چلسی بالاخره از شر این بازیکن خلاص شد

جولای 18, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، اوبامیانگ تابستان سال گذشته از بارسلونا جدا شد و با قراردادی به ارزش ۱۵ میلیون یورو به چلسی پیوست.

او امیدوار بود که بتواند تحت هدایت توماس توخل، سرمربی سابقش در دورتموند، بار دیگر بدرخشد اما تصمیم مدیران چلسی برای برکناری این مربی شرایط را به صورت کلی برای او تغییر داد.

گراهام پاتر اعتقاد زیادی به این بازیکن نداشت و او به نیمکت نشینی محض در این تیم تبدیل شد که در زمان حضورش در میدان هم نتوانست بار دیگر خودش را ثابت و به ترکیب تیمش تحمیل کند.

کار حتی تا جایی پیش رفت که این ستاره سابق آرسنال از فهرست چلسی برای حضور در لیگ قهرمانان حذف شد و همین شرایط باعث شد که او به دنبال جدایی از این باشگاه باشد.

بسیاری انتظار داشتند که اوبامیانگ هم مانند بسیاری دیگر از بازیکنان سرشناس حاضر در لیگ‌های اروپایی راهی عربستان شود و دستمزد هنگفتی دریافت کند اما او تصمیم گرفت همچنان در اروپا بماند.

حالا RMC Sport خبر داده که اوبامیانگ برای امضای قراردادی دو ساله با باشگاه فرانسوی مارسی به توافق رسیده و آماده است تا چلسی را به مقصد این تیم ترک کند.

مذاکرات بین مدیران این دو باشگاه آغاز شده و مارسی در تلاش است تا چلسی را راضی کند که با جدایی این بازیکن به صورت رایگان موافقت کنند.