تی وی تو
چلسی
برنتفورد

شنبه ۱۳ فروردین ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده چلسی و برنتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی برنتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی برنتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال چلسی برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی چلسی برنتفورد را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی چلسی برنتفورد، شما می توانید پخش آنلاین بازی چلسی برنتفورد را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی چلسی برنتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی برنتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

برنتفورد در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ کاپ انگلیس، میزبان چلسی بود و با نتیجه ۲-۰ شکست خورد. بازی در نیمه اول گلی نداشت و دو تیم با تساوی صفر – صفر راهی رختکن شدند. توخل در این دیدار به بازیکنان ذخیره خود میدان داده بود اما در نیمه دوم چند بازیکن اصلی اش را وارد زمین کرد تا کار را در وقت های قانونی به پایان برساند. در میان تعویض های پرتعداد چلسی، برنتفورد هم تعویض هایی را داشت که یکی از آنها ورود سامان قدوس به میدان بود؛ او در دقیقه ۷۳ به جای ریکو هنری به میدان آمد اما نتوانست مثل بازی قبل برای تیمش معجزه کند و این چلسی بود که با دو گل دقایق واپسین به پیروزی رسید.

 پونتوس جانسون، مدافع سوئدی برنتفورد در حالی که مهاجمان چلسی توفیقی در باز کردن دروازه تیمش نداشتند، با یک گل به خودی در دقیقه ۸۰ نقشه های میزبان برای کشیدن کار به وقت های اضافه و پنالتی را نقش بر آب کرد و ۵ دقیقه بعد با اعلام یک پنالتی برای چلسی و گل کردن آن توسط جورجینیو، نسخه برنتفورد پیچیده شد تا یاران سامان از رسیدن به جمع ۴ تیم نهایی بازبمانند.

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

 

برنتفورد چلسی 
۳۳%مالکیت۶۷%
۳شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۳
۳۵۱تعداد پاس۷۳۳
۲۶۹پاس صحیح۶۴۵
۱۳سانتر۲۴
۳کرنر۲
۸خطا۹
۱آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

 

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد

در هفته هشتم از لیگ برتر انگلستان تیم چلسی موفق شد در ورزشگاه خانگی تیم برنتفورد میزبانش را با یک گل شکست دهد . تک گل این دیدار بن چیلول وینگر بک سمت چپ چلسی در دقیقه ۴۵ وارد دروازه حریف کرد . در نیمه دوم این دیدار توماس فرانک سرمربی تیم برنتفورد با تغییراتی که در ترکیب تیم خود ایجاد کرد سعی در جبران نتیجه داشت .

سامان قدوس هافبک طراح ایرانی و ملی پوش تیم برنتفورد نیز در دقیقه ۷۲ وارد میدان شد . اما این تغییرات هم نتوانست مانع از شکست تیم برنتفورد در این دیدار شود و در پایان پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد  این توماس توخل و شاگردانش بودند که با پیروزی در این دیدار خارج از خانه به سه امتیاز این دیدار دست یافتند 

پخش زنده بازی چلسی برنتفورد

 

برنتفوردچلسی
۴۴مالکیت۵۶
۷شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۴۰۵تعداد پاس۵۴۰
۳۰۵پاس صحیح۴۵۸
۲۶سانتر۱۶
۵کرنر۵
۱۳خطا۸
۱آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی برنتفورد

 

پخش زنده فوتبال چلسی و برنتفورد

تیم های چلسی و برنتفورد در دور چهارم بازی های جام حذفی انگلیس با هم دیدار کردند. مهمان بازی را خوب آغاز کرد و در همین راستا، هارلی دین موقعیت مهمی را از دست داد. با این حال چلسی خیلی زود به گل رسید. ویلیانِ برزیلی ضربه آزاد بدست آمده را به زیبایی از خط دفاع عبور داد و توپ را به تور دروازه رساند. حملات چلسی ادامه داشت و جان تری می توانست به گل برسد. پدرو در دقیقه ۲۱، گل دوم میزبان را به ثمر رساند. فرار باتشوایی و پاس عمقی وی به پدرو رودریگز رسید تا این بازیکن در موقعیت تک به تک، به راحتی دروازه حریف را باز کند.

شوت میچی باتشوایی در دقیقه ۲۷ بلوکه شد. روبن لوفتوس چک هم موقعیت مهمی را هدر داد تا در نهایت نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد. در اواخر این نیمه، برنتفورد دوباره تلاش کرد به چلسی ضربه بزند. نیمه دوم را لوفتوس چک با کوبیدن توپ به تیرک دروازه شروع کرد. با رسیدن به یک سوم پایانی بازی، کونته تلاش کرد در ترکیب تیمش تغییراتی انجام دهد. ایوانوویچ جایگزین ویلیان شد و چند دقیقه بعد در دقیقه ۶۹، گل سوم را به ثمر رساند.

پاس پدرو در پشت محوطه جریمه به ایوانوویچ که از سمت راست فرار کرده بود رسید و شوت این مدافع صرب را دروازه بان نتوانست کنترل کند. مهمان سعی کرد با انجام چند تعویض، روند بازی را عوض کند اما چلسی به روند خود ادامه داد. باتشوایی که در جریان بازی تلاش زیادی برای گلزنی کرد، در دقیقه ۸۱ این فرصت را پیدا کرد که از روی نقطه پنالتی این کار را انجام دهد. در پایان پخش زنده بازی چلسی برنتفورد چلسی با نتیجه ۴ بر ۰، برنتفورد را شکست داد تا شاگردان کونته روز خوبی را سپری کنند.

پخش زنده بازی چلسی برنتفورد

 

چلسی برنتفورد 
۵۹%مالکیت۴۱%
۸شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۶۰۲تعداد پاس۴۰۱
۵۰۶پاس صحیح۲۹۸
۳سانتر۴
۷کرنر۳
۱۲ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۲
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی برنتفورد