تی وی تو
پورتو
چلسی

سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی پورتو چلسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو چلسی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو چلسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پورتو – چلسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو چلسی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پورتو چلسی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو چلسی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو چلسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پورتو چلسی – ۱۸ فروزدین ۱۴۰۰

در دیداری حساس از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه سانچز پیسخوان شهر سویل، تیم پورتو که بدون مهاجم ایرانی‌اش مهدی طارمی میزبان چلسی بود، با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب حریف انگلیسی شد تا کار سختی برای جبران این شکست در لندن داشته باشد.پورتو بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۲ ابتدا ضربه دیاز توسط مدافعان چلسی دفع شد و روی ریباند ضربه محکم و والی اوریبه از بالای دروازه چلسی به بیرون رفت.

اما در ادامه و بر خلاف جریان بازی این چلسی بود که به گل اول دست یافت. روی پاس دقیق جورجینیو، میسون مونت در گوشه محوطه پورتو صاحب موقعیت شده و با یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.در لحظات پایانی نیمه اول این په په بود که با حضور در محوطه جریمه فرصت داشت گل تساوی پورتو را وارد دروازه چلسی بکند، اما ضربه او با مهار ادواردو مندی همراه شد و در نهایت نیمه نخست کم هیجان با برتری ۰-۱ چلسی به اتمام رسید.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و روی ارسال دیاز بود که په په با  ضربه سر می توانست زننده گل تساوی پورتو لقب بگیرد، اما مندی یک بار دیگر دروازه چلسی را نجات داد. در دقیقه ۶۰ آنتونی رودیگر، مدافع پیش تاخته چلسی با ضربه ای از پشت محوطه جریمه دروازه پورتو را تهدید کرد، اما مارچسین به خوبی عکس العمل نشان داده و این ضربه را دفع کرد.

دقایقی بعد این بار جیمز با ارسال خود برای چلسی موقعیت سازی کرد، اما ضربه سزار آسپلیکوئتا چندان دقیق نبود و در اختیار دروازه بان پورتو قرار گرفت. در دقیقه ۷۹ کریستن پولیسیچ فرصتی تا زدن گل دوم چلسی نداشت، اما این ستاره آمریکایی بدشانس بود و ضربه او به دیرک دروازه پورتو برخورد کرد.اما در دقیقه ۸۵ چلسی به گل دوم هم دست یافت. روی اشتباه عجیب مدافعان پورتو، بن چیلول با فرار خود و گذر از سد مدافعان و دروازه بان پورتو موفق شد گل دوم را به نام خودش ثبت کند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و چلسی به برتری شیرین ۰-۲ دست یافت.

 

پخش زنده فوتبال پورتو چلسی ‌ – تی وی تو

 

پورتو چلسی 
۳۹%مالکیت۶۱%
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۳۴۳تعداد پاس۵۳۹
۲۷۱پاس صحیح۴۶۰
۱۹سانتر۱۳
۹کرنر۴
۱۱خطا۱۷
۵آفساید۲
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال پورتو چلسی ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پورتو چلسی – ۱۸ آذر ۹۴

در ادامه ی بازی های هفته ی ششم لیگ قهرمانان ؛ تیم های چلسی و پورتو با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با برتری ۱-۰ چلسی ، که با اشتباه مارکانو در باز کردن دروازه ی خودی بدست آمد ، به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، شاهد خشونت کمتری نسبت به نیمه ی قبلی بودیم . در دقیقه ی ۵۲ ویلیان موفق شد این اختلاف را ۲ برابر کند. جبران این دو گل برای پورتو ای ها تا پایان بازی ممکن نشد تا در نهایت ، چلسی با نتیجه ی ۲-۰ پیروز میدان باشد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو چلسی ‌ – تی وی تو

 

چلسی پورتو 
۳۸%مالکیت۶۲%
۶شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۳۴۱تعداد پاس۵۵۲
۲۵۳پاس صحیح۴۷۵
۴سانتر۵
۵کرنر۶
۲۱ضربه ایستگاهی۱۵
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو چلسی ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی پورتو چلسی – ۷ مهر ۹۴

تیم های چلسی و پورتو دیدار رفت خود را در استادیوم دراگو پرتغال برگزار کردند. در نیمه ی نخست ، آندره در دقیقه ی ۳۹ و ویلیان در دقیقه ی ۲ وقت اضافه گلزنی کردند تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن باز گردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، شاهد کاهش سرعت بازی بودیم ، در واقع تنها حمله ی موفق این نیمه ، در دقیقه ی ۵۲ توسط مایکن انجام شد تا نتیجه ی ۲-۱ را برای چلسی رقم بزند. 

 

پخش زنده فوتبال پورتو چلسی ‌ – تی وی تو

 

پورتو چلسی 
۴۳%مالکیت۵۷%
۶شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۳۷۰تعداد پاس۴۹۵
۲۶۷پاس صحیح۳۸۲
۳سانتر۲
۸کرنر۴
۱۲ضربه ایستگاهی۱۴
۰آفساید۴
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو چلسی ‌ – تی وی تو