تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

چلسی
لوتون تاون

جمعه ۳ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال چلسی لوتون تاون . امروز جمعه ۳ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های لوتون تاون و چلسی بازی خواهند داشت. لوتون تاون مقابل چلسی را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی چلسی لوتون تاون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده چلسی و لوتون تاون را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال چلسی لوتون تاون، شما می توانید بازی چلسی و لوتون تاون زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی چلسی و لوتون تاون

۱۱ اسفند ۱۴۰۰

در جریان بازی های دور پنجم جام حذفی انگلیس، تیم های چلسی و لوتون تاون باهم دیدار کردند . بورکه و کورنیک در دقیقه ۲ و ۴۰ نیمه نخست برای لوتون گلزنی کردند و تک گل چلسی نیز در دقیقه ۲۷ توسط نیگز به ثبت رسید تا این نیمه با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال چلسی و لوتون تاون ورنر و لوکاکو کامبک خوب چلسی را به گل تبدیل کردند تا تیمشان با نتیجه ۲-۳ در این دیدار به برتری برسد.

پخش زنده فوتبال چلسی و لوتون تاون

لوتون تاونچلسی 
۲۵%مالکیت۷۵%
۳شوت در چارچوب ۹
۲شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۱
۲۰۰تعداد پاس۶۱۹
۱۰۶پاس صحیح۵۰۹
۹سانتر۲۴
۳کرنر۸
۱۰خطا۱۰
۵آفساید۰
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال چلسی و لوتون تاون

پخش زنده فوتبال چلسی و لوتون تاون

۵ اسفند ۹۹

در ادامه بازی های جام حذفی انگلیس ، تیم های چلسی و لوتون تاون در مقابل هم قرار گرفتند. چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ بود که روی پاس به بیرون تیمو ورنر، تامی آبراهام موفق شد با ضربه ای دقیق به گوشه سمت چپ دروازه لوتون گل اول تیمش را به ثمر برساند.

حملات چلسی ادامه یافت و این تیم دقایقی بعد باز هم به گل رسید. ارسال جیمز درون محوطه به تامی آبراهام رسید و او با ضربه ای دقیق گل دوم خودش و چلسی را وارد دروازه لوتون کرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال چلسی و لوتون تاون لوتون در صدد جبران برآمد و در دقیقه ۲۹ یکی از گل های دریافتی را جبران کرد. روی ارسال زمینی بری، کلارک با ضربه ای دقیق و البته بهره گیری از اشتباه مسلم کپا آریزابالاگا دروازه چلسی را باز کرد. در اواخر نیمه اول و روی ارسال جیمز بود که تامی آبراهام در دهانه دروازه فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه او راهی به دروازه نیافت و چلسی با برتری ۱-۲ راهی رختکن شد.

در اوایل نیمه دوم کورنیک در موقعیتی تک به تک فرصت داشت گل تساوی لوتون را وارد دروازه چلسی کند، اما کپا آریزابالاگا با عکس العملی تماشایی دروازه را نجات داد. اما در دقیقه ۷۴ تامی آبراهام در دهانه دروازه ارسال کالوم هودسون اودوس را تبدیل به گل سوم چلسی کرده و هت تریک خود را تکمیل کرد.

در دقیقه ۸۶ تیمو ورنر از روی نقطه پنالتی می توانست گل چهارم را به ثمر برساند، اما ضربه او توسط اسلوگا مهار شد تا در نهایت با پایان پخش زنده بازی چلسی و لوتون تاون چلسی با همان نتیجه ۱-۳ لوتون را شکست بدهد.

پخش زنده فوتبال چلسی و لوتون تاون

چلسی لوتون تاون 
۶۷%مالکیت۳۳%
۷شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۶۸۹تعداد پاس۳۱۸
۶۰۶پاس صحیح۲۳۴
۲۲سانتر۱۶
۷کرنر۳
۵خطا۹
۲آفساید۳
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال چلسی و لوتون تاون