تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

چلسی
بورنموث

یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۶:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال چلسی بورنموث ، امروز یکشنبه ۲۶ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۶:۳۰ تیم های چلسی و بورنموث بازی خواهند داشت. چلسی مقابل بورنموث را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال چلسی بورنموث

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم های بورنموث و چلسی با هم دیدار کردند. گلاکر در دقیقه ۹ چلسی را ۱-۰ به پیش انداخت اما این تلاش او در دقیقه ۲۱ با ضربه وینیا به تساوی ۱-۱ بدل شد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی چلسی بورنموث روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی باز هم شاهد افزایش تعداد حملات بودیم. بنوا بادیاشیل و ژوآئو فلیکس با در هم کوبیدن دروازه بورنموث برتری ۳-۱ را به چلسی هدیه دادند.

پخش زنده بازی چلسی بورنموث

بورنموث چلسی 
۳۴%مالکیت۶۶%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۳۰۳تعداد پاس۵۷۸
۲۳۰پاس صحیح۵۱۴
۱۴سانتر۲۲
۷کرنر۷
۹خطا۱۱
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی چلسی بورنموث

پخش زنده بازی چلسی بورنموث

۶ دی ۱۴۰۱

در دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، چلسی و بورنموث مقابل هم قرار گرفتند.

هر دو گل آبی ها در این دیدار در نیمه اول و توسط هاورتز و مونت به ثمر رسید تا شاگردان پاتر پس از ۵ بازی متوالی نبردن، بالاخره رنگ پیروزی را ببینند.

اتفاق ویژه پخش زنده بازی چلسی بورنموث ناراحتی و تعویض ریس جیمز در اوایل نیمه دوم بود، بازیکنی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود.

پخش زنده بازی چلسی بورنموث

 

چلسی بورنموث 
۶۰%مالکیت۴۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۵۶۳تعداد پاس۳۵۷
۴۹۷پاس صحیح۲۹۰
۱۶سانتر۲۱
۶کرنر۸
۸خطا۱۰
۳آفساید۰

پخش زنده بازی چلسی بورنموث

 

پخش آنلاین بازی چلسی بورنموث

۵ مرداد ۱۴۰۰

تیم های چلسی و بورنموث در جریان یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم اما ورق برگشت. در دقیقه ی ۶۶ مارکوندس اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما چند دقیقه ی بعد ، بروجا و اوگبو به ترتیب ، دروازه ی بورنموث را در هم کوبیدند تا با پایان پخش زنده بازی چلسی بورنموث چلسی به برتری ۲-۱ برسد.

 

پخش زنده بازی چلسی بورنموث

 

پخش زنده بازی چلسی بورنموث

پخش فوتبال چلسی مقابل بورنموث

۱۰ اسفند ۱۳۹۸

چلسی بعد از شکست تلخ در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ، در سری مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس مهمان بورنموث بود و در نهایت با تساوی ۲-۲ مقابل حریف خود متوقف شد.در همان دقایق ابتدایی بازی بورنموث دو حمله بسیار خطرناک روی دروازه چلسی ترتیب داد که یکی از آن ها با مهار خوب ویلی کابایرو همراه شد و توپ بعدی نیز با اختلاف نسبتا کمی از کنار دروازه عبور کرد.چند دقیقه بعد چلسی روی ضربه میسون مونت به یک موقعیت خوب دست یافت اما توپ او تبدیل به گل نشد تا بازی با همان نتیجه بدون گل ادامه پیدا کند.

نکته مهم نیمه اول اما در دقیقه ۳۳ بازی رخ داد؛ جایی که ریس جیمز بعد از یک حرکت خوب از جناح راست توپ را به دهانه دروازه ارسال کرد؛ الیویه ژیرو ارسال جیمز را با یک حرکت خوب قطع کرد اما توپ او با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد اما بعد از آن مارکوس آلونسو با یک ضربه دقیق دروازه بورنموث را گشود.در ادامه نیمه اول نیز بازی به شکل متعادلی دنبال شد تا دو تیم با همان نتیجه ۱-۰ به سود شاگردان فرانک لمپارد به رختکن بروند.

در همان آغاز در نیمه دوم چلسی فرصت داشت که روی سانتر عالی مارکوس آلونسو و توسط اولیویه ژیرو به گل دوم دست پیدا کند اما این ستاره فرانسوی توپ را با بی دقتی به بیرون زد.در دقیقه ۵۴ بازی بورنموث به یک ضربه کرنر دست یافت و جفرسون لرما موفق شد با یک ضربه سر محکم دروازه چلسی را باز کند و مسابقه را به تساوی بکشاند.تنها چند لحظه بعد و در دقیقه ۵۷ جاشوا کینگ از غفلت خط دفاعی چلسی استفاده کرد و بعد از ارسال خوب جک استکی دروازه خالی آبی های لندن را برای دومین بار گشود.

بعد از دریافت گل دوم توسط چلسی، این تیم چند حمله جسته و گریخته روی دروازه بورنموث ترتیب داد تا این که بالاخره در دقیقه ۸۵ باز هم توسط مارکوس آلونسو به گل رسید. این ستاره اسپانیایی به شکل مشابه گل اول و بعد از ضربه پدرو که توسط دروازه‌بان حریف مهار شد، دروازه تقریباً خالی بورنموث را گشود و بازی را به تساوی کشاند.در ادامه داور مسابقه پنج دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد اما چلسی با وجود تسلط بر بازی نتوانست گلی وارد دروازه بورنمث کند تا بازی با همان نتیجه تساوی ۲-۲ پایان یابد.

 

پخش زنده فوتبال چلسی بورنموث – تی وی تو

 

چلسی بورنموث
۲۶%مالکیت۷۴%
۵شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۱۲
۵مهار دروازه بان۳
۳۰۰تعداد پاس۸۰۷
۲۰۸پاس صحیح۷۰۶
۱۱سانتر۴۳
۴کرنر۱۴
۸خطا۵
۱آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی بورنموث – تی وی تو

پخش آنلاین بازی چلسی مقابل بورنموث

۲۳ آذر ۱۳۹۸

در یکی از مهمترین بازی‌های شب نخست از هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف بورنموث رفت. ، چلسی که در هفته های اخیر نتایج چندان خوبی نگرفت و از روند خوب اوایل فصل خود فاصله گرفته است، در مقابل بورنموث قادر به خلق موقعیت چندان زیادی نشد و در نهایت با دریافت گل در دقایق پایانی مقابل این تیم مغلوب شد. چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه نهم به گل اول دست یابد، اما ضربه میسون مونت با عکس العمل خوب رومسدال همراه شد.

دقایقی بعد چلسی صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب شد، اما ضربه امرسون با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۱۹ و روی ارسال آسپلیکوئتا، تامی آبراهام صاحب فرصت خوبی برای زدن گل اول چلسی شد، اما ضربه او نیز راهی به دروازه بورنموث نیافت.

در اواسط نیمه اول و روی حرکت خوب ویلیان، میسون مونت درون محوطه جریمه بورنموث صاحب موقعیت گلزنی شد، اما رومسدال با عکس العملی مناسب دروازه تیمش را نجات داد. در ادامه چلسی تلاش زیادی برای زدن گل اول داشت که به نتیجه نرسید و در نهایت نیمه نخست کم افت و خیز با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.بورنموث نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدا می توانست به گل برسد، اما ضربه کینگ با دخالت کورت زوما دفع شد و در ریباند نیز کسی از موقعیت استفاده نکرد.

در دقیقه ۶۰ این بار انگولو کانته در محوطه جریمه موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه این هافبک فرانسوی با حضور به موقع مدافعان بورنموث دفع شد. در دقیقه ۷۱ این بار تامی آبراهام توپ خوبی را در محوطه جریمه ارسال کرد، اما ضربه سر امرسون در اختیار دروازه بان بورنموث قرار گرفت.

اما در دقیقه ۸۳ این بورنموث بود که به گل رسید. روی پاس لرما و روی تعلل مدافعان چلسی، گاسلینگ در مقابل دروازه چلسی و بدون هیچ بازیکن یارگیری صاحب موقعیت شد و توانست دروازه کپا را باز کند.در ادامه تلاش چلسی برای زدن گل تساوی نتیجه ای در بر نداشت و آنها در نهایت با همان یک گل مغلوب بورنموث شدند.

 

پخش زنده فوتبال چلسی بورنموث – تی وی تو

 

بورنموث چلسی
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۵۸۹تعداد پاس۲۸۵
۴۸۹پاس صحیح۱۹۲
۴۲سانتر۱۷
۹کرنر۴
۹خطا۱۴
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال چلسی بورنموث – تی وی تو