تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پورتو
کاسا پیا

یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و کاسا پیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی پورتو و کاسا پیا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو و کاسا پیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پورتو و کاسا پیا امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده پورتو و کاسا پیا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پورتو کاسا پیا را از تی وی تو تماشا کنید

تماشای پخش زنده فوتبال یکی از لذت بخش ترین کارهاست و جزو تفریحات میلیون ها نفر در سراسر دنیا محسوب می شود . تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های مختلف در سراسر دنیا طرفدار دارد و همه ما خاطرات بسیاری از اتفاقات این بازیها در ذهن داریم .

اگر شما هم از تماشای بازیهای فوتبال زنده لذت می برید و طرفدار تیم خاصی هستید . اگر دنبال سایتی هستید که پخش زنده فوتبال روز دنیا را رایگان و آنلاین در اختیار شما قرار دهد ، در تی وی تو به تمام خواسته های خود خواهید رسید!

سالها از زمانی که تلویزیون تنها رسانه تصویری برای تماشای پخش زنده فوتبال و رقابت های ورزشی بوده گذشته است . با رشد اینترنت و تلفن های هوشمند محدودیت های بسیاری از میان رفته و شما از هر جایی که به گوشی هوشمند و اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید به صورت زنده از تلویزیون های آنلاین و سایت ها و اپلیکیشن های پخش زنده فوتبال مثل تی وی تو ، بازی فوتبال تیم مورد علاقه خود را تماشا کنید.

در پایان زنده بازی پورتو کاسا پیا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده پورتو و کاسا پیا را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال پورتو کاسا پیا، شما می توانید بازی پورتو و کاسا پیا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پورتو کاسا پیا

در جریان بازی های هفته ی پانزدهم لیگ برتر پرتغال ، تیک های پورتو وکاسا پیا با هم دیدار کردند. 

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی ، پخش زنده بازی پورتو کاسا پیا با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده بازی پورتو کاسا پیا

 

کاسا پیاپورتو 
۲۶%مالکیت۷۴%
۰شوت در چارچوب ۹
۲شوت خارج از چارچوب۱۱
۹مهار دروازه بان۰
۲۳۶تعداد پاس۶۶۶
۱۴۲پاس صحیح۵۸۴
۱۱سانتر۳۲
۵کرنر۶
۱۰خطا۱۱
۳آفساید۳
۳کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو کاسا پیا

 

پخش زنده فوتبال پورتو کاسا پیا

در جریان بازی های لیگ کاپ پرتغال ، تیم های پورتو و کاسا پیا با هم دیدار کردند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم شاهد بازی درخشانی از پورتو بودیم. ستارگان این تیم با استفاده از موقعیت های طلایی موفق شدند ۳ بار دروازه ی حریف را باز کنند و در پایان پخش زنده بازی پورتو کاسا پیا به پیروزی برسند. سارا ویا ( ۵۰ ) ، دیاز ( ۶۸ ) و سوارز ( ۷۲ ) گلزنان پورتو در این دیدار بودند.

 

پخش زنده بازی پورتو کاسا پیا

 

پخش زنده بازی پورتو کاسا پیا