تی وی تو
چلسی
نیوکاسل

شنبه ۸ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی چلسی نیوکاسل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی نیوکاسل را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی نیوکاسل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال چلسی و نیوکاسل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی نیوکاسل را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی نیوکاسل را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی نیوکاسل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی و نیوکاسل ۲۷ بهمن ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس ، تیم های چلسی و نیوکاسل با هم دیدار کردند. اولیویه ژیرو در دقیقه ۳۱ و تیمو ورنر در دقیقه ۳۹ گل‌های چلسی را به ثمر رساندند تا چهارمین پیروزی متوالی این تیم در رقابت های لیگ جزیره با هدایت توماس توخل آلمانی رقم بخورد.

در پایان گزارش زنده بازی چلسی نیوکاسل و با کسب این نتیجه ،لیورپول به رتبه ششم نزول کرد. تیم کلوپ پس از نتایج ضعیف اخیر حتی از منطقه کسب سهمیه چمپیونزلیگ نیز دور شد تا مشخص شود که اوضاع این تیم قمر در عقرب است.

 

پخش زنده بازی چلسی نیوکاسل

 

چلسی نیوکاسل 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۵۶۴تعداد پاس۲۸۹
۴۹۴پاس صحیح۲۲۵
۲۳سانتر۱۶
۱۰کرنر۵
۹خطا۱۳
۰آفساید۲

 

پخش زنده بازی چلسی نیوکاسل

 

پخش زنده بازی چلسی نیوکاسل ۱ آذر ۹۹

هفته نهم لیگ برتر انگلیس  با دیدار نیوکاسل و چلسی آغاز شد، که این دیدار را شاگردان لمپارد با دو گل بردند. چلسی در این بازی در دقایق ۱۰ توسط فرناندز و ۶۵ توسط آبراهام به گل رسید. در دقیقه ی ۱۰ ارسال میسون مانت به داخل محوطه جریمه با اشتباه فدریکو فرناندز به یک گل به خودی تبدیل شد و در دقیقه ی ۶۵ ،  حرکت انفرادی تیمو ورنر از زمین خودی و حمل توپ بیش از ۴۰ متر و عبور از چند بازیکن نیوکاسل با پاس در عمق و تک به تک کردن تامی آبراهام همراه شد تا این بازیکن ملی پوش با یک بغل پا گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در پایان گزارش زنده بازی چلسی نیوکاسل آبی‌های لندن با این برد ۱۸ امتیازی شدند و موقتاً در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفتند. نیوکاسل ۱۱ امتیازی هم تیم سیزدهم جدول است.

پخش زنده بازی چلسی نیوکاسل

 

نیوکاسلچلسی 
۲۸%مالکیت۷۲%
۱شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۲۸۷تعداد پاس۷۴۷
۲۱۱پاس صحیح۶۷۱
۲۰سانتر۱۵
۷کرنر۴
۱۱خطا۱۲
۲آفساید۲
۲کارت زرد۰

 

گزارش زنده بازی چلسی نیوکاسل

 

پخش زنده فوتبال چلسی نیوکاسل ۲۸ دی ۹۸

 چلسی در دیدارش در هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس مقابل نیوکاسل شکست خورد.تلاش‌های دو تیم برای گلزنی در طول بازی به جایی نرسید تا اینکه ایساک هایدن در دقیقه ۹۴ موفق شد دروازه چلسی را باز کند.این هشتمین شکست چلسی در جریان فصل جاری بود تا با ۳۹ امتیاز در جایگاه چهارم جدول باقی بمانند.نیوکاسل نیز با ۳ امتیاز این بازی ۲۹ امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول قرار گرفت.

گزارش زنده بازی چلسی نیوکاسل

 

نیوکاسلچلسی
۳۰%مالکیت۷۰%
۲شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۱
۲۸۲تعداد پاس۶۵۰
۱۸۹پاس صحیح۵۵۴
۱۰سانتر۳۲
۱کرنر۱۰
۹خطا۱۴
۱آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی نیوکاسل

 

گزارش زنده بازی چلسی نیوکاسل ۲۷ مهر ۹۸

این بازی در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال انگلیس و ساعت ۱۷:۳۰ در استادیوم استمفورد بریج آغاز شد.در دقایق ابتدایی، بازی نسبتا در میانه میدان دنبال می‌‌شد.در دقیقه ۳۱ شاگردان لمپارد صاحب یک ضربه آزاد مستقیم شدند که ضربه ویلیان با برخورد به دیواره دفاعی نیوکاسل راه به جایی نبرد.در واپسین ثانیه‌های نیمه اول نیوکاسلی‌ها صاحب یک ضربه آزاد شدند که ثمری برای این تیم نداشت و سرانجام بازی در نیمه اول بدون گل به پایان رسید.چلسی در نیمه دوم فشار را بیشتر کرد.

در ادامه بازی و در دقیقه ۶۷ پخش زنده بازی چلسی و نیوکاسل ، پولیسیچ صاحب یک موقعیت تک به تک شد که با عکس العمل تماشایی دروازه بان نیوکاسل توپ به بیرون رفت.درخشش دوبروکا دروازه بان نیوکاسل همچنان ادامه داشت و او این بار در دقیقه ۷۱ ضربه ویلیان را توانست سیو کند.حملات چلسی پایان نداشت، تا اینکه آلونسو اسپانیایی در دقیقه ۷۳ توانست روی حرکت عالی بازیکنان چلسی و پاس زیبای اودوی، با یک شوت پر قدرت دروازه نیوکاسل را باز کند.این نتیجه تا پایان ادامه داشت و آبی‌پوشان لندنی به سه امتیاز شیرین خانگی دست پیدا کردند.

 

گزارش زنده بازی چلسی نیوکاسل

 

چلسی نیوکاسل
۷۱%مالکیت۲۹%
۸شوت در چارچوب ۰
۴شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۶
۶۳۴تعداد پاس۲۵۹
۵۵۳پاس صحیح۱۷۴
۲۷سانتر۸
۱۱کرنر۰
۹خطا۱۲
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی نیوکاسل

 

پخش آنلاین بازی چلسی نیوکاسل ۲۲ دی ۹۷

تیم های چلسی و نیوکاسل در هفته ی بیست و دوم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند . بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه ۹ به گل اول رسید. پاس فوق العاده داوید لوییز در پشت مدافعان نیوکاسل به پدرو رسید و او در موقعیتی تک به تک با یک ضربه چیپ دیدنی موفق شد گل اول را به ثمر برساند.در ادامه نیوکاسل با تعداد نفرات زیادی حمله کرد و چند موقعیت نیز روی دروازه چلسی ایجاد کرد اما هیچکدام به سرانجام نرسید. حملات نیوکاسل در دقیقه ۳۹ جواب داد و این تیم به گل رسید. روی ارسال دیدنی ریتچی، کلارک موفق شد با یک ضربه سر دقیق به گوشه دروازه، این تیم را به گل برساند.

لحظاتی بعد از دریافت گل و در ادامه پخش آنلاین بازی چلسی نیوکاسل چلسی می توانست با شوت تماشایی ویلیان به گل دوم برسد اما ضربه او راهی به دروازه نیافت و نیمه نخست با تساوی ۱-۱ دو تیم به اتمام رسید.با شروع نیمه دوم و روی پاس دیدنی کانته، پدرو تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه خارج شد.اما در دقیقه ۵۸ چلسی به گل رسید. پاس هازارد در گوشه محوطه به ویلیان رسید و او با ضربه ای تماشایی و مواج تیمش را به گل دوم رساند. در ادامه بازی نیوکاسل تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت اما دفاع منسجم چلسی اجازه خلق موقعیت را نمی داد. در ادامه دو تیم نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند و در نهایت چلسی ۱-۲ موفق به غلبه بر نیوکاسل شد.

 

گزارش زنده بازی چلسی نیوکاسل

 

چلسی نیوکاسل
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۶۹۷تعداد پاس۳۵۱
۵۹۷پاس صحیح۲۶۱
۳سانتر۵
۸کرنر۵
۱۳ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۱۳
۵آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی نیوکاسل