پیشنهاد ۴۰ میلیونی لیورپول برای ستاره ناراضی یووه

ژوئن 23, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، یوونتوس برای بهبود شرایط مالی و خارج کردن تراز مالی‌اش از وضعیت منفی به فکر کسب درآمد از فروش بازیکنانش است.

پیش از این گفته شده بود که آنها آماده هستند که پیشنهادات ارائه شده برای کیه‌زا و دوشان ولاهوویچ را بررسی کنند و با باشگاه‌هایی که به دنبال جذب ستارگان این تیم هستند مذاکره کنند.

کیه‌زا دیگر تمایلی برای ادامه حضور در تورین ندارد. بعضی از رسانه‌های ایتالیایی گفته بودند که این بازیکن با مکس آلگری تفاهم ندارد و حتی خبری از درگیری آنها در رختکن در اواخر فصل گذشته هم منتشر شده بود.

این ستاره ایتالیایی امیدوار است که بتواند در همین پنجره نقل و انتقالاتی از یوونتوس جدا شود و مقصد موردعلاقه او لیگ برتر است.

یوونتوس مبلغ مدنظرش برای فروش کیه‌زا را ۶۰ میلیون یورو مطرح کرده که نسبتا بالا به نظر می‌رسد و مدیران لیورپول آماده هستند تا با ارائه پیشنهاد ۴۰ میلیون یورویی مذاکرات برای جذب او را آغاز کنند.

این در حالی است که گفته می‌شود سه باشگاه بایرن مونیخ، چلسی و پاری سن ژرمن هم شرایط این بازیکن را به دقت زیر نظر دارند و این احتمال هست که پیشنهادی را برای جذب او ارائه کنند.