پیشنهاد هنگفت: ستاره سیتی هم‌بازی رونالدو می‌شود

جولای 4, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، ادرسون یکی از دلایل اصلی موفقیت منچسترسیتی در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در چند فصل اخیر بوده و نقش مهمی را در رساندن این تیم به آرزوی بالا بردن جام قهرمانی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در سال گذشته هم ایفا کرد و به یکی از ارکان اصلی این تیم تحت هدایت پپ گواردیولا تبدیل شد.

با این حال، بسیاری از رسانه‌های انگلیسی در چند هفته گذشته از احتمال جدایی او از این باشگاه خبر داده بودند. گفته شده بود که چند باشگاه عربستانی علاقه زیادی به جذب این بازیکن در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو دارند اما تصمیم نهایی دو طرف در این زمینه هنوز مشخص نیست.

حالا سزار لوئیس مرلو خبر داده است که مدیران باشگاه النصر از چند ماه قبل شرایط این ستاره برزیلی را به دقت زیر نظر داشتند و حالا پیشنهادی هنگفت را به او ارائه کرده‌اند. گفته می‌شود که این پیشنهاد برای امضای قراردادی دو ساله با دستمزد ۶۰ میلیون یورویی در هر فصل برای این بازیکن است که بسیار وسوسه‌انگیز به نظر می‌رسد.

در صورتی که ادرسون تصمیم به قبول این پیشنهاد داشته باشد باید هرچه زودتر مذاکرات با منچسترسیتی برای تسریع روند جدایی‌اش از این باشگاه را آغاز کند. پیش از این فابریتزیو رومانو مدعی شده بود که اگر او تمایلی به ترک این باشگاه داشته باشد، مدیران سیتی مانع او نخواهند شد و اجازه جدایی‌اش را بدون مشکل صادر خواهند کرد.