تی وی تو

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون ‌

چلسی ساوتهمپتون

شنبه ۲۶ مهر ۱۷:۳۰

لیگ برتر انگلیس

دنبال یه سایت پیش بینی معتبر هستی؟

میخوای از واریز جایزه هات مطمئن باشی؟

معتبرترین سایت پیش بینی از دیدگاه کاربران
گارانتی بالاترین ضریب بازیها
پشتیبانی ویژه برای کاربران تی وی تو
واریز جوایز ریالی صددرصد بصورت پایا
بهترین نمره عملکرد از سایتهای نقد و بررسی مانند پلیس بت و ...
همین حالا ثبت نام کنید

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی ساوتهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال چلسی – ساوتهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی ساوتهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی چلسی ساوتهمپتون را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی ساوتهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی ساوتهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون – ۵ دی ۹۸

در ادامه دیدارهای شب نخست از هفته نوزدهم، هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر انگلیس، در باکسینگ دی (روز پس از کریسمس در بریتانیا) شش بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج مقابل میهمانش ساوتهمپتون با نتیجه ۲ بر صفر تن به شکست داد و کریسمس تلخی را برای طرفدارانش ساخت. نیمه نخست به آرامی سپری شد و با اینکه توپ بیشتر در دست شاگردان فرانک لمپارد بود بر خلاف انتظار همگان٫ این مایکل اوبافمی بود که در دقیقه ۳۱ دروازه میزبان را گشود. در ادامه این نیمه اتفاق خاص دیگری رخ نداد تا شاگردان لمپارد با یک گل برتری به رختکن بروند. در نیمه دوم، چلسی آهنگ هجومی به خود گرفت که با خشونت همراه بود از طرف دیگر تیم ساوتهمپتون  آرایش دفاعی خود را حفظ کرد و اینگونه مانع تغییر نتیجه بازی توسط چلسی شد تا اینکه در دقیقه ۷۳ ٫ دومین گل ساوتهمپتون٫ توسط ناتان ردموند به ثبت رسید.تیم میهمان با دو گل زیبایی که در دو نیمه به ثمر رساند، توانست هفتمین شکست فصل تیم لمپارد را رقم بزند.

چلسی ساوتهمپتون
۶۴٪ مالکیت ۳۶٪
۲ شوت در چارچوب ۲
۴ شوت خارج از چارچوب ۰
۱ مهار دروازه بان ۲
۳۰۱ تعداد پاس ۱۷۲
۲۴۰ پاس صحیح ۱۱۰
۱۸ سانتر ۵
۶ کرنر ۱
۱ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون -۱۴ مهر ۹۸

چلسی در زمین ساوتهمپتون به میدان رفت و توانست این تیم را چهار بر یک شکست دهد.در این بازی شیرهای لندن از همان ابتدا توپ میدان را در اختیار گرفته و فشار زیادی روی دروازه حریف آوردند. بازی با برتری شاگردان لمپارد آغاز شد و آنها توانستند در دقیقه ۱۷ توسط تمی آبراهام به گل برسند. ۷ دقیقه بعد دروازه ساوتهمپتون با ضربه جانانه میسون مونت باز شد. بازیکنان ساوتهمپتون حمله خود را آغاز کردند و موفق شدند اولین گل خود را در دقیقه ۳۰ به ثبت برسانند اما شیرهای لندن برای سومین بار در دقیقه ۴۰ سومین گل خود را وارد دروازه میزبان کردند تا نیمه نخست با نتیجه ۳-۱ به سود چلسی تمام شود. در نیمه دوم٫ ساوتهمپتون تلاش زیادی برای جبران۳ گل انجام داد که بی ثمر ماند.در این نیمه٫ باز هم چلسی آهنگ هجومی خود را حفظ کرد. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد تا اینکه میچی باتشوایی در دقیقه ۸۹  گل چهارم چلسی را به ثمر رساند. تیم فوتبال چلسی با ارائه یک بازی خوب با نتیجه ۴ بر یک میزبانش ساوتهمپتون را شکست داد.

چلسی ساوتهمپتون 
۵۷٪ مالکیت ۵۷٪
۷ شوت در چارچوب ۷
۴ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۱
۴۰۴ تعداد پاس ۵۲۱
۲۷۹ پاس صحیح ۳۸۷
۱۱ سانتر ۹
۳ کرنر ۴
۸ خطا ۱۶
۱ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۱

پخش زنده بازی چلسی ساوتهمپتون – ۱۲ دی ۹۷

تیم فوتبال چلسی در استادیوم استمفورد بریج لندن میزبان تیم فوتبال ساوتهمپتون بود و با نتیجه ۰-۰ متوقف شد. نیمه نخست بازی٫ نه چندان جذاب و در حالی که هر دو تیم آرایش دفاعی به خود گرفته بودند سپری شد. با اینکه شیرهای لندن بیشترین مالکیت توپ را داشتند اما موفق نشدند تغییری در نتیجه ایجاد کنند و این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.  شیوه بازی هر دو تیم در نیمه دوم هم مانند نیمه قبل بود. سرانجام بازی بدون گل به پایان رسید.

چلسی ساوتهمپتون
۷۱٪ مالکیت ۲۹٪
۶ شوت در چارچوب ۲
۲ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۶
۷۴۷ تعداد پاس ۲۹۵
۶۳۲ پاس صحیح ۱۹۴
۵ سانتر ۳
۷ کرنر ۲
۱۱ ضربه ایستگاهی ۸
۸ خطا ۱۱
۵ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۲

 

بازیهای دوشنبه ۵ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان