تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

چلسی
برنتفورد

شنبه ۶ آبان ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال چلسی و برنتفورد . امروز شنبه ۶ آبان و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های چلسی و برنتفورد بازی خواهند داشت. چلسی مقابل برنتفورد را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی برنتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال چلسی برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند.

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس، تیم های چلسی و برنتفورد با هم دیدار کردند. بازی به آرامی در جریان بوود تا این که در دقیقه ۳۷ دروازه چلسی با گل به خودی سزار آزپیلیکوئتا باز شد و برنتفورد به برتری ۱-۰ رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال چلسی برنتفورد تلاش بازیکنان چلسی برای جبران این اشتباه راه به جایی نبرد و حتی دروازه این تیم برای بار دوم و با ضربه برایان امبومو در هم کوبیده شد تا برنتفوردی ها با نتیجه ۲-۰ در این دیدار به پیروزی برسند.

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

چلسی برنتفورد 
۷۳%مالکیت۲۷%
۴شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۴
۶۹۲تعداد پاس۲۶۹
۶۲۰پاس صحیح۱۷۹
۲۸سانتر۷
۵کرنر۲
۵خطا۱۳
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی برنتفورد

پخش زنده فوتبال چلسی و برنتفورد

۲۷ مهر ۱۴۰۱

برنتفورد و چلسی در چارچوب بازی های هفته دوازدهم فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

هر دو تیم شانس این را داشتند که برنده بازی لقب بگیرد، با این حال به نظر می آید که این نتیجه برای برنتفوردی که بسیار به گلزنی و گرفتن سه امتیاز نزدیک بود، تلخ تر باشد. کپا، سه مرتبه ایوان تونی را در گلزنی ناکام گذاشت و ضربه سر ام بمبو را هم مهار کرد. البته که چلسی هم در طول پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد موقعیت گلزنی کم نداشت اما نتوانست از سد داوید رایا و مدافعانش عبور کند تا در نهایت با کسب یک امتیاز به طرف دیگر شهر لندن برگردد.

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

برنتفورد چلسی 
۳۴%مالکیت۶۶%
۵شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۵
۳۱۷تعداد پاس۶۵۶
۲۲۲پاس صحیح۵۵۹
۱۹سانتر۱۵
۶کرنر۲
۷خطا۷
۲آفساید۰

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

 

پخش آنلاین بازی چلسی و برنتفورد

۱۳ فروردین ۱۴۰۱

از هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس ، تیم‌های چلسی و برنتفورد در استادیوم استمفورد بریج به مصاف هم رفتند و برنتفورد با کسب یک پیروزی درخشان از منطقه سقوط دورتر شد. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در حالی‌که گل زودهنگام رودیگر در نیمه دوم نوید بخش پیروزی خانگی چلسی بود، طوفان ده دقیقه‌ای زنبورها نتیجه را برگرداند. گل ویسا در دقایق پایانی پخش آنلاین بازی چلسی و برنتفورد سنگینی شکست تیم توخل را بیشتر کرد تا آن‌ها با روحیه‌ای نامناسب آماده تقابل با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شوند.

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

 

چلسی برنتفورد 
۷۱%مالکیت۲۹%
۸شوت در چارچوب ۶
۹شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۷
۶۴۱تعداد پاس۲۶۰
۵۸۲پاس صحیح۱۸۷
۳۳سانتر۱۷
۱۱کرنر۷
۱۱خطا۷

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

 

بازی زنده چلسی مقابل برنتفورد

۱ دی ۱۴۰۰

برنتفورد در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ کاپ انگلیس، میزبان چلسی بود و با نتیجه ۲-۰ شکست خورد. بازی در نیمه اول گلی نداشت و دو تیم با تساوی صفر – صفر راهی رختکن شدند. توخل در این دیدار به بازیکنان ذخیره خود میدان داده بود اما در نیمه دوم چند بازیکن اصلی اش را وارد زمین کرد تا کار را در وقت های قانونی به پایان برساند. در میان تعویض های پرتعداد چلسی، برنتفورد هم تعویض هایی را داشت که یکی از آنها ورود سامان قدوس به میدان بود؛ او در دقیقه ۷۳ به جای ریکو هنری به میدان آمد اما نتوانست مثل بازی قبل برای تیمش معجزه کند و این چلسی بود که با دو گل دقایق واپسین به پیروزی رسید.

 پونتوس جانسون، مدافع سوئدی برنتفورد در حالی که مهاجمان چلسی توفیقی در باز کردن دروازه تیمش نداشتند، با یک گل به خودی در دقیقه ۸۰ نقشه های میزبان برای کشیدن کار به وقت های اضافه و پنالتی را نقش بر آب کرد و ۵ دقیقه بعد با اعلام یک پنالتی برای چلسی و گل کردن آن توسط جورجینیو، نسخه برنتفورد پیچیده شد تا یاران سامان از رسیدن به جمع ۴ تیم نهایی بازبمانند.

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

 

برنتفورد چلسی 
۳۳%مالکیت۶۷%
۳شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۳
۳۵۱تعداد پاس۷۳۳
۲۶۹پاس صحیح۶۴۵
۱۳سانتر۲۴
۳کرنر۲
۸خطا۹
۱آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

 

پخش بازی چلسی مقابل برنتفورد

۲۴ مهر ۱۴۰۰

در هفته هشتم از لیگ برتر انگلستان تیم چلسی موفق شد در ورزشگاه خانگی تیم برنتفورد میزبانش را با یک گل شکست دهد . تک گل این دیدار بن چیلول وینگر بک سمت چپ چلسی در دقیقه ۴۵ وارد دروازه حریف کرد . در نیمه دوم این دیدار توماس فرانک سرمربی تیم برنتفورد با تغییراتی که در ترکیب تیم خود ایجاد کرد سعی در جبران نتیجه داشت .

سامان قدوس هافبک طراح ایرانی و ملی پوش تیم برنتفورد نیز در دقیقه ۷۲ وارد میدان شد . اما این تغییرات هم نتوانست مانع از شکست تیم برنتفورد در این دیدار شود و در پایان پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد  این توماس توخل و شاگردانش بودند که با پیروزی در این دیدار خارج از خانه به سه امتیاز این دیدار دست یافتند 

پخش زنده بازی چلسی برنتفورد

 

برنتفوردچلسی
۴۴مالکیت۵۶
۷شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۴۰۵تعداد پاس۵۴۰
۳۰۵پاس صحیح۴۵۸
۲۶سانتر۱۶
۵کرنر۵
۱۳خطا۸
۱آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی برنتفورد

 

پخش بازی چلسی و برنتفورد از اینترنت

۹ دی ۱۳۹۵

تیم های چلسی و برنتفورد در دور چهارم بازی های جام حذفی انگلیس با هم دیدار کردند. مهمان بازی را خوب آغاز کرد و در همین راستا، هارلی دین موقعیت مهمی را از دست داد. با این حال چلسی خیلی زود به گل رسید. ویلیانِ برزیلی ضربه آزاد بدست آمده را به زیبایی از خط دفاع عبور داد و توپ را به تور دروازه رساند. حملات چلسی ادامه داشت و جان تری می توانست به گل برسد. پدرو در دقیقه ۲۱، گل دوم میزبان را به ثمر رساند. فرار باتشوایی و پاس عمقی وی به پدرو رودریگز رسید تا این بازیکن در موقعیت تک به تک، به راحتی دروازه حریف را باز کند.

شوت میچی باتشوایی در دقیقه ۲۷ بلوکه شد. روبن لوفتوس چک هم موقعیت مهمی را هدر داد تا در نهایت نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد. در اواخر این نیمه، برنتفورد دوباره تلاش کرد به چلسی ضربه بزند. نیمه دوم را لوفتوس چک با کوبیدن توپ به تیرک دروازه شروع کرد. با رسیدن به یک سوم پایانی بازی، کونته تلاش کرد در ترکیب تیمش تغییراتی انجام دهد. ایوانوویچ جایگزین ویلیان شد و چند دقیقه بعد در دقیقه ۶۹، گل سوم را به ثمر رساند.

پاس پدرو در پشت محوطه جریمه به ایوانوویچ که از سمت راست فرار کرده بود رسید و شوت این مدافع صرب را دروازه بان نتوانست کنترل کند. مهمان سعی کرد با انجام چند تعویض، روند بازی را عوض کند اما چلسی به روند خود ادامه داد. باتشوایی که در جریان بازی تلاش زیادی برای گلزنی کرد، در دقیقه ۸۱ این فرصت را پیدا کرد که از روی نقطه پنالتی این کار را انجام دهد. در پایان پخش زنده بازی چلسی برنتفورد ، چلسی با نتیجه ۴ بر ۰، برنتفورد را شکست داد تا شاگردان کونته روز خوبی را سپری کنند.

پخش زنده بازی چلسی برنتفورد

 

چلسی برنتفورد 
۵۹%مالکیت۴۱%
۸شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۶۰۲تعداد پاس۴۰۱
۵۰۶پاس صحیح۲۹۸
۳سانتر۴
۷کرنر۳
۱۲ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۲
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی برنتفورد

آخرین بروز رسانی : اکتبر 27, 2023