چالش جدی بارسلونا برای جذب آنتونیو رودریگر

آوریل 4, 2022

مطابق با آخرین خبرها و گزارش‌های منتشر شده توسط منابع و نشریات مختلف اسپانیایی به خصوص رسانه‌های منطقه کاتالونیا، به نظر می‌رسد که مدافع ملی‌پوش آلمانی آبی‌های لندنی در حال حاضر شرایط جذب سختی برای سران آبی و اناری پوشان شهر بندری بارسلون داشته باشد.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی و نشریه اسپورت کاتالونیا، مدیریت باشگاه بارسلونای اسپانیا خرید آندریاس کریستنسن، مدافع تیم ملی فوتبال دانمارک از باشگاه چلسی انگلستان و فرانک کسیه، هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ساحل عاج را از باشگاه میلان ایتالیا نهایی کرده است و به دنبال نهایی کردن پروژه انتقال و به خدمت گرفتن آنتونیو رودریگو، مدافع تیم ملی فوتبال آلمان و ستاره خط دفاعی باشگاه چلسی انگلستان هم هست اما دستمزد خواسته شده توسط این بازیکن ملی‌پوش تا کنون مانع از انجام این انتقال شده است.

طبق گزارش این منبع کاتالونیایی، مدیریت باشگاه بارسلونا با خود این بازیکن جلسه داشته و آنتونیو رودیگر خواهان دریافت دستمزد هفت میلیون یورویی از مقامات باشگاه کاتالانی شده است.

آنتونیو رودیگر قبلاً به بایرن مونیخ آلمان، یوونتوس ایتالیا و رئال مادرید اسپانیا هم پیشنهاد شده است اما هیچ کدام این بازیکن را مجاب نکردند. مدیریت باشگاه بارسلونای اسپانیا می داند که زمان به نفع آن ها خواهد بود چون اگر بازیکن به پروژه مد نظرش نرسد، دستمزد خود را کاهش خواهد داد.

ژاوی هرناندز و مدیران ورزشی باشگاه بارسلونای اسپانیا این بازیکن را به دلیل سرعت و قدرت بازی هوایی و تجربه بین المللی اش بسیار دوست دارند.

با دستمزد خواسته شده بازیکن بدون شک باشگاه بارسلونا بیشتر روی تمدید قرارداد با رونالد آرائوخو، مدافع تیم ملی فوتبال اروگوئه و باشگاه کاتالانی اسپانیا کار خواهد کرد چون او هم ویژگی هایی شبیه به آنتونیو رودیگر دارد.