دیگر در دقایق ۷۸ و ۸۰ برای تیم آبی‌پوش لندن گلزنی کرد تا این تیم ۲۵ امتیازی شده و با گرفتن جای دیگر همشهری‌اش یعنی تاتنهام، به رده پنجم جدول صعود کند. شاگردان لمپارد در دو بازی قبلی خود به ترتیب مقابل تیم‌های ولورهمپتون و اورتون متحمل شکست شده بودند. تیم وستهام نیز که برای پنجمین بار در این فصل از لیگ برتر شکست خورد، با ۲۱ امتیاز در جایگاه دهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو

 

چلسی وستهام 
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۴
۵۲۷تعداد پاس۴۴۳
۴۳۸پاس صحیح۳۴۳
۱۹سانتر۲۵
۵کرنر۴
۱۱خطا۶
۰آفساید۴

 

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو

 

پخش زنده بازی چلسی وستهام از اینترنت

در هفته ی سی و دوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های چلسی و وستهام با یکدیگر دیدار کردند. در همان دقیق ششم چلسی می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه آکروباتیک مارکوس آلونسو با مهار فابیانسکی همراه شد و این فرصت از دست رفت.اما در نهایت چلسی در دقیقه ۴۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد که ویلیان پشت ضربه قرار گرفت و موفق شد دروازه رقیب همشهری را در اواخر نیمه اول باز کند.از آن سو در اوقات تلف شده بود که وستهام موفق به زدن گل تساوی شد. روی ارسال کرنر بوون، ضربه سر سوچک با عکس العمل ضعیف کپا و تعلل تامی آبراهام وارد دروازه شد تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.بر خلاف انتظار این وستهام بود که نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰ به گل دوم هم دست یافت.

در ادامه پخش زنده بازی چلسی وستهام روی ارسال زمینی بوون، مایکل آنتونیو در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد و بدون یارگیر به راحتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند. در دقیقه ۷۰ چلسی به گل تساوی دست یافت. این تیم پشت محوطه صاحب یک موقعیت ایستگاهی شد و ویلیان با نواختن یک ضربه فوق العاده گل دوم خودش و چلسی را به ثمر رساند.در دقیقه ۸۹ وستهام به گل سوم رسید.

روی ضد حمله سریع بازیکنان وستهام و با پاس دقیق آنتونیو، یارمولنکو در موقعیت گلزنی قرار گرفت و بعد از گذر از سد رودیگر با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد. در ادامه تلاش چلسی برای جبران اثری نداشت و وستهام با نتیجه ۲-۳ به برتری دست یافت.

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو

 

وستهامچلسی
۲۹%مالکیت۷۱%
۴شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۱
۲۷۳تعداد پاس۶۴۲
۱۹۸پاس صحیح۵۶۸
۶سانتر۲۹
۲کرنر۳
۹خطا۹
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو

پخش زنده بازی چلسی وستهام امشب

از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ، دو تیم چلسی و وستهام  در ورزشگاه المپیک این شهر به مصاف هم رفتند و چلسی با یک گل مغلوب وستهام شد. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. اما ۴۵ دقیقه ی دوم با گل کرس ول آغاز شد تا وستهام ۱-۰ از چلسی پیش بیفتد. بازیکنان چلسی زمان را برای جبران این یک گل کافی می دیدند اما کم کم متوجه شدند که گذشتن از سد دفاعی وستهام  چندان کار آسانی نیست. بازیکنان چلسی در ادامه از موقعیت های مناسب و طلایی استفاده نکردند تا در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ و برد وستهام به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو

 

چلسیوستهام
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۶
۶۶۶تعداد پاس۳۵۶
۵۸۰پاس صحیح۲۴۸
۳۹سانتر۱۴
۹کرنر۳
۰خطا۱۶
۳آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو

پخش بازی زنده چلسی وستهام از اینترنت

تیم های چلسی و وستهام از آخرین بازی هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس ، به مصاف هم رفتند که این بازی با دو گل ادن هازارد به سود چلسی تمام شد. شاگردان ساری با این پیروزی ۶۶ امتیازی شدند و به رده سوم جدول صعود کردند.  چلسی ابتدا در دقیقه ۲۴ روی حرکت فردی تماشایی ادن هازارد به گل رسید. ستاره بلژیکی توانست سه بازیکن وستهم را پشت سر بگذارد و با یک ضربه دقیق دروازه این تیم را باز کند.  هازارد در دقیقه ۹۰ بازی روی پاس بارکلی در موقعیت خوبی صاحب توپ شد و توانست با یک ضربه دقیق دیگر گل دوم خودش و تیمش را بثمر برساند. در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ و برد قاطعانه ی چلسی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو

 

چلسیوستهام
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۴۸۶تعداد پاس۴۰۱
۴۱۱پاس صحیح۳۱۲
۲سانتر۳
۷کرنر۴
۷ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۷
۳آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام – تی وی تو