تی وی تو
چلسی
استون ویلا

یکشنبه ۵ دی ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

فوتبال زنده چلسی و استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی چلسی و استون ویلا

چلسی در استمفورد بریج میزبان استون ویلا بود. در شبی که با توجه پیش افتادن چلسی، فرم خوب خط دفاعی این تیم و نبود واتکینز و اینگز در خط حمله استون ویلا انتظار می رفت که آبی ها کار را در همان ۹۰ دقیقه تمام کنند، گل آرچر کار را به ضربات پنالتی کشاند. در پایان پخش زنده چلسی و استون ویلا در ضربات پنالتی تیم بیرمنگامی دو پنالتی از دست داد و از آن طرف هم چیلول پنالتی خراب کرد تا پنالتی سرنوشت ساز را ریس جیمز به گل تبدیل کند. چلسی به مرحله بعدی صعود کرد، استون ویلا که ۱۱ روز قبل در همین استادیوم ۳-۰ باخته بود، این بار برای تیم توخل دردسر بیشتری ایجاد کرد. 

پخش زنده بازی چلسی استون ویلا

 

چلسی استون ویلا
۶۸%مالکیت۳۲%
۷شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۶
۶۲۰تعداد پاس۲۹۸
۵۴۶پاس صحیح۲۲۲
۲۶سانتر۴
۱۰کرنر۲
۱۱خطا۸
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی استون ویلا

 

پخش زنده فوتبال چلسی و استون ویلا

از ادامه هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، دو تیم چلسی و استون ویلا در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف هم رفتند. دو تیم در حالی در برابر هم صف آرایی کردند که آبی‌های لندن از سه دیدار گذشته خود دو برد و یک تساوی و استون ویلا از سه دیدار قبلی خود یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست به دست آورده بود. در این دیدار توماس توخل به سائول نیگز ستاره اسپانیایی چلسی از ابتدا بازی داد، اما این هافبک سابق اتلتیکو مادرید اصلا عملکرد خوبی نداشت و تنها یک نیمه در زمین دوام آورد.

در این دیدار چلسی توانست در دقیقه ۱۵ توسط روملو لوکاکو با پاس گل متئو کواچیچ به گل اول برسد. بعد از این گل بازی بیشتر در دست استون ویلا بود، اما نتوانستند از فرصت‌های خود استفاده کنند تا نیمه اول با برتری ۱-۰ شاگردان توخل به پایان برسد.

در نیمه دوم شاهد شرایط مشابه نیمه اول بودیم. متئو کواچیچ هافبک کروات خیلی سریع در دقیقه ۴۹ اختلاف را دو برابر کرد و پس از گل نیز استون ویلا، نه به اندازه نیمه اول، اما به چلسی فشار وارد کرد و در نهایت روملو لوکاکو گل دوم خودش و تیمش را در دقیقه ۹۰+۲ به ثمر رساند تا این دیدار با پیروزی ۳-۰ چلسی به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

چلسی استون ویلا
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۱
۴۷۶تعداد پاس۳۴۴
۳۹۶پاس صحیح۲۷۰
۱۵سانتر۳۰
۴کرنر۱۱
۱۱خطا۱۱
۲آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال چلسی و استون ویلا

تیم های چلسی و استون ویلا در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شاگردان دین اسمیت به پایان رسید.ترائوره در دقیقه ۴۳ تک گل نیمه ی نخست استون ویلا را به ثبت رساند و سپس  القاضی در دقیقه ۵۲ از روی نقطه پنالتی برای ویلا گل زد. چیلول هم تنها گل چلسی را در دقیقه ۷۰ به ثمر رساند تا حساب کار ۲-۱ شود. اتفاق قابل توجه نیمه ی دوم اخراج  آزپیلیکوئتا و ۱۰ نفره شدن چلسی بود. شاگردان توخل با قرار گرفتن در رده چهارم سهمیه لیگ قهرمانان را بدست آوردند و لستر باز ماند.

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

استون ویلاچلسی 
۲۸%مالکیت۷۲%
۳شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۱۱
۶مهار دروازه بان۱
۲۵۰تعداد پاس۵۹۸
۱۷۴پاس صحیح۵۳۲
۶سانتر۴۰
۲کرنر۹
۱۱خطا۱۲
۰آفساید۲
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

پخش بازی چلسی و استون ویلا زنده

در هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس، چلسی در استمفورد بریج میزبان استون‌ ویلا بود و به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک-یک نرسید. در این دیدار چلسی در دقیقه ۳۴ با الیویه ژیرو به گُل برتری دست یافت و با پیروزی راهی رختکن شد، اما در نیمه دوم و در دقیقه ۵۰ استون ویلا موفق به جبران گُل خورده شد و انور الغازی موفق شد بازی را مساوی کند.در ادامه هر دو تیم موقعیت‌های مناسب گُلزنی داشتند اما موفق به باز کردن دروازه هم‌دیگر نشدند و این بازی با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید. با این تساوی چلسی ۲۶ امتیازی شد و با تفاضل گُل کمتر نسبت به استون ویلا، در رده ششم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

چلسی استون‌ ویلا 
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۵۴۸تعداد پاس۳۰۴
۴۵۴پاس صحیح۲۲۰
۲۶سانتر۱۹
۱۱کرنر۴
۱۶خطا۳
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

 

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده چلسی استون ویلا

در ادامه هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، تیم چلسی در خانه استون‌ویلا به برتری ۲ بر یک دست یافت. در این بازی ورزشگاه بدون تماشاگر ویلاپارک، ابتدا میزبان با گل هاوس در دقیقه ۴۳ پیروز به رختکن رفت اما چلسی با تعویض‌های فرانک لمپارد در روز تولدش به وسیله پولیشیچ در دقیقه ۶۱ و ژیرو در دقیقه ۶۳ ورق را برگرداند و برتری ۲ بر یک را رقم زد. چلسی با این برد ۵۱ امتیازی شد و در رده چهارم قرار گرفت.

استون ویلا در ابتدا با گل هاوس از چلسی در نیمه اول پیش افتاد اما در دقایق ۶۰ و ۶۲ گلهای پولیشیچ و ژیرو باعث شد تا تیم لندنی به بازی برگردد و امیدهایش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده افزایش بدهد.چلسی با پیروزی ارزشمند مقابل استون ویلا اختلافش با تیم سوم جدول یعنی لسترسیتی را به سه امتیاز رساند و حالا حتی می تواند به کسب رتبه سوم امیدوار باشد. در نقطه مقابل آنها پنج امتیاز منچستریونایتد که تیم پنجم جدول است ، بیشتر دارند. از سویی استون ویلا با این شکست حالا برای بقا باید روی هشت بازی باقی مانده تمرکز کند که کار چندان آسانی پیش روی این تیم نخواهد بود.

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

استون ویلاچلسی
۲۶%مالکیت۷۴%
۴شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۲۴۶تعداد پاس۶۹۲
۱۵۸پاس صحیح۵۹۳
۱۰سانتر۳۷
۲کرنر۱۰
۹خطا۱۷
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

پخش بازی چلسی و استون ویلا زنده

در دیداری از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر، چلسی  در استادیوم استمفورد بریج از استون ویلا پذیرایی کرد و در نهایت توانست این تیم را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.در نیمه اول و در دقیقه ۲۴ بازی، ابراهام روی پاس تماشایی جیمز و با یک ضربه سر دقیق توانست دروازه استون ویلا را باز کند. پس از این گل بازیکنان استون ویلا حملات خود روی دروازه آبی‌ها را افزایش دادند و سرانجام قبل از پایان نیمه اول و در دقیقه ۴۱ توسط ترزگوئت بازی را به تساوی کشاندند.

سانتر خوب احمد المحمدی از سمت راست دفاع چلسی روی غفلت مدافعان این تیم به ترزگوئت رسید و او توانست با یک ضربه سر دروازه را باز کند.بلافاصله پس از شروع نیمه دوم، شاگردان لمپارد که دوست نداشتند دو امتیاز مهم را از دست بدهند، در دقیقه ۴۹ گل دوم را وارد دروازه استون ویلا کردند. کنترل سینه تماشایی آبراهام روی پای مونت نشست و او با یک ضربه چکشی به زیبایی هرچه تمام تر چلسی را برای بار دوم پیش انداخت.چلسی با این برد ۲۹ امتیازی شد و همچنان پایین تر از لسترسیتی در رده چهارم جدول باقی ماند.

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

چلسی استون ویلا
۶۴%مالکیت۳۶%
۹شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۷
۶۴۴تعداد پاس۳۴۷
۵۵۸پاس صحیح۲۷۶
۲۶سانتر۲۳
۹کرنر۵
۱۸خطا۱۰
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

پخش فوتبال چلسی و استون ویلا زنده

شاگردان هیدینک به استون ویلای بخت برگشته رحم نکردند؛ آنها توانستند کاندیدای اول سقوط به دسته یک انگلیس را ۴ تایی کنند!در چارچوب هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس، استون ویلا پذیرای چلسی بود.  دو تیم در این فصل حال و روز خوشی نداشتند؛ چلسی به عنوان مدعی دفاع از عنوان قهرمانی و استون ویلا به عنوان تیمی که در چند سال اخیر همواره با خطر سقوط روبرو بوده است،  از ساعت ۱۶:۱۵ امروز در ویلاپارک به مصاف هم رفتند.

بازیکنان چلسی تنها به ۲۶ دقیقه زمان نیاز داشتند تا اولین گل خود را وارد دروازه ویلا کنند. روبن لوفتوس چیک، یار جوان و آینده دار آبی ها توانست دروازه باز کند.درست زمانی که داور بازی قصد داشت پایان نیمه اول را اعلام کند، الکساندر پاتو از روی نقطه پنالتی برای چلسی گلزنی کرد تا شاگردان هیدینک با دو گل برتری به رختکن بروند. با آغاز نیمه دوم نوبت به ماتادور چلسی رسید تا آتش بازی راه بیندازد.

پدرو رودریگز در دقیقه ۴۸ و در حالی که نیمه دوم بازی تازه آغاز شده بود، آب سرد را بر پیکر نیمه جان استون ویلا ریخت تا عملا شاگردان رمی گارده امید خود را برای ادامه مسابقه از دست بدهند.پدرو بار دیگر  و این بار در دقیقه ۵۹ گلزنی کرد تا حساب کار ۴ بر ۰ شود. این نتیجه در حالی بدست آمد که آلن هوتون در دقیقه ۸۵ با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد تا استون ویلا بازی را ۱۰ نفره به پایان برساند.چلسی با این برد ۴۴ امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد. استون ویلا هم با ۱۶ امتیاز  هم چنان در قعر جدول قرار دارد.

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو

 

استون ویلاچلسی
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۴۱۱تعداد پاس۶۰۴
۳۱۷پاس صحیح۵۲۴
۷سانتر۰
۷کرنر۲
۷ضربه ایستگاهی۱۲
۰خطا۳
۶آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا – تی وی تو