تی وی تو
چلسی
مالمو

سه‌شنبه ۱۱ آبان ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده فوتبال چلسی مالمو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی چلسی و مالمو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی و مالمو امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال چلسی و مالمو امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال چلسی و مالمو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی چلسی مالمو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی چلسی مالمو را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال چلسی مالمو، شما می توانید بازی چلسی و مالمو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی چلسی مالمو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال چلسی و مالمو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی مالمو ۲۸ مهر ۱۴۰۰

در هفته سوم از دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان در گروه H تیم چلسی توانست با چهار گل مهمان خود مالمو را شکست دهد . شاگردان توماس توخل در این بازی در دقیقه ۹ توسط کریستین سن به گل اول دست یافتند . جورجینیو هافبک ایتالیایی چلسی در دقیقه ۲۱ بار دیگر و اینبار از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و اختلاف به دو گل رسید . در اوایل نیمه دوم و در دقیقه ۴۸ کای هاورنس گل سوم را به ثمر رساند . جورجینیو بار دیگر از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۵۷ گلزنی کرد و چهارمین گل را برای آبی های لندن به ثمر رساند . در نهایت چلسی توانست با  همین چهار گل مالموی سوئد را شکست دهد و با پایان گزارش زنده فوتبال چلسی مالمو فاتح سه امتیاز بازی گردد .

 

پخش زنده بازی چلسی مالمو

 

چلسیمالمو
۷۳مالکیت۲۷
۷شوت در چارچوب ۰
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۴
۶۵۸تعداد پاس۲۴۵
۵۹۳پاس صحیح۱۶۱
۲۱سانتر۵
۷کرنر۲
۱۳خطا۸
۲آفساید۲
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی چلسی مالمو

 

پخش زنده بازی چلسی مالمو – ۲ اسفند ۹۷

تیم های چلسی و  مالمو در مرحله ی یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با هم دیدار کردند. بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب گلزنی به دست آورد که به سرانجام نرسید. تیم ساری در نیمه اول در چند صحنه توسط ژیرو و آسپلیکوئتا می توانست به گل برسد اما بی دقتی بازیکنان این تیم باعث از دست رفتن موقعیت ها شد تا در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند. مطابق انتظار چلسی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در نهایت در دقیقه ۵۴ به گل اول رسید.

حرکت ویلیان از جناح چپ با ارسال عرضی او همراه بود تا اولیویه ژیرو با یک ضربه تمام کننده در مقابل دروازه گل اول تیمش را به ثمر برساند.در دقیقه ۷۳ و با ده نفر شدن مالمو شرایط این تیم دشوار تر شد تا اینکه در دقیقه ۷۴ راس بارکلی هافبک انگلیسی چلسی با نواختن یک ضربه ایستگاهی تماشایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقایق پایانی گزارش زنده بازی چلسی مالمو هادسون اودوی موفق به زدن گل سوم چلسی نیز شد. در ادامه بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ داد و با پایان  چلسی با پیروزی ۳-۰  برابر مالمو راهی دور بعدی شد.

 

پخش زنده بازی چلسی مالمو

 

چلسی مالمو 
۷۲%مالکیت۲۸%
۶شوت در چارچوب ۰
۱شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۷۱۰تعداد پاس۲۶۷
۶۲۸پاس صحیح۱۷۲
۳سانتر۱
۲کرنر۱
۱۲ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۱۲
۳آفساید۰
۱کارت زرد۵
۰ کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی چلسی مالمو