پیشنهاد یونایتد ارسال شد: کین را به هر قیمتی می‌خواهیم

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، روزنامه گاردین امروز اعلام کرد منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن هری کین مُصر است و از سوی دیگر نگران رقبایی است که ممکن است مانع از رسیدن شیاطین سرخ به مهاجم مد نظرشان شوند.

به این ترتیب یونایتدها قصد دارند هر چه سریع‌تر و حتی پیش از پایان فصل جاری پیشنهاد خود را به تاتنهام ارائه بدهند. گاردین می‌گوید مدیران یونایتد می‌دانند راضی کردن دنیل لوی، رئیس تاتنهام، کار ساده‌ای نخواهد بود، به خصوص زمانی که پای گلزن برتر و ستاره اصلی تیم او در میان باشد.

دنیل لوی در انگلیس به عنوان یکی از سرسخت‌ترین مدیرها در مذاکرات شناخته می‌شود. یونایتد در حالی برای جذب هری کین به او نزدیک می‌شود که اسپرز فصلی کابوس‌وار را پشت سر گذاشته و در بازی‌های اخیر هواداران در استادیوم خانگی این تیم با شعارهایی تند خواهان استعفای لوی شده‌اند.

گاردین در گزارش خود اشاره می‌کند در این که یونایتد امسال تابستان به دنبال یک مهاجم مرکزی است هیچ شکی وجود ندارد. از سوی دیگر همه می‌دانند که هری کین از چندین ماه پیش گزینه اول شیاطین سرخ بوده است. درست است که ویکتور اوسیمن هم وارد فهرست مهاجمان مد نظر یونایتد شده، ولی قیمت ۱۶۰ میلیون یورویی درخواستی ناپولی برای او برای یونایتد بیش از حد تحمل بوده است.