تی وی تو
چلسی
واتفورد

چهارشنبه ۱۰ آذر ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده فوتبال چلسی واتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی چلسی و واتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی و واتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال چلسی و واتفورد امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال چلسی و واتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی چلسی واتفورد را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی چلسی واتفورد را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال چلسی واتفورد، شما می توانید بازی چلسی و واتفورد زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی چلسی واتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال چلسی و واتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی واتفورد ۱۴ تیر ۹۹

از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلستان موسوم به لیگ جزیره تیم چلسی در ورزشگاه خانگی خود ” استمفورد بریج ” موفق شد مهمان خود واتفورد را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد . در این دیدار الیویه ژیرو در دقیقه ۲۸ روی پاس راس بارکلی توانست گل اول تیم فرانک لمپارد را به ثمر برساند . در اواخر نیمه اول و در دقیقه ۴۳ ویلیان وینگر برزیلی چلسی از روی نقطه پنالتی گل دوم آبی های لندن را وارد دروازه حریف کرد . نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز چلسی برای اداره کردن مسابقه و حفظ دو گل پا به میدان گذاشت و واتفورد نیز برای جبران نتیجه نتوانست حملات خطرناکی را روی دروازه چلسی صورت دهد . در دقیقه پایانی بازی راس بارکلی توانست گل سوم چلسی را به ثمر برساند و در پایان گزارش زنده فوتبال چلسی واتفورد چلسی با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست داد و به سه امتیاز این مسابقه دست پیدا کرد 

پخش زنده بازی چلسی واتفورد

 

چلسیواتفورد
۷۰مالکیت۳۰
۹شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۶
۷۳۱تعداد پاس۳۰۰
۶۶۰پاس صحیح۲۳۰
۱۷سانتر۱۱
۵کرنر۳
۹خطا۱۲
۱آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی چلسی واتفورد