پیشنهاد غیرمنتظره هازارد: ستاره سابق سرمربی چلسی

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، پوچتینو با وجود فصل دشوار و پر فراز و نشیبی که پشت سر گذاشت توانست چلسی را به جایگاه ششم جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس برساند اما در نهایت تصمیم گرفت که این تیم را پس از تنها یک سال حضور در لندن ترک کند.

مدیران این باشگاه در چند روز اخیر به صورت جدی جست‌وجو برای یافتن سرمربی جدید برای فصل آینده را آغاز کرده‌اند اما هنوز با هیچ یکی از گزینه‌هایی که در نظر دارند به توافق نرسیده‌اند. گزینه‌های مختلفی از روبرتو دی زربی تا ژاوی به عنوان سرمربی احتمالی این تیم مطرح شده‌اند.

اما هازارد که یکی از بهترین بازیکنان این تیم پیش از پیوستن به رئال مادرید در سال ۲۰۱۹ بود معتقد است که یکی از بازیکنان سابق این تیم که به تازگی وارد عرصه مربیگری شده باید هدایت این تیم را در فصل آینده به عهده بگیرد. این ستاره سابق تیم ملی بلژیک در پاسخ به این سوال که آیا روبرتو دی زربی گزینه مناسبی برای هدایت این تیم است به تاک اسپورت گفت: «شاید او گزینه مناسبی باشد. من همچنین دوستم که در تیم کومو است را در ذهن دارم. او می‌تواند سرمربی باشد.»

فابرگاس که پیش از این در فاصله سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۹ پیراهن چلسی را به تن داشت در حال حاضر دو سال است که در تیم کومو حضور دارد و از نوامبر سال گذشته سرمربی موقت این تیم شد و پس از انتخاب سرمربی در نقش دستیار ادامه داد. آنها توانستند به رقابت‌های سری آ ایتالیا صعود کنند.