پیام ویژه امباپه در اینستاگرام برای رئال مادرید

 کیلیان امباپه پس از رد پیشنهاد رئال مادرید و تمدید قرارداد خود با پاری سن ژرمن، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پیامی ویژه منتشر کرده است.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، امباپه در اینستاگرام خود نوشته است:

وقتی بچه بودم، به جای رویاپردازی، زندگی کردن را ترجیح میدادم. از سنین کودکی سعی کردم از چالشی به چالش دیگر پیشرفت کنم. از وقتی کودک بودم چنین مسیری را برای خودم ترسیم کردم. قله‌ها، هر چه که باشند، من صعود میکنم. از همان دوران کودکی من جاه‌طلب بودم. با کمال ادب میخواستم اعلام کنم که انتخاب کردم قراردادم را با پاریسن ژرمن تمدید کنم. من متقاعد شدم که اینجا می‌توانم به رشد خود ادامه دهم.

باشگاهی که تمام امکانات را برای رسیدن به این جایگاه در اختیارم قرار می دهد. از ناصر الخلیفی تشکر می کنم. برای اعتمادی که به من کرد و به من گوش داد و صبر کرد. از هواداران پاریس ممنونم. همچنین به طور ویژه و صمیمانه از رئال مادرید تشکر میکنم. از فلورنتینو پرز ممنونم.

افتخار و امتیازی که توسط باشگاهی مانند رئال مادرید داشتم را درک میکنم. می دانم که آن ها را ناامید کردم. من در فینال چمپیونزلیگ اولین طرفدار این تیم خواهم بود. بسیار خوشحالم که می‌توانم به پیشرفتم در فرانسه ادامه بدهم، کشوری که من در آن متولد شدم، بزرگ شدم و رشد کردم و این به من فرصت آن را می دهد تا رویاهایم را دنبال کنم.