تی وی تو
چلسی
ساوتهمپتون

شنبه ۲۰ فروردین ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده چلسی ساوتهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی ساوتهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال چلسی – ساوتهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی ساوتهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی ساوتهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی ساوتهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون

چلسی و ساوتهمپتون در چارچوب دور چهارم لیگ کاپ انگلیس مقابل هم قرار گرفتند که پس از تساوی ۱-۱ دو تیم در وقت معمول، آبی های لندن در ضربات پنالتی حریف خود را شکست داده و به دور بعدی رقابت ها راه یافتند.

چلسی در بازی مرحله قبل مقابل استون ویلا ابتدا از حریف پیش افتاد، گل تساوی را دریافت کرد، بازی به ضربات پنالتی کشیده شد و ریس جیمز پنالتی آخر را به گل تبدیل کرد تا آبی ها در نهایت حریفشان را با نتیجه ۴-۳ در ضربات پنالتی شکست دهند؛ دقیقا همین سناریو در پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون هم تکرار شد و البته که باز هم کپا آریزابالاگا در دروازه تیم توخل قرار داشت.

 

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون

 

چلسی ساوتهمپتون 
۶۳%مالکیت۳۷%
۱۴شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۱۳
۴۴۳تعداد پاس۲۵۰
۳۳۰پاس صحیح۱۵۴
۲۰سانتر۲۳
۱۰کرنر۹
۱۴خطا۱۸
۰آفساید۴
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون

پخش زنده فوتبال چلسی و ساوتهمپتون

در یکی از دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، چلسی که در ورزشگاه استمفوردبریج میزبان ساوتهمپتون بود ۳ بر یک پیروز شد.شالوبا دقیقه ۹ گل نخست چلسی را زد، اما گل ورنر در دقیقه ۴۱ برای افزایش فاصله را VAR رد کرد. دقیقه ۶۱ وارد پراوس از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشید، اما همین بازیکن دقیقه ۷۷ کارت قرمز گرفت.

۱۰ نفره شدن ساوتهمپتون کار را برای چلسی راحت‌تر کرد و میزبان با گل‌های دقایق ۸۴ و ۸۹ ورنر و چیلول به برد رسید. در نهایت با پایان پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون چلسی با یک بازی بیشتر ۱۶ امتیازی شد و صدر جدول را موقتاً از لیورپول گرفت.

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون

 

چلسی ساوتهمپتون 
۶۲%مالکیت۳۸%
۹شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۵۴۶تعداد پاس۳۴۴
۴۶۸پاس صحیح۲۵۸
۱۸سانتر۷
۷کرنر۲
۱۱خطا۱۳
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون

 

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون

ساوتهمپتون و چلسی در هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید.نخست این تیم ساوتهمپتون بود که با گلزنی تاکومی مینامینوی ژاپنی در . دقیقه ۳۳ به گل رسید و با این گل نیمه اول را به سود خود به پایان رساند. در ادامه اما میسون ماونت از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۵۴ گل تساوی را برای آبی‌پوشان لندن به ثمر رساند . در پایان پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون تیم توماس توخل همچنان شکست‌ناپذیر باقی ماند اما سریال بردهای‌ متوالی این تیم که تعدادشان به ۵ مورد رسیده بود به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون

 

ساوتهمپتون چلسی 
۲۹%مالکیت۷۱%
۱شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۲۹۵تعداد پاس۷۲۷
۱۹۴پاس صحیح۶۲۰
۸سانتر۱۵
۳کرنر۶
۱۰خطا۱۰
۰آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون

 

پخش بازی زنده چلسی و ساوتهمپتون

در دومین بازی از هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج میزبان ساوتهمپتون بود که این بازی با تساوی ۳ – ۳ خاتمه یافت. کار هجومی از ابتدا در دستور کار لمپارد بود و در همان ابتدا میتوانستند دروازه ساوتهمپتون را باز کنند اما مک کارتی با واکنش خوب خود این فرصت را از آنها گرفت. حملات چلسی ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۵ تیمو ورنر موفق به زدن اولین گل خودش در انگلیس شد.چلسی دست از حمله نکشید و در دقیقه ۲۹ بوسیله ورنر اختلاف را به دو کشاندند. در دقیقه ۴۳ بود که هاورتز دیگر ژرمنی چلسی با لو دادن توپ دنی اینگز را در موقعیت تک به تک قرار داد و اینگز نتیجه را ۲ بر یک کرد تا ادامه بازی در نیمه دوم ادامه پیدا کند.

در ادامه پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون ، از آغاز ۴۵ دقیقه دوم نمی گذشت تا آدامز روی اشتباه مشترک کپا و زوما گل تساوی را در دقیقه ۵۷ بزند. اشتباه مدافعان چلسی سه امتیاز را به یک تبدیل کرد چلسی ۳-۳ ساوتهمپتون،کپا و خط دفاع برد را از چلسی گرفتند . بلافاصله هاورتز و ورنر روی یک همکاری گل سوم را نیز به ثمر رساندند و بعد  از این گل تقریبا چلسی به دفاع برگشته بود تا اینکه وسترگارد در دقیقه ۹۲ با یک ضربه سر کار ۳-۳ کرد.

 

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون

 

چلسی ساوتهمپتون 
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۵۶۲تعداد پاس۵۰۰
۴۵۹پاس صحیح۳۷۸
۱۳سانتر۱۳
۶کرنر۲
۱۱خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون

 

پخش آنلاین بازی چلسی ساوتهمپتون

در ادامه دیدارهای شب نخست از هفته نوزدهم، هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر انگلیس، در باکسینگ دی (روز پس از کریسمس در بریتانیا) شش بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج مقابل میهمانش ساوتهمپتون با نتیجه ۲ بر صفر تن به شکست داد و کریسمس تلخی را برای طرفدارانش ساخت. نیمه نخست به آرامی سپری شد و با اینکه توپ بیشتر در دست شاگردان فرانک لمپارد بود بر خلاف انتظار همگان٫ این مایکل اوبافمی بود که در دقیقه ۳۱ دروازه میزبان را گشود.

در ادامه پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون ، این نیمه اتفاق خاص دیگری رخ نداد تا شاگردان لمپارد با یک گل برتری به رختکن بروند. در نیمه دوم، چلسی آهنگ هجومی به خود گرفت که با خشونت همراه بود از طرف دیگر تیم ساوتهمپتون  آرایش دفاعی خود را حفظ کرد و اینگونه مانع تغییر نتیجه بازی توسط چلسی شد تا اینکه در دقیقه ۷۳ ٫ دومین گل ساوتهمپتون٫ توسط ناتان ردموند به ثبت رسید.تیم میهمان با دو گل زیبایی که در دو نیمه به ثمر رساند، توانست هفتمین شکست فصل تیم لمپارد را رقم بزند.

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون

چلسیساوتهمپتون
۶۴٪مالکیت ۳۶٪
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب ۰
۱مهار دروازه بان ۲
۳۰۱تعداد پاس ۱۷۲
۲۴۰پاس صحیح ۱۱۰
۱۸سانتر ۵
۶کرنر ۱
۱آفساید ۱
۳کارت زرد ۱

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون

 

پخش بازی چلسی و ساوتهمپتون

چلسی در زمین ساوتهمپتون به میدان رفت و توانست این تیم را چهار بر یک شکست دهد.در این بازی شیرهای لندن از همان ابتدا توپ میدان را در اختیار گرفته و فشار زیادی روی دروازه حریف آوردند. بازی با برتری شاگردان لمپارد آغاز شد و آنها توانستند در دقیقه ۱۷ توسط تمی آبراهام به گل برسند. ۷ دقیقه بعد دروازه ساوتهمپتون با ضربه جانانه میسون مونت باز شد. بازیکنان ساوتهمپتون حمله خود را آغاز کردند و موفق شدند اولین گل خود را در دقیقه ۳۰ به ثبت برسانند اما شیرهای لندن برای سومین بار در دقیقه ۴۰ سومین گل خود را وارد دروازه میزبان کردند تا نیمه نخست با نتیجه ۳-۱ به سود چلسی تمام شود.

در ادامه پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون در نیمه دوم ساوتهمپتون تلاش زیادی برای جبران۳ گل انجام داد که بی ثمر ماند.در این نیمه٫ باز هم چلسی آهنگ هجومی خود را حفظ کرد. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد تا اینکه میچی باتشوایی در دقیقه ۸۹  گل چهارم چلسی را به ثمر رساند. تیم فوتبال چلسی با ارائه یک بازی خوب با نتیجه ۴ بر یک میزبانش ساوتهمپتون را شکست داد.

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون

چلسیساوتهمپتون 
۵۷٪مالکیت ۵۷٪
۷شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب ۴
۳مهار دروازه بان ۱
۴۰۴تعداد پاس ۵۲۱
۲۷۹پاس صحیح ۳۸۷
۱۱سانتر ۹
۳کرنر ۴
۸خطا ۱۶
۱آفساید ۰
۰کارت زرد ۱

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون

پخش آنلاین فوتبال چلسی ساوتهمپتون

تیم فوتبال چلسی در استادیوم استمفورد بریج لندن میزبان تیم فوتبال ساوتهمپتون بود و با نتیجه ۰-۰ متوقف شد. نیمه نخست بازی٫ نه چندان جذاب و در حالی که هر دو تیم آرایش دفاعی به خود گرفته بودند سپری شد. با اینکه شیرهای لندن بیشترین مالکیت توپ را داشتند اما موفق نشدند تغییری در نتیجه ایجاد کنند و این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.  شیوه بازی هر دو تیم در نیمه دوم هم مانند نیمه قبل بود. سرانجام بازی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون

چلسی ساوتهمپتون
۷۱٪مالکیت ۲۹٪
۶شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب ۳
۲مهار دروازه بان ۶
۷۴۷تعداد پاس ۲۹۵
۶۳۲پاس صحیح ۱۹۴
۵سانتر ۳
۷کرنر ۲
۱۱ضربه ایستگاهی ۸
۸خطا ۱۱
۵آفساید ۳
۱کارت زرد ۲

 

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون