تی وی تو
لیورپول
چلسی

شنبه ۲۴ اردیبهشت ۲۰:۱۵

پخش زنده جام حذفی انگلیس

بازی زنده لیورپول و چلسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول چلسی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول چلسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال چلسی و لیورپول به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول چلسی را از تی وی تو دنبال کنید بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول چلسی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی و لیورپول را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیورپول و چلسی

چلسی و لیورپول در فینال جام اتحادیه در مقابل هم صف آرایی کردند . چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه شش و روی ارسال عرضی و دقیق سزار آسپلیکوئتا فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما کریستین پولیسیچ در موقعیتی تک به تک ضعیف عمل کرده و توپ را به بدن تیلو کهرر کوبید.

دقایقی بعد ترنت الکساندر آرنولد از سمت راست ارسال بسیار خوبی روی دروازه چلسی داشت، اما ضربه سر سادیو مانه بدون مدافع یارگیر دقیق نبود و با اختلاف قابل توجهی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.

در نهایت نیمه ی نخست پخش زنده بازی لیورپول و چلسی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، با تساوی بدون گل به پایان برسد.

دقایق ابتدایی اوقات اضافی بود که روملو لوکاکو موفق شد دروازه لیورپول را باز کند، اما این گل با تصمیم مشکوک کمک داور مردود اعلام شد. در دقایق ابتدایی نیمه دوم این اتفاق تکرار شد و این بار گل کای هاورتز به علت قرار داشتن این بازیکن در آفساید رد شد. در ثانیه های پایانی پخش زنده بازی لیورپول و چلسی کپا آریزابالاگا برای قرار گرفتن درون دروازه چلسی در ضربات پنالتی جای مندی را گرفت. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

پخش زنده بازی لیورپول و چلسی

 

چلسی لیورپول 
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۴
۵۴۴تعداد پاس۶۳۸
۴۱۴پاس صحیح۵۰۵
۱۶سانتر۳۲
۲کرنر۱۱
۱۴خطا۱۰
۷آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیورپول و چلسی

 

پخش زنده فوتبال چلسی و لیورپول

چلسی و لیورپول در غیاب جمعی از ستاره های خود، به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نیافتند. در همان دقایق ابتدایی مسابقه بود که محمد صلاح روی پاس سادیو مانه و تحت فشار پرس تیاگو سیلوا فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ادوارد مندی واکنش خوبی نشان داد. در دقیقه ۹ و در سوی دیگر میدان این سادیو مانه بود که از اشتباه بزرگ چالوبا نهایت بهره برده و در موقعیتی تک به تک ادوارد مندی را از پیش رو برداشت و با ضربه ای دقیق موفق شد گل اول لیورپول را به ثمر برساند.

سپس در دقیقه ۲۶ لیورپول به گل دوم رسید. محمد صلاح، ستاره مصری این تیم با حرکتی تکنیکی از سمت راست حرکت کرده و از زاویه ای دشوار و با ضربه ای دقیق موفق شد گل دوم را نیز به ثمر برساند.اما طوفان چلسی در دقایق پایانی نیمه اول آغاز شد. روی ریباند یک ضربه ایستگاهی این متئو کواچیچ بود که با یک شوت فوق العاده و غیرقابل مهار به گوشه دروازه، گل اول را به ثمر رسانده و اختلاف را کم کرد.

اما دو دقیقه بعد چلسی باز هم به گل رسید. انگولو کانته با پاس دقیق خود کریستین پولیسیچ را از سمت چپ محوطه در موقعیتی تک به تک قرار دارد تا این ستاره آمریکایی گل دوم تیمش را وارد دروازه لیورپول کند.در ثانیه های پایانی نیمه اول چلسی فاصله ای تا زدن گل سوم هم نداشت، اما ضربه میسون مونت در شرایطی نامتعادل از مرکز محوطه با اختلاف کمی به بیرون رفت و در نهایت نیمه اول جذاب این دیدار با تساوی ۲-۲ به اتمام رسید.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول و چلسی این مارکوس آلونسو بود که با حرکت از سمت چپ می توانست دروازه لیورپول را باز کند، اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

در ادامه پخش زنده فوتبال لیورپول و چلسی جریان مسابقه به یکباره دچار افت محسوس و در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه ۸۱ میسون مونت روی ریباند ایستگاهی خود می توانست دروازه را باز کند، اما کهرر به خوبی عکس العمل نشان داد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت این دیدار جذاب با تساوی ۲-۲ به اتمام رسید.

پخش زنده بازی لیورپول و چلسی

 

چلسی لیورپول 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۴
۵۷۴تعداد پاس۴۶۳
۴۷۳پاس صحیح۳۵۵
۲۴سانتر۱۴
۶کرنر۷
۵خطا۱۳
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی لیورپول و چلسی

 

پخش زنده بازی چلسی و لیورپول

دیدار تیم‌های فوتبال چلسی و لیورپول در هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس با تساوی به پایان رسید.اشتباه آرنولد در ابتدای نیمه نخست این دیدار می رفت تا چلسی را پیش بیندازد اما پولیسیچ موفق نشد موقعیت تک به تک با دروازه بان را تبدیل به گل کند.

چند دقیقه بعد و در دقیقه ۹ اشتباه مدافع چلسی سادیو مانه را در موقعیت تک به تک قرار داد و این مهاجم گلزن توانست گل اول شاگردان یورگن کلوپ که به دلیل مبتلا شدن به ویروس کرونا روی نیمکت تیمش حضور نداشت را به ثمر رساند.با این گل فشار لیورپول بیشتر هم شد و پاس استثنایی آرنولد به محمد صلاح او را در موقعیتی بسیار خوب قرار داد و این مهاجم مصری با شم گلزنی بالای خود توانست گل دوم تیمش را به زیبایی به ثمر برساند تا استمفوردبریج به سکوت برود.

در ادامه ی پخش زنده بازی چلسی و لیورپول شاگردان توماس توخل که نمی خواستند در خانه خود این شکست را بپذیرند، فشار خود را بیشتر کردند و توانستند در دقیقه ۴۲ روی ضربه والی و خارق‌العاده کواچیچ به گل نخست خود برسند. در ادامه نیز پاس زیبای انگولو کانته به پولیسیچ باعث شد تا این مهاجم در دقیقه ۱+۴۵ با یک شوت زیبا بازی را به تساوی بکشاند و از دست دادن موقعیت بسیار خوب خود در ابتدای نیمه اول را جبران کند.

نیمه دوم همانند نیمه اول جذاب نبود و دو تیم حملات متعددی روی دروازه یکدیگر داشتند اما موفق نشدند برای بار سوم دروازه یکدیگر را باز کنند تا در آخر این دیدار مهیج با نتیجه دو بر دو به پایان برسد.

در پایان بازی زنده لیورپول و چلسی چلسی با این تساوی ۴۳ امتیازی شد و در فاصله ۱۰ امتیازی با منچسترسیتی صدرنشین، در رده دوم قرار گرفت. لیورپول نیز با این تساوی ۴۲ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به دو تیم بالاسری خود، در رده سوم ایستاد.

 

پخش زنده بازی لیورپول و چلسی

 

چلسی لیورپول 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۴
۵۷۴تعداد پاس۴۶۳
۴۷۳پاس صحیح۳۵۵
۲۴سانتر۱۴
۶کرنر۷
۵خطا۱۳
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لیورپول و چلسی

 

پخش زنده بازی لیورپول و چلسی

لیورپول و چلسی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر انگلیس در آنفیلد مقابل هم صف آرایی کردند. در عصری که با گلزنی هاورتس و پیش افتادن چلسی آغاز شد، یک صحنه جنجالی در اواخر نیمه اول رخ داد و به موجب آن ریس جیمز اخراج شد تا محمد صلاح گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

چلسی ۱۰ نفره در نیمه دوم از پخش زنده بازی لیورپول و چلسی چاره ای جز عقب نشینی مقابل فشار بی امان لیورپول نداشت؛ دفاع تیمی فوق العاده چلسی که تیاگو سیلوا در نیمه دوم رهبری آن را بر عهده گرفته بود، یک امتیاز ارزشمند به توخل هدیه داد.

پخش زنده بازی لیورپول چلسی

 

لیورپول چلسی 
۶۶%مالکیت۳۴%
۷شوت در چارچوب ۳
۱۲شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۶
۶۹۵تعداد پاس۳۷۰
۵۹۸پاس صحیح۲۶۸
۴۰سانتر۱۲
۱۲کرنر۳
۱۳خطا۴
۰آفساید۲
۰کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی لیورپول چلسی

 

پخش آنلاین بازی چلسی و لیورپول

آنفیلد میزبان حساس‌ترین بازی هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر انگلیس بود، دیداری که لیورپول در آن مقابل چلسی تن به شکست یک بر صفر داد.

لیورپولِ میزبان کمتر موفق شد موقعیت خطرناک روی دروازه چلسی خلق کند، ولی ضد حملات آبی‌ها خطرناک بود. دقیقه ۲۴ گلی که ورنر وارد دروازه آلیسون کرد را VAR آفساید دانست. با این حال دقیقه ۴۲ گلی که توخل و شاگردانش منتظر بودند توسط مانت با شوتی دقیق به گوشه دروازه لیورپول ثبت شد.

نیمه دوم بازی زنده لیورپول و چلسی فشار لیورپول روی دروازه چلسی بیشتر و بیشتر شد، اما دفاع فشرده آبی‌ها کمتر اجازه خلق فرصت خطرناک را به میزبان داد. در نهایت بعد از ۶ سال و چند ماه چلسی موفق شد در آنفیلد پیروز شود.

لیورپول که پس از ۵ بازی به چلسی باخت که پنجمین باخت خانگی متوالی‌اش هم بود، با ۴۳ امتیاز در رده هفتم جای گرفت. چلسی ۴۷ امتیازی هم در رده چهارم قرار دارد.

پخش زنده فوتبال لیورپول ‌چلسی – تی وی تو

 

لیورپول چلسی 
۵۴%مالکیت۴۶%
۱شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۶۵۶تعداد پاس۵۴۹
۵۷۱پاس صحیح۴۶۹
۱۵سانتر۱۲
۵کرنر۲
۹خطا۸
۱آفساید۴

پخش زنده فوتبال لیورپول ‌چلسی – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و چلسی

لیورپول با سه امتیاز ارزشمند، استمفوردبریج را ترک می کند تا نشان دهد که این تیم همچنان عطش قهرمانی در لیگ برتر را دارد. در این دیدار آندریاس کریستنسن با یک خطای بچگانه، چلسی را در همان نیمه اول ۱۰ نفره کرد . در دقیقه ی ۴۶ آندریاس کریستنسن در اوقات اضافی نیمه اول مانع تک به تک شدن سادیو مانه با کپا آریزابالاگا شد و با یک فن کشتی مانع حرکت مهاجم سنگالی شد و داور که ابتدا به او کارت زرد نشان داده بود با استفاده از وار، رنگ کارتش را به قرمز تغییر داد.

در این روز  کپا آریزابالاگا، یاد و خاطره لوریس کاریوس را زنده کرد و با سپردن توپ به سادیو مانه، به راحتی تیمش را تسلیم حریف قدرتمند خود کرد. این بازیکن در دقیقه ی ۵۰ و ۵۴ با دبل خود تیمش را به برتری ۲-۰ رساند. تنها اتفاق ویژه ی بعد از این گل ها ، در دقیقه ی ۷۵ آلیسون بکر پنالتی جورجینیو را مهار کرد و مانع کم شدن فاصله شد.

پخش زنده فوتبال لیورپول ‌چلسی – تی وی تو

 

چلسی لیورپول 
۳۸%مالکیت۶۲%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۳
۴۸۸تعداد پاس۷۶۴
۴۱۲پاس صحیح۶۸۱
۴سانتر۲۴
۱کرنر۱۱
۱۰خطا۶
۱آفساید۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ‌چلسی – تی وی تو

پخش آنلابن فوتبال چلسی و لیورپول

شب خاطره‌انگیز لیورپولی‌ها در آنفیلد ثبت شد، نبردی مقابل چلسی در هفته سی‌وهفتم لیگ برتر انگلیس که ۵ بر ۳ بردند و جامی که بعد از ۳۰ سال گرفتند.لیورپولی ها بازی را بهتر آغاز کردند اما این چلسی بود که در دقیقه ۷ صاحب اولین موقعیت بازی شد ولی ضربه سر میسون مونت از بالای دروازه میزبان به بیرون رفت.برتری لیورپولی ها ادامه داشت و این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت تا اینکه در دقیقه ۲۳، نبی کیتا گل اول بازی را به ثمر رساند. در میانه زمین چلسی بود که فابینیو با هوشیاری توپ ویلیان را زد و کیتا صاحب توپ شد. او هم با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، کپا را مغلوب کرد.بعد از این گل هم این لیورپول بود که بر بازی تسلط داشت اما در دقیقه ۳۲، میسون مونت روی یک پاس پشت مدافعان لیورپول، گل تساوی را به ثمر رساند ولی داور بعد از استفاده از VAR، این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت.

در حالی که آبی ها برای زدن گل تساوی پیش کشیدند، در دقیقه ۳۸ لیورپول به گل دوم رسید. روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه چلسی بود که ترنت الکساندر آرنولد با یک ضربه تماشایی، توپ را به قعر دروازه چلسی فرستاد.

بعد از این گل هم از فشار لیورپولی ها کاسته نشد و در دقیقه ۴۳، این تیم به گل سوم رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت راست دروازه چلسی بود که توپ در محوطه جریمه به صلاح رسید و پاس کوتاه او را جورجینیو واینالدوم با یک ضربه محکم به طاق دروازه چلسی کوبید.بازیکنان میهمان که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه ۳+۴۵ پخش زنده لیورپول و چلسی ، یکی از گل های خورده را جبران کردند. ابتدا این ویلیان بود که پاس پشت پای مارکوس آلونسو را زد اما آلیسون با یک واکنش مناسب توپ را دفع کرد ولی توپ دوم مقابل دروازه به الیویه ژیرو رسید و او هم با یک شوت محکم، کار را تمام کرد و نیمه اول با نتیجه ۳-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ‌چلسی – تی وی تو

 

لیورپول چلسی 
۵۰%مالکیت۵۰%
۷شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۵۸۴تعداد پاس۵۷۵
۴۷۴پاس صحیح۴۸۱
۱۲سانتر۱۹
۶کرنر۰
۸خطا۱۱
۰آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ‌چلسی – تی وی تو

پخش آنلاین بازی لیورپول و چلسی

در این بازی مرحله یک هشتم نهایی قدیمی‌ترین جام باشگاهی دنیا به میزبانی ورزشگاه «استمفوردبریج»، اشتباه فابینیو ، شوت ویلیان و اشتباه وحشتناک آدریان، سنگربان لیورپول را در پی داشت و به این ترتیب چلسی در دقیقه ۱۳ به گل اول رسید.تیم لندنی پس از اینکه با برتری نیمه اول را به پایان رساند، توسط بارکلی در دقیقه ۶۴ به گل دوم رسید.

حملات دو تیم در ادامه پخش زنده بازی چلسی و لیورپول گلی در پی نداشت و چلسی با برتری ۲ بر صفر به جمع هشت تیم برتر جام حذفی انگلیس راه یافت.به این ترتیب لیورپول پس از اینکه با شکست مقابل واتفورد در ابتدای هفته فرصت قهرمانی بدون شکست در لیگ برتر انگلیس را از دست داد، با دومین باخت متوالی دومین جام داخلی فصل پس از جام اتحادیه را هم دور از دستانش دید و رؤیای کسب سه‌گانه برای تیم کلوپ به باد رفت.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ‌چلسی – تی وی تو

 

چلسی لیورپول 
۴۱%مالکیت۵۹%
۷شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۵
۴۰۲تعداد پاس۵۴۲
۲۹۹پاس صحیح۴۴۳
۱۱سانتر۳۶
۴کرنر۱۰
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۲
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ‌چلسی – تی وی تو