پیشنهاد ویژه رم به اسطوره: تمدید چند ساله!

آوریل 21, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه رم چند ماه قبل در اقدامی غیر منتظره تصمیم گرفت که با ژوزه مورینیو قطع همکاری کند و ده‌روسی را به‌عنوان جانشین او بر روی نیمکت برای هدایت این تیم انتخاب کرد.

قرارداد این مربی جوان در ابتدا به‌صورت موقت و تا پایان فصل جاری بود اما عملکرد خوب او در طول این مدت مدیران این باشگاه را متقاعد کرد که پیشنهاد امضای قرارداد جدید و طولانی‌تری را به او ارائه کنند.

حالا روزنامه ایتالیایی کوریره دلاسرا خبر داده است که مدیران باشگاه رم در حال تهیه قراردادی چندین ساله برای سرمربی تیم‌شان هستند. گفته می‌شود که این قرارداد سه ساله یا حداقل دو ساله با گزینه تمدید برای یک سال دیگر خواهد بود.

مبلغ دستمزدی که برای ده‌روسی در این قرارداد در نظر گرفته شده هنوز مشخص نیست اما این روزنامه خبر داده است که او مبلغی ثابت به علاوه بندهای پاداش متفاوت در این قرارداد خواهد داشت.

او همچنین نقش مهمی را در انتخاب‌های تاکتیکی و همچنین روند آماده‌سازی در اردوی پیش فصل ایفا می‌کند و یکی از شخصیت‌های اصلی این باشگاه در انتخاب و خرید و فروش بازیکنان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود.