پیام احساسی ستاره جدید یونایتد به هواداران

سپتامبر 6, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، سفیان امرابط، ستاره مراکشی، که بعد از درخشش در جام جهانی ۲۰۲۲ پیشنهادات بسیار خوبی از چند باشگاه بزرگ اروپایی دریافت کرده بود، سرانجام در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی با منچستریونایتد قرارداد بست.

او در ازای ۱۰ میلیون یورو قراردادی قرضی به مدت یک فصل با یونایتد به امضا رساند که قابلیت تبدیل شدن به قرارداد دائمی با پرداخت ۲۵ میلیون یورو در پایان فصل آینده را دارد.

ایجنت این بازیکن بعد از نهایی شدن انتقالش به یونایتد فاش کرد که امرابط از چند باشگاه بزرگ دیگر از جمله لیورپول هم پیشنهاد جدی داشت، اما با رد تمامی آنها بازی در اولدترافورد را برگزید؛ چیزی که این بازیکن در پیام اینستاگرامی‌اش به هواداران یونایتد آن را اتفاقی بزرگ دانست که باعث افتخارش است.
امرابط که روز گذشته شماره ۴ یونایتد به نامش زده شد خطاب به هواداران این باشگاه در اینستاگرام نوشت: “از پیوستن به این باشگاه بزرگ بسیار مفتخرم؛ باشگاهی که پر از تاریخ و هیجان است. پوشیدن پیراهن یونایتد یک رویاست و برای آن با همه وجودم تلاش خواهم کرد.
بی‌صبرانه منتظر قدم گذاشتن روی زمین (اولدترافورد) هستم؛ تئاتر رویاها از این به بعد خانه جدید من خواهد بود. از همه هواداران بخاطر استقبال گرمشان تشکر می‌کنم. بیایید با کمک هم این فصل را به فصلی ماندگار تبدیل کنیم.”