پیشنهاد آخر برای ستاره سیتی: بیشتر از این نمی‌دهیم!

آگوست 19, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، ژاوی از مدتی قبل به مدیران بارسلونا اعلام کرده بود که علاقه خاصی به جذب کانسلو دارد و او را در صدر فهرست بازیکنان مدنظرش در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی قرار داده بود.

این ستاره پرتغالی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته از سیتی جدا و راهی بایرن مونیخ شد، اما در این تیم هم دوام نیاورد تا بار دیگر به ورزشگاه اتحاد برگردد. درگیری او با پپ گواردیولا باعث شده که تمایلی برای ادامه حضور در جمع سیتیزن‌ها نداشته باشد.

پیش از این گفته شده بود که او با مدیران بارسا به توافق شخصی کامل رسیده و تنها رضایت منچسترسیتی مانع بین امضای قراردادش با این باشگاه است، رضایتی که ممکن است به این سادگی به دست نیاید.

حالا اسپورت خبر داده که بارسا آخرین پیشنهاد را هم برای جذب قرضی این بازیکن با بند خرید ۳۰ میلیون یورویی که بر اساس پاداش‌ها به بند خرید اجباری تبدیل خواهد شد ارسال کرده است.

مذاکرات در مرحله نهایی است و بارسا امیدوار است که این پیشنهاد تا ۴۸ ساعت آینده مورد قبول سیتی واقع شود. این در حالی است که سیتی پیش از این گفته بود که بند خرید اجباری کانسلو باید ۶۰ میلیون یورو باشد و به مبلغی کمتر از این راضی نخواهند بود.