تی وی تو
چلسی
اورتون

شنبه ۱۵ مرداد ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده چلسی و اورتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی اورتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال چلسی و اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی اورتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی اورتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی اورتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی و اورتون

اورتون و چلسی در چارچوب بازی های هفته سی و پنجم فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند . نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم اورتون با تک گل ریچارلیسون در دقیقه ی ۴۶  و با نتیجه ۱-۰ موفق به شکست دادن چلسی شد. جوردن پیکفورد در طول پخش زنده بازی چلسی و اورتون سیوهای مهم و زیبایی داشت و پیروزی را برای تیم خود تضمین کرد. ریچارلیسون در دقیقه ۸۰ بازی مصدوم و تعویض شد.

پخش زنده بازی چلسی و اورتون

 

اورتون چلسی 
۲۲%مالکیت۷۸%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۳
۱۹۷تعداد پاس۷۲۰
۱۱۶پاس صحیح۶۳۰
۱۱سانتر۲۷
۳کرنر۸
۹خطا۱۲
۰آفساید۲
۳کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی چلسی و اورتون

 

پخش زنده بازی چلسی و اورتون

از هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، چلسی سوم جدولی به میزبانی از اورتون رفت و در نهایت به یک تساوی نا امید کننده رضایت داد. شاگردان توخل این مسابقه را طوفانی آغاز کردند و در دقایق ابتدایی صاحب فرصت های بزرگ گلزنی شدند اما بی دقتی مهاجمان و درخشش جردن پیکفورد منجر به بسته نگه داشته شدن دروازه اورتون شد.

قفل دروازه پیکفورد سرانجام در اواسط نیمه دوم شکسته شد اما تافی ها خیلی زود توانستند به بازی برگردند تا گل مونت بی اثر شود. تلاش چلسی در دقایق پایانی پخش زنده بازی چلسی اورتون هم نتیجه نداشت تا دو امتیاز ارزشمند از آبی های لندن دریغ شود. در هفته های اخیر، روند نا مطمئن دفاعی در کنار فرصت سوزی های خط حمله باعث فاصله گرفتن چلسی از صدر جدول لیگ برتر انگلیس شده است.

 

پخش زنده بازی چلسی اورتون

 

چلسی اورتون 
۸۰%مالکیت۲۰%
۱۰شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۹
۷۷۷تعداد پاس۱۹۴
۶۹۸پاس صحیح۱۰۸
۲۲سانتر۵
۷کرنر۱
۱۱خطا۱۱
۰آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی چلسی اورتون

 

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون

در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تیم‌های فوتبال چلسی و اورتون در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۲ بر صفر تیم چلسی به پایان رسید.

بن گادفری دفاع چپ اورتون در دقیقه ۳۱ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا چلسی یک بر صفر پیش بیفتد. در ادامه نیز جورجینیو از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۵ گل دوم را به ثمر رساند. این پنالتی حاصل خطای جردن پیکفورد دروازه‌بان تیم اورتون روی کای هاورتز مهاجم آلمانی چلسی بود.

در پایان پخش زنده بازی چلسی اورتون و با این نتیجه چلسی ضمن کسب نوزدهمین پیروزی‌اش در این فصل لیگ برتر انگلیس ۵۰ امتیاز شد و جایگاه خود را در رده چهارم جدول حفظ کرد. اورتون اما با قبول شکست با یک بازی کمتر نسبت به چلسی ۴۶ امتیازی و در رده پنجم جدول باقی ماند.

این بیست‌و‌ششمین بازی بدون شکست متوالی چلسی برابر اورتون بود. همچنین این نهمین بازی بدون شکست متوالی چلسی با هدایت توماس توخل بود که او را به رکورد مائوریتزیو ساری به عنوان دارنده طولانی‌ترین روند شکست‌ناپذیری در ورود به لیگ برتر با ۱۲ بازی بدون شکست نزدیک‌تر کرد.

پخش زنده بازی چلسی اورتون

 

چلسی اورتون 
۶۵%مالکیت۳۵%
۹شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۸
۷۱۳تعداد پاس۳۶۹
۶۳۵پاس صحیح۲۹۸
۱۱سانتر۱۱
۷کرنر۳
۱۱خطا۱۲
۱آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی چلسی اورتون

 

پخش آنلاین بازی چلسی اورتون

در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، چلسی مهمان اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک بود که برگزار شد در پایان شاگردان کارلتو با یک گل پیروز میدان شدند.  سیگوردسون در دقیقه ۲۲ از روی نقطه پنالتی تک گل این بازی را به سود اورتون به‌ثمر رساند.اشتباه ادوارد مندی در خروج و انجام خطا بر روی دومینیک کالورت لوین در محوطه جریمه موجب شد داور در سوت خود به علامت پنالتی بدمد و کاپیتان سیگوردسون از روی نقطه پنالتی با یک ضربه آرام و زمینی گل اول بازی را به ثمر رساند.

آبی‌های لندن نیز با پذیرفتن شکست برابر اورتون، دومین شکست فصل را تجربه کردند و با ۲۲ امتیاز ماند و فرصت صعود به صدر جدول را از دست دادند.چلسی حالا در رده سوم جدول قرار دارد و در صورت پیروزی لستر، وستهام و ساوتهمپتون برابر حریفان، جایگاه خود را از دست خواهد داد.

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون – تی وی تو

 

اورتون چلسی 
۲۸%مالکیت۷۲%
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۲۴۰تعداد پاس۶۳۱
۱۶۲پاس صحیح۵۳۰
۱۷سانتر۳۲
۶کرنر۶
۱۰خطا۱۱
۴آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

 

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون – تی وی تو

 

پخش زنده بازی چلسی و اورتون امشب

چلسی در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در دیدار مقابل اورتون به پیروزی پرگل دست یافت.در نیمه اول تیم لمپارد یک سر و گردن از حریفش بهتر بود و دوبار موفق شد دروازه تافی‌ها را باز کند. در دقیقه ۱۴، مونت با پاس پدرو موفق شد دروازه اورتون را باز کند. ۷ دقیقه بعد، خود پدرو گل دوم را ثبت کرد تا تیمشان برنده به رختکن برود. در نیمه دوم با آنکه آنچلوتی دست به تعویض زد ولی کار از دستش نیامد چون شاگردان لمپارد دو بار دیگر توسط  ویلیان در دقیقه ۵۱ و  ژیرو در دقیقه ۵۴ به گل رسیدند. بازیکنان چلسی بازی را در دست گرفته بودند و چند حمله تافی ها راه به جایی نبرد. تا پایان کار در نتیجه تغییری نیامد و چلسی ۴-۰  به برتری شیرین رسید. 

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون – تی وی تو

چلسیاورتون
۶۰٪مالکیت۴۰٪
۱۱شوت در چارچوب۱
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۷
۵۴۳تعداد پاس۴۰۴
۵۷۲پاس صحیح۳۲۰
۱۶سانتر۱۴
۶کرنر۱
۸خطا۱۰
۰آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال چلسی و اورتون از اینترنت

از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس اورتون در گودیسون پارک میزبان چلسی بود. فقط ۵ دقیقه از نیمه نخست گذشته بود که جبرئیل سیدیبه پاس زیبایی برای ریچارلیسون ارسال کرد و او هم با یک ضربه جانانه دروازه چلسی را گشود. در ادامه، بازیکنان چلسی چند بار تلاش کردند تا گل خورده را جبران کنند اما موفق نشدند. نیمه نخست با برتری ۱-۰ تافی ها پایان یافت. تنها چند دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که تافی ها برای دومین بار  توسط دومینیک کالورت-لوین دروازه چلسی را گشودند.

۳ دقیقه بعد از این گل، متئو کواچیچتک گل تیمش را ثبت کرد. بعد از این گل شاهد تعویض های متعدد هر دو تیم بودیم. در دقیقه ۸۴ بازی زنده چلسی اورتون دومینیک کالورت-لوین صاحب توپ شد و برخلاف انتظار گل سوم را ثبت کرد. چلسی با اینکه بیشترین مالکیت توپ را داشت اما در این بازی موفق نبود. در نهایت بازی با پیروزی ۳ بر یک اورتون به اتمام رسید. 

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون – تی وی تو

اورتونچلسی
۳۰٪مالکیت۷۰٪
۷شوت در چارچوب۴
۳شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۴
۲۵۷تعداد پاس۵۹۳
۱۶۲پاس صحیح۵۰۰
۱۲سانتر۲۳
۱کرنر۵
۱۴خطا۹
۲آفساید۳
۳کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون – تی وی تو

پخش زنده چلسی و اورتون آنلاین

از هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک میزبان چلسی بود.  در نیمه نخست بازی به آرامی سپری شد. با اینکه چلسی بیشترین مالکیت توپ را داشت اما نتوانست گلی ثبت کند. در این نیمه شاهد چند حمله ناموفق از طرف هر دو تیم بودیم. در نهایت هر دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند. در نیمه دوم، اورتون شیوه بازی را به هجومی تغییر داد و در دقیقه ۴۹، اولین گل را توسط ریچارلیسون ثبت کرد.

ساری با تعویض های متعدد در تلاش بود تا گل خورده را جبران کند اما نه تنها موفق نشد بلکه در دقیقه ۷۲ پخش زنده چلسی و اورتون ، روی ضربه پنالتی گیلفی سیگرسون، دو امتیاز عقب افتاد. متاسفانه چلسی در این بازی خیلی ضعیف عمل کرد و با حساب ۲-۰ از میزبانش اورتون شکست خورد. 

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون – تی وی تو

اورتونچلسی
۳۲٪مالکیت۶۸٪
۸شوت در چارچوب۵
۴شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۶
۳۱۲تعداد پاس۶۶۵
۲۲۸پاس صحیح۵۶۰
۵سانتر۴
۳کرنر۴
۸ضربه ایستگاهی۱۷
۱۷خطا۹
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون – تی وی تو