پیشنهاد ۱۳۰۰ میلیاردی غول عربستان به ستاره سویا

جولای 4, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که یکی از باشگاه‌های لیگ عربستان در حال بررسی امکان جذب یوسف النصیری، مهاجم باشگاه سویا اسپانیا، است.

به گفته رودی گالتی، خبرنگار ایتالیایی و متخصص در بازار نقل و انتقالات اروپا، باشگاه القادسیه از سویا درخواست اطلاعاتی در مورد یوسف النصیری، بازیکن مراکشی این تیم کرده است.

گالتی از طریق حساب خود در شبکه اجتماعی “ایکس” توضیح داد که القادسیه پس از ناکامی در جذب آلوارو موراتا، مهاجم اتلتیکو مادرید، به دنبال یک مهاجم جدید است.

این خبرنگار ایتالیایی اشاره کرد که تیم تازه صعود کرده به لیگ روشن عربستان قصد دارد پیشنهادی به ارزش ۲۰ میلیون یورو برای جذب یوسف النصیری ارائه دهد.

وی همچنین تأکید کرد که باشگاه فنرباغچه ترکیه، به رهبری سرمربی پرتغالی خود، ژوزه مورینیو، نیز به جذب این بازیکن مراکشی علاقه‌مند است، اما پیشنهادشان در حد ۱۵ میلیون یورو متوقف شده است.

یوسف النصیری، بازیکن ۲۷ ساله، با قراردادی تا تابستان ۲۰۲۵ به سویا متعهد است و مورد توجه باشگاه‌های وستهام، تاتنهام، تورینو، میلان و برخی باشگاه‌های عربستانی از جمله الهلال قرار دارد.