پیشنهاد رسمی عربستانی‌ها به کاپیتان رئال رسید

ژوئن 22, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، قرارداد ناچو با رئال مادرید در پایان این فصل و در تاریخ ۳۰ ژوئن به اتمام خواهد رسید و هنوز خبری از امضای قرارداد جدید بین دو طرف نیست و این در حالی است که مدیران این باشگاه پیشنهادی را از مدتی پیش در اختیار او گذاشتند که هنوز پاسخی به آن نداده است.

رسانه‌های اسپانیایی در طول چند هفته گذشته بارها اعلام کرده بودند که او از اینکه فرصت کافی برای حضور در میدان در ترکیب رئال را نداشته ناراحت و ناراضی است و به همین دلیل قصد دارد که این باشگاه را در پنجره تابستانی ارسال ترک کند و به تیم برود که دقایق بیشتری را در زمین حضور داشته باشد.

اما شرایط در مقطع پایانی فصل برای تا حدی تغییر کرد و کسب دو عنوان قهرمانی در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا هم باعث شد که کاپیتان رئال تردیدهایی را برای ترک این باشگاه داشته باشد اما حالا فابریتزیو رومانو از پیشنهاد جذاب القادسیه به این بازیکن خبر داده است.

گفته می‌شود که این باشگاه عربستانی پیشنهادی دو ساله را به ناچو ارائه کرده و او هم به صورت جدی در حال بررسی این پیشنهاد و احتمال حضور در این باشگاه است. مدیران رئال انتظار دارند که او در طی چند روز آینده تصمیم نهایی‌اش را به آنها اعلام کند.