تی وی تو
پورتو
ژیل ویسنته

دوشنبه ۹ اسفند ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده پورتو و ژیل ویسنته امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو ژیل ویسنته را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو ژیل ویسنته امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پورتو ژیل ویسنته به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو ژیل ویسنته را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو ژیل ویسنته را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو ژیل ویسنته را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو و ژیل ویسنته

در هفته هفتم رقابت های لیگ پرتغال، دو تیم پورتو و ژیل ویسنته به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود پورتو به پایان رسید.

مهدی طارمی که در این بازی به طور کامل بازی کرد، در دقیقه ۹ از وسط زمین دروازه حریف را باز کند. اما در دقیقه ۲۴ ساموئل لینو بازی را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۹ سرجیو اولیویرا از روی ضربه ایستگاهی گل دوم پورتو را به زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند. البته در دقیقه ۶۳ مهدی طارمی موفق شد یک گل دیگر به ثمر برساند اما داور آن را مردود اعلام کرد.

در پایان پخش زنده بازی پورتو ژیل ویسنته پورتو با این پیروزی ۱۷ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت. ژیل ویسنته نیز با ۸ امتیاز هفتم شد.

پخش زنده بازی پورتو ژیل ویسنته

 

ژیل ویسنته پورتو 
۳۵%مالکیت۶۵%
۴شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۳
۳۳۰تعداد پاس۵۹۷
۲۴۴پاس صحیح۵۱۵
۱۳سانتر۲۸
۲کرنر۶
۱۵خطا۱۷
۱آفساید۱
۵کارت زرد۴

پخش زنده بازی پورتو ژیل ویسنته

 

پخش زنده فوتبال پورتو و ژیل ویسنته

در هفته بیست و دوم لیگ برتر پرتغال، پورتو در خانه ژیل ویسنته به میدان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد.بتدا در دقیقه ۷ ماتئوس اوریبه موفق به گلزنی برای پورتو شد و در دقیقه ۶۰ سرجیو اولیویرا روی پاس مهدی طارمی یک گل بسیار زیبا به ثمر رساند.در این بازی مهدی طارمی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و پایه گذار گل دوم تیمش بود و پاس گل داد.  البته این پنجمین بازی پیاپی پورتو است که طارمی موفق به گلزنی نمی شود.وی در دقیقه ۸۵ تعویض شد.

با این پیروزی پورتو ۴۸ امتیازی شد و موقتا در رده دوم جدول قرار گرفت. ژیل ویسنته نیز با ۱۹ امتیاز پانزدهم ماند.

 

پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته – تی وی تو

 

ژیل ویسنتهپورتو 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۳۵۰تعداد پاس۵۰۴
۲۶۷پاس صحیح۴۲۳
۱۸سانتر۲۴
۴کرنر۱۰
۱۴خطا۱۱
۲آفساید۴

 

پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پورتو ژیل ویسنته

پورتو و ژیل ویسنته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۰ به سود پورتو به پایان رسید. خسوس کرونا در دقیقه ۱۰ گل اول بازی را به ثمر رساند و مهدی طارمی نیز در دقیقه ۸۸ گل دوم را به ثمر رساند. پاس گل او را اولیویرا داد و طارمی نیز با یک چیپ زیبا دروازه حریف را باز کرد.مهدی طارمی در این بازی ۹۰ دقیقه بازی کرد و این یازدهمین گل طارمی برای پورتو در مجموع رقابت‌های باشگاهی پرتغال بود.

 

پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته – تی وی تو

 

پخش بازی پورتو و ژیل ویسنته زنده

در دیدار های هفته ی هجدهم لیگ برتر پرتغال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تیم های پورتو و ژیل ویسنته با یکدیگر دیدار کردند . در نیمه ی نخست این دیدار ، هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند و هرکدام توانستند یک بار دروازه ی حریف را باز کنند تا این نیمه را با تساوی ۱-۱ به پایان برسانند. در ابتدا لیما در دقیقه ی ۴۵ گل اول بازی و زیل را زد ، سپس مارکونا موفق شد در دقیقه ی ۲+۴۵ این گل را جبران کند تا زیل پیروزمندانه به رختکن باز نگردد.  نیمه ی دوم اما پر بود از تعویض های خطوط حمله و دفاعی دو تیم . البته پس از ورود این بازیکنان تازه نفس بر تعداد حملات افزوده نشد.

در ادامه پخش زنده بازی پورتو و ژیل ویسنته تنها اولیویرا بود که با استفاده از یک موقعیت طلایی دروازه ی ژیل را برای بار دوم باز کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ دنبال شود.  ژیل که به دنبال جبران این گل بود ، با اخراج آفونسو پس از دریافت کارت زرد دوم ، مجبور شد ۱۰ نفره این بازی را پایان برساند. در انتها هیچ اتفاق قابل توجهی نیفتاد و نتیجه ی این دیدار ۲-۱ شد. 

پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته – تی وی تو

 

پورتوژیل ویسنته
۶۷%مالکیت۳۳%
۳شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۵۵۲تعداد پاس۲۶۶
۴۸۰پاس صحیح۱۸۷
۲۶سانتر۱۳
۵کرنر۲
۲۵خطا۲۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته – تی وی تو

پخش آنلاین فوتبال پورتو و ژیل ویسنته

در دیدار رفت لیگ برتر پرتغال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تیم های پورتو و ژیل ویسنته به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست بازی با سبکی خشن تر از حد معمول دنبال شد که این خشن بودن برای بازیکنان هر دوتیم کارت زرد به همراه داشت. در انتهای این نیمه ، هیچ کدام از تیم ها موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند. اما با آغاز نیمه ی دوم شاهد دو تیم کاملا متفاوت و مصمم برای گلزنی بودیم . حملات پی در پی و فشار سنگین بر دروازه ی حریف سبب شد لورنسی در دقیقه ی ۶۰ دروازه ی پورتو را در هم بکوبد و نتیجه را به ۱-۰ تغییر دهد.

در ادامه پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته طولی نکشید که بر اثر اشتباه بازیکنان ژیل ، پورتو ای ها به یک ضربه ی پنالتی دست یافتند و در دقیقه ی ۷۳ تلیس این توپ را به گل تبدیل کرد. پورتو ای ها از این گل خوشحال بودند که درست ۴ دقیقه ی بعد ،  کرائف با ضربه ای عالی توپ را وارد گوشه ی دروازه ی حریف کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و پیروزی ژیل به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته – تی وی تو

 

ژیل ویسنتهپورتو
۳۲%مالکیت۶۸%
۷شوت در چارچوب ۵
۰شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۵
۲۴۸تعداد پاس۵۲۴
۱۵۹پاس صحیح۴۳۷
۱۸سانتر۲۰
۴کرنر۶
۱۵خطا۱۹
۴آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو ژیل ویسنته – تی وی تو