تی وی تو
چلسی
لیدز یونایتد

چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده چلسی و لیدز یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی لیدز یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال چلسی و لیدز یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی لیدز یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی لیدز یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی لیدز یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال چلسی لیدز یونایتد

در ادامه هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج میزبان لیدز یونایتد بود و با دشواری موفق شد حریف را با نتیجه ۲-۳ شکست دهد و سه امتیاز خانگی را از آن خود کند.

در این دیدار لیدز بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۲۸ توسط بلولی از روی نقطۀ پنالتی به گُل نخست دست یافت. در دقیقه ۴۲ پخش زنده فوتبال چلسی لیدز یونایتد و چند دقیقه مانده به پایان نیمۀ نخست، میسون مونت موفق به زدن گُل تساوی شد و دو تیم با تساوی راهی رختکن شدند.

با آغاز نیمه دوم چلسی برای کسب پیروزی پیش کشید و در دقیقه ۵۸ صاحب پنالتی شد و جورجینیو موفق به گُل کردن پنالتی شد و تیمش را پیش انداخت.

لیدز پس از دریافت گُل فشار بیشتری روی دروازه چلسی آورد و در دقیقه ۸۳ جو گلهارد موفق شد بازی را مساوی کند.

چلسی در ادامه پخش زنده فوتبال چلسی لیدز یونایتد تلاش زیادی برای رسیدن به گُل برتری انجام در ثانیه‌های پایانی، صاحب پنالتی دوم شد و بار دیگر جورجینیو پشت توپ ایستاد وضمن دبل خودش گُل برتری تیمش را به ثمر رساند.

با این نتیجه چلسی ۳۶ امتیازی شد و در جایگاه سوم. لیدز نیز ۱۶ امتیازی شد و به در رده پانزدهم جا خوش کرد.

پخش زنده فوتبال چلسی لیدز یونایتد

 

چلسی لیدز یونایتد
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۴۱۵تعداد پاس۳۰۴
۳۴۸پاس صحیح۲۲۳
۱۶سانتر۱۰
۵کرنر۲
۹خطا۱۵
۱آفساید۴
۲کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال چلسی لیدز یونایتد

 

پخش زنده فوتبال چلسی لیدز یونایتد

دو تیم لیدز یونایتد و چلسی در چارچوب بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه صفر بر صفر مساوی به اتمام رسید.دو اتفاق مهم در دقیقه ۷ مسابقه رخ داد. ابتدا کای هاورتز می توانست در دهانه دروازه گلزنی کند اما ضربه این بازیکن توسط دروازه بان لیدز مهار شد. چند ثانیه بعد این لیدز بود که موفق شد دروازه چلسی را باز کند اما کمک‌داور پرچم زد تا این گل مردود اعلام شود.

در دقیقه ۱۰ اشتباه عجیب مدافعان لیدزیونایتد می‌توانست باعث شود که آنها یک گل به خودی را به ثبت برسانند اما توپ با خوش خوش شانسی آنها به تیر دروازه برخورد کرد.در دقیقه ۱۵ این لیدز یونایتد بود که تیر دروازه چلسی را لرزاند. ضربه کالوین فیلیپس با بدشانسی محض به تیر دروازه برخورد کرد تا بازی بدون گل دنبال شود.در ادامه نیمه اول حملات دو تیم بی‌اثر بود تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی با همان تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

در نخستین دقایق نیمه دوم کای هاورتز تا آستانه باز کردن دروازه لیدز پیش رفت اما ضربه محکم این بازیکن توسط دروازه بان حریف به کرنر فرستاده شد.در دقیقه ۶۲ بن چیلول حرکت خوبی از جناح چپ ترتیب داد اما ضربه بیرون پای او در مصافی تقریبا تک به تک با دروازه لستر به بیرون رفت.در دقیقه ۷۷ این بار لیدز یونایتد بود که می توانست گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه بازیکن این تیم در دهانه دروازه توسط ریس جیمز به کرنر فرستاد شد.

در ادامه پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد نیز چلسی توپ و میدان را در اختیار داشت و چند موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کرد اما نهایتاً بازی با همان تساوی بدون گل خاتمه یافت تا امتیازات تقسیم شده باشد.

 

پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد

 

لیدز یونایتدچلسی 
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۸
۰شوت خارج از چارچوب۲
۸مهار دروازه بان۴
۳۳۰تعداد پاس۵۷۷
۲۳۸پاس صحیح۴۸۱
۲۲سانتر۱۵
۸کرنر۵
۱۶خطا۶
۵آفساید۳
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد

 

پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد

دیدارهای شب نخست از هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس، با مصاف خانگی چلسی و لیدز‌یونایتد در ورزشگاه استمفوردبریج به پایان رسید که این بازی را آبی‌پوشان لندن با نتیجه ۳ بر یک به سود خود به پایان رساندند. در این مسابقه لیدزی‌ها با گلی که پاتریک بمفورد در دقیقه ۴ برای‌شان به ثمر رساند میزبان لندنی را خیلی سریع غافلگیر کردند. با این حال خیلی طول نکشید که شاگردان فرانک لمپارد گل خورده را پاسخ دادند.

اولیویه ژیرو در دقیقه ۲۷ پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد گل تساوی را برای چلسی به ثمر رساند، کورت زوما در دقیقه ۶۱ آبی‌پوشان لندن را پیش انداخت و در نهایت کریستین پولیسیچ با گلی که در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم به ثمر رساند، خیال چلسی را از بابت کسب هر سه امتیاز این بازی آسوده کرد.

چلسی با کسب ششمین پیروزی‌اش در این فصل، ۲۲ امتیازی شد و به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کرد. لیدزیونایتد تحت هدایت مارچلو بیلسا نیز با ۱۴ امتیازی که داشت به خاطر اُفت تفاضل گلش به رده سیزدهم جدول سقوط کرد.

پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد

 

چلسی لیدز‌یونایتد 
۴۵%مالکیت۵۵%
۱۱شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۷
۴۰۸تعداد پاس۴۸۱
۳۱۸پاس صحیح۳۹۵
۱۵سانتر۱۴
۸کرنر۴
۱۲خطا۹
۱آفساید۴
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد

 

پخش فوتبال زنده چلسی و لیدزیونایتد

دیدار دو تیم چلسی و لیدز یونایتد از مرحله یک چهارم پایانی جام اتحادیه باشگاه های انگلستان ( کپیتال وان ) و زیر بارش شدید باران در حالی برگزار شد که آبی های لندن به علت حضور در جام باشگاه های جهان در ژاپن، در ده روز گذشته بیش از ۱۲ هزار مایل سفر کرده بودند.آبی های لندن که نیمه ی اول با یک گل خورده به رختکن رفتند در نیمه ی دوم از همان ابتدا بازی را در دست گرفتند و در همان دقایق ابتدایی روی همکاری بازیکنان خط حمله ماتا با یک شوت زمینی و قوس دار بازی را به تساوی کشاند.

چلسی فشار حملات خود را کم نکرد و البته چند موقعیت مناسب دیگر داشت از جمله ضربه ی سری که تورس با پروازی بلند می توانست دروازه را باز کند.چلسی همچنان که به حملات خود ادامه می داد با گرفتن یک کرنر توانست با سانتر زیبا و دقیق لمپارد و ضربه ی سر مهار نشدنی ایوانوویچ گل دوم را به ثمر برساند.

در ادامه پخش بازی چلسی لیدزیونایتد زنده و با آمدن هازارد به جای مارین عملکرد چلسی در حملات بهتر شد و بعد از گل دوم طولی نکشید که ویکتور موسز با یک حرکت تند و تیز و شوتی سرکش از زاویه ای تنگ دروازه را برای بار سوم باز کرد.

در ادامه پخش زنده چلسی و لیدز یونایتد آبی ها با این وجود باز هم دست از حمله  برنداشتند و در یکی از ضد حملات توپی را که سرگردان بود لوییز با سرعت با یک فرار از آن خود کرد و با یک پاس فوق العاده هازارد را در موقعیت گل قرار داد تا گل چهارم به نام هازارد ثبت شود.در آخر هم تورس که در موقعیت خوبی قرار داشت روی پاس ماتا گل پنجم را به ثمر رساند تا جشن آبی ها با پنج گل تکمیل شود.چلسی با صعود به مرحله ی نیمه نهایی با تیم های:سوانسی، استون ویلا و بردفورد سیتی بازی خواهد داشت.

 

پخش زنده بازی چلسی لیدز یونایتد

 

پخش زنده فوتبال چلسی لیدز یونایتد – تی وی تو