تی وی تو
اسپورتینگ لیسبون
پورتیموننزه

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پورتیموننزه و اسپورتینگ لیسبون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه

در جریان بازی های هفتهی شانزدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های اسپورتینگ و پورتیموننزه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با خشونت بالایی دنبال شد و ریس با اشتباه خود در باز کردن دروازه ی خودی برتری ۱-۰ را به حریف هدیه داد. با شروع نیمه ی دوم سا اخراج شد تا پورتیموننزه ۱۰ نفره ادامه دهد .

اما حملات پر قدرت اسپورتینگ از این لحظه تازه شروع شد. پائولینیو ، ستاره ی این تیم در دقیقه ی ۶۵ ، ۷۶ و ۸۳ برای تیمش گلزنی کرد و تنها تلاش پورتیموننزه برای کاهش این اختلاف امتیاز ، ضربه ی پوسیلونو بود که در دقیقه ی ۹۲ درون دروازه ی اسپورتینگ جای گرفت تا پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه با نتیجه ی ۳-۲ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه

اسپورتینگ پورتیموننزه 
۷۰%مالکیت۳۰%
۱۲شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۹
۶۳۵تعداد پاس۲۸۵
۵۶۱پاس صحیح۲۰۷
۲۹سانتر۲
۵کرنر۰
۱۵خطا۱۰
۳آفساید۳
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه

 

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه

تیم های اسپورتینگ و پورتیموننزه در یک بازی دوستانه در مقابل هم قرار گرفتند. ایناچیو در دقیقه ی ۲۸ موفق شد اولین گل این دیدار را به ثبت برساند. در نیمه ی دوم بازی با سرعت و قدرت بیشتری پیگیری شد . در این نیمه جی آر حسابی برای پورتیموننزه درخشید و در دقیقه ی ۶۵ و ۸۷ برای این تیم دبل کرد. تک گل اسپورتینگ نیز در دقیقه ی ۸۵ توسط براگانچا به ثبت رسید. در نهایت با اتمام پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه دو تیم به تساوی ۲-۲ رضایت داده و به رختکن بازگشتند.

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم رقابت های لیگ برتر پرتغال ، تیم های اسپورتینگ و پورتیموننزه  با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی  نخست این دیدار برخلاف نیمه ی دوم ، بسیار طوفانی آغاز شد. ستارگان اسپورتینگ موفق شدند در ۱۱ دقیقه ی ابتدایی این نیمه ، برتری ۲-۰ را برای تیمشان رقم بزنند.

در ابتدا این مندس بود که با ضربه ی خود رد دقیقه ی ۴ دروازه ی پورتیموننزه  را برای اولین بار باز کرد و پس از او ، نوبت سانتوس بود که در دقیقه ی ۱۱ پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه حساب کار را به ۲-۰ بدل کند. ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار روند آرامتری داشت و اتفاق خاصی بر دروازه ها رخ نداد تا این دیدار با پیروزی ۲-۰ اسپورتینگ به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ پورتیموننزه – تی وی تو

 

پورتیموننزه اسپورتینگ لیسبون
۵۲%مالکیت۴۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۶
۴۱۹تعداد پاس۳۸۰
۳۲۶پاس صحیح۲۸۵
۲۱سانتر۱۲
۷کرنر۲
۱۷خطا۲۰
۶آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ پورتیموننزه – تی وی تو

 

پخش فوتبال اسپورتینگ لیسبون و پورتیموننزه

اسپورتینگ لیسبون ، در هفته ی بیستم لیگ برتر پرتغال ، میزبان پورتیموننزه  بود. هر دو تیم در نیمه ی نخست عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند با تساوی ۱-۱ این نیمه را به پایان ببرند. در ابتدا ، این پورتیموننزه  بود که در دقیقه ی ۲۶ با ضربه ی مارتینز به برتری ۱-۰ دست یافت اما این برتری در دقیقه ی ۳۱ با ضربه ی زیبای میتو به تساوی بدل گشت.

در ۴۵ دقیقه ی دوم ، می توان گفت اسپورتینگ تسلط بیشتری بر میدان داشت . از آن سو ، بازیکنان پورتیموننزه تمرکز خود را بر بازی از دست داده بودند  و تعداد اشتباهاتشان زیاد شده بود. سرانجام در دقیقه ی ۷۲ دروازه ی خودی با ضربه ی ژدسون باز شد تا در دقایق پایانی نتیجه ی ۲-۱ را برای این دیدار رقم بزند.

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ پورتیموننزه – تی وی تو

 

اسپورتینگ لیسبونپورتیموننزه 
۶۰%مالکیت۴۰%
۴شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۶۰۸تعداد پاس۳۹۱
۵۲۹پاس صحیح۳۲۱
۱۵سانتر۱۸
۳کرنر۲
۹خطا۱۸
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ پورتیموننزه – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی اسپورتینگ و پورتیموننزه

در یکی از پرگل ترین دیدار های لیگ کاپ پرتغال ، تیم های اسپورتینگ و پورتیموننزه  به مصاف یکدیگر رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار که طوفانی آغاز شد ، تیم ها بازی بسیار جذاب اما خشنی ارائه دادند. در دقیقه ی ۱۶ مارتینز ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل اول این دیدار تبدیل کرد و سپس در دقیقه ی ۳۱ ، پورتیموننزه روی اشتباه محض متیو در باز کردن دروازه ی خودی ، به برتری ۲-۰ دست یافت.

اسپورتینگی ها که بعد از این گل حسابی به خشونت گرایش پیدا کرده بودند ، در دقیقه ی ۳۷ با ضربه ی ویتو توانستند انی اختلاف را کمتر کنند اما چند دقیقه ی بعد ، بولازی را با دریافت کارت زرد دوم از دست دادند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم ، از آن تیم بیقرار و بی نظم خبری نبود ، اسپورتینگی ها حسابی بر بازی مسلط شدند و با پیدا کردن ضعف پورتیموننزه  در خط دفاع ، دروازه ی این تیم را ۳ بار دیگر باز کردند. گل های اسپورتنگ در این نیمه ، توسط کاماچو ، پلاتا و فلیپه به ثبت رسید تا با پایان زمان بازی ، این دیدار با برتری ۴-۲ اسپورتینگ به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ پورتیموننزه – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ پورتیموننزه – تی وی تو