تی وی تو
چلسی
لسترسیتی

شنبه ۲۹ آبان ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی چلسی لسترسیتی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی زنده چلسی لسترسیتی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی لسترسیتی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال زنده چلسی و لسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی لسترسیتی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی لسترسیتی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنده چلسی لسترسیتی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی لسترسیتی ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و هفتم و ماقبل پایانی لیگ برتر انگلستان دو تیم چلسی و لسترسیتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک همراه چلسی همراه بود .به علت شرایط جدولی دو تیم نیاز مبرم به کسب سه امتیاز برای صعود مستقیم به لیگ قهرمانان داشتند . در نیمه اول این مسابقه اتفاق خاصی رخ نداد . تنها اتفاق مهم تعویض متئو کواچیچ بود که به علت مصدومیت جای خود را به انگله کانته داد . در نیمه دوم چلسی طوفانی شروع کرد و در دقیقه ۴۷ توسط رودیگر به گل اولش دست یافت .

در ادامه حملات چلسی آنها موفق به دریافت پنالتی در دقیقه ۶۶ شدند . جورجینیو هافبک ایتالیایی پشت توپ ایستاد و آن را وارد دروازه لسترسیتی کرد . لستر که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و در دقیقه ۷۵، روی پاس آیوزه پرز، این ایهیناچو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

تنها یک دقیقه بعد ایهیناچو توانست یکی از گل های خورده لستر را جبران کند. این بار اندیدی بود که با یک پاس خوب، ایهیناچو را درون محوطه جریمه چلسی صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.در دقایق پایانی بازیکنان لستر تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند اما در نهایت با پایان گزارش زنده بازی چلسی لسترسیتی توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری ۲-۱ چلسی به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی چلسی لسترسیتی

 

چلسیلسترسیتی
۵۸مالکیت۴۲
۶شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۵۴۹تعداد پاس۳۸۱
۴۶۶پاس صحیح۲۹۰
۱۷سانتر۱۷
۶کرنر۵
۱۵خطا۱۶
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی چلسی لسترسیتی

 

پخش زنده بازی چلسی لسترسیتی – ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

فینال جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ومبلی لندن بین چلسی و لسترسیتی برگزار شد که روباه ها یک بر صفر بردند و قهرمان شدند.نیمه نخست چلسی تیم برتر میدان بود و چند موقعیت خوب هم خلق کرد، اما بی دقتی مهاجمان و عملکرد خوب خط دفاعی روباه ها باعث شد گلی رد و بدل نشود. نیمه دوم با تغییراتی که راجرز در تیمش داد، بازی متعادل شد و گل تماشایی تیلمانس بلژیکی با شوتی از راه دور در دقیقه ۶۳ سرنوشت بازی را تعیین کرد.بدون شک تاثیر VAR بر این بازی نیز غیر قابل انکار است؛ جایی که گل به خودی دقیقه ۸۸ وس مورگان به دلیل آفساید بن چیلول رد شد تا بازی به تساوی کشیده نشود.

 

گزارش زنده بازی چلسی لسترسیتی

 

چلسی لسترسیتی 
۶۴%مالکیت۳۶%
۳شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۵۷۷تعداد پاس۳۲۳
۴۹۱پاس صحیح۲۴۰
۲۹سانتر۱۱
۱۰کرنر۴
۱۳خطا۹
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی لسترسیتی

 

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی – ۳۰ دی ۹۹

در یکی از دیدارهای معوقه هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس، تیم چلسی میهمان لسترسیتی بود و این بازی را با نتیجه ۲ بر صفر به میزبانش واگذار کرد. گل‌های لسترسیتی را در این مسابقه ویلفرد اندیدی در دقیقه ۶ و جیمز مدیسون در دقیقه ۴۱ به ثمر رساندند تا روباه‌ها ۳۸ امتیازی شوند و با یک بازی و یک امتیاز بیشتر نسبت به منچستریونایتد جای این تیم را در صدر جدول لیگ برتر جزیره بگیرند.چلسی اما در ادامه فراز و نشیب‌هایش در این فصل با قبول ششمین باخت و یازدهمین بازی بدون برد خود در لیگ، ۲۹ امتیازی و در رده نهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی

 

لسترسیتی چلسی 
۳۵%مالکیت۶۵%
۶شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۴
۳۳۹تعداد پاس۶۳۶
۲۷۷پاس صحیح۵۵۹
۱۸سانتر۱۵
۶کرنر۳
۷خطا۱۶
۱آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی چلسی و لسترسیتی

 

پخش زنده بازی چلسی و لسترسیتی – ۸ تیر ۹۹

دو تیم لسترسیتی و چلسی از چارچوب دور یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند. نسمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم این بازی ، چلسی موفق شد میدان را در دست بگیرد و در دقیقه ی ۶۳ با ضربه ی بارکلی به برتری ۱-۰ برسد.سانتر ویلیان از سمت راست، با ضربه حساب شده بارکلی وارد دروازه اشمایکل شد. در ادامه ، جبران این اختلاف امتیاز برای تیم حریف ممکن نبود و این دیدار با همین تک گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی – تی وی تو

 

لسترسیتی چلسی 
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۴۴۲تعداد پاس۴۹۹
۳۳۹پاس صحیح۳۹۶
۳۰سانتر۱۱
۶کرنر۵
۸خطا۷
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی – تی وی تو

پخش زنده بازی چلسی لسترسیتی – ۱۲ بهمن ۹۸

هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس با برگزاری یک بازی در ورزشگاه کینگ پاور میان تیم‌های لسترسیتی و چلسی آغاز شد که این بازی با تساوی ۲ – ۲ خاتمه یافت.در این بازی بازی آنتونیو رودیگر در دقیقه ۴۶ چلسی را پیش انداخت. هشت دقیقه بعد هاروی بارنس کار را به تساوی کشاند. بن چیلول در دقیقه ۶۴ دومین گل را برای لسترسیتی به ثمر رساند،

در ادامه پخش زنده فوتبال چلسی و لسترسیتی باز هم آنتونیو رودیگر در نقش گلزن برای چلسی ظاهر شد. مدافع میانی آلمانی آبی‌های لندن در دقیقه ۷۱ کار را به تساوی کشاند. این سومین بازی بدون برد تیم تحت هدایت فرانک لمپارد در لیگ برتر، پس از تساوی خانگی مقابل آرسنال و شکست خارج از خانه مقابل نیوکاسل بود.با این نتیجه لسترسیتی و چلسی به ترتیب با ۴۹ و ۴۱ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جدول لیگ برتر باقی ماندند.

پخش زنده بازی چلسی و لسترسیتی

 

لسترسیتی چلسی 
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۴۷۳تعداد پاس۴۷۵
۳۶۷پاس صحیح۳۷۲
۱۶سانتر۱۴
۴کرنر۶
۱۶خطا۱۴
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی چلسی و لسترسیتی

 

پخش بازی زنده چلسی و لسترسیتی – ۲۷ مرداد ۹۸

در ادامه هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، چلسی در استمفورد بریج شهر لندن میزبان لسترسیتی بود و به مانند هفته اول در کسب پیروزی ناکام مانده و به تساوی ۱-۱ رضایت داد.چلسی بازی را هجومی آغاز کرد. تک به تک ژیرو توسط اشمایکل دفع شد و در ادامه پولیشیچ نیز در گلزنی ناکام ماند. پس از آن میسون مانت موفق شد تا خیلی زود اولین گل آبی پوشان لندنی را وارد دروازه لسترسیتی کند. حرکت تیمی بسیار خوب از بازیکنان چلسی سرانجام توسط کانته به گل تبدیل نشد. اشتباه کپا می رفت کار دست بازیکنان چلسی دهد که زوما صاحب توپ شد.

نیمه اول پخش بازی چلسی و لسترسیتی زنده با پیروزی ۱-۰ چلسی به پایان رسید. با شروع نیمه دوم، حرکت مدیسون و پاس رو به بیرون او با دفع به موقع مانت همراه بود. شوت محکم چادهوری در اختیار کپا قرار گرفت. ویلفرد اندیدی دروازه چلسی را در دقیقه ۶۷ باز کرد. باز هم مدیسون فرصت داشت دروازه چلسی را باز کند که شوت او بسیار بد از بالای دروازه به بیرون رفت. با ورود ویلیان به بازی،‌ او دو موقعیت مناسب را با حرکت بد خود از چلسی گرفت. در ادامه نیز دو تیم حرکات نصف و نیمه ای داشتند اما هیچکدام به گل ختم نشد. بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

پخش بازی چلسی و لسترسیتی زنده

 

چلسی لسترسیتی 
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۴۵۴تعداد پاس۴۵۵
۳۵۹پاس صحیح۳۵۲
۲۰سانتر۱۶
۴کرنر۵
۹خطا۱۴
۳آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی – تی وی تو