تی وی تو
پورتو
پورتیموننزه

پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۴:۰۰

پخش زنده بازی دوستانه

بازی زنده پورتو پورتیموننزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پورتو پورتیموننزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم پورتو و پورتیموننزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پورتو پورتیموننزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پورتو پورتیموننزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پورتو پورتیموننزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پورتو پورتیموننزه

پورتو و پورتیموننزه در هفته سی‌ام رقابت های لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۷ بر ۰ به سود پورتو به پایان رسید.

مهدی طارمی در این بازی ۶۴ دقیقه بازی کرد ۳ گل زد و یک پاس گل داد تا جواب انتقادات را به خوبی بدهد. پیش از این بازی، باشگاه اسپورتینگ لیسبون مطلبی توهین آمیز درباره مهدی طارمی منتشر کرده بود که با واکنش تند هواداران پورتو روبرو شده بود و مهدی طارمی امشب خود را بار دیگر به همه ثابت کرد.

مهدی طارمی در دقایق ۱۹، ۳۴ و ۴۷، اوانیلسون در دقایق ۴۰ و ۶۰، مارکو گروییچ در دقیقه ۲۸ و په په در دقیقه ۵۵، هفت گل پورتو را به ثمر رساندند.

نکته جالب گل های طارمی این بود که او با پای راست، پای چپ و سر، موفق شد دروازه حریف را باز کند. اما این بازی یک بازنده ایرانی نیز داشت و او پیام نیازمند بود که در درون دروازه پورتیموننزه ایستاده بود و ۷ گل دریافت کرد.

در پایان پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه و با این پیروزی پورتو ۸۲ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول محکم تر کرد و پورتیموننزه نیز با ۳۲ امتیاز دوازدهم ماند.

پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه

 

پورتو پورتیموننزه 
۷۲%مالکیت۲۸%
۱۲شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۵
۶۲۵تعداد پاس۲۳۹
۵۵۹پاس صحیح۱۷۲
۲۱سانتر۴
۹کرنر۱
۱۰خطا۷
۱آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه

 

پخش زنده بازی پورتو و پورتیموننزه

در اولین و یکی از مهم‌ترین دیدارهای سیزدهم لیگ پرتغال، تیم فوتبال پورتو که مهدی طارمی مهاجم ایرانی را در ترکیب خود دارد میهمان تیم پورتیموننزه بود که این دیدار با برتری ٣ بر صفر یاران طارمی خاتمه یافت.

با توجه به شرایط حساس جدول، پورتو می‌توانست با کسب تمام امتیازات این دیدار به صدر جدول برسد و به همین خاطر بازیکنان این تیم با انگیزه مضاعف به میدان رفتند.

با این‌حال پورتو از ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و تا اینکه در واپسین لحظه‌های نیمه نخست لوییز دیاز برای بار اول دروازه میزبان‌را باز کرد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه هم شاگردان کونسیسائو بر فشار حملات خود افزودند و دوبار دیگر در این نیمه توسط فریرا و اوتاویو به گل رسیدند تا بدین ترتیب تیم پیروز میدان لقب بگیرند.

با ۳ امتیاز این دیدار پورتو ۳۵ امتیازی شد و جای اسپورتینگ ۳۳ امتیازی را در صدر جدول البته با یک بازی بیشتر گرفت.

پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه

 

پورتیموننزه پورتو 
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۴
۳۵۸تعداد پاس۵۳۶
۲۶۸پاس صحیح۴۲۸
۱۳سانتر۱۴
۳کرنر۶
۱۱خطا۱۴
۱آفساید۰
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه

 

پخش زنده فوتبال پورتو و پورتیموننزه

در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال پورتو میهمان پورتیموننزه بود و با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست داد.هر ۲ گل پورتو روی گل به خودی بازیکنان حریف زده شد. پوسینولو در دقیقه ی ۴۵ نیمه  ی نخست و ساموئل در دقیقه ی ۶۷ دو بازیکنی بودند که به اشتباه دروازه ی خودی را باز کردند. کنده تنها بازیکنی از پورتیموننزه بود که موفق شد یکی از این اشتباهات را جبران کند تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

مهدی طارمی از ابتدا در ترکیب پورتو حضور داشت و دقیقه ۷۷ جای خود را به دیاز داد.

در پایان پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه پورتو با ۵۴ امتیاز در رده دوم لیگ پرتغال قرار دارد.

 

پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه

 

پورتیموننزه پورتو 
۳۲%مالکیت۶۸%
۳شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۱
۲۳۳تعداد پاس۴۷۸
۱۵۰پاس صحیح۳۹۴
۹سانتر۲۱
۲کرنر۴
۱۳خطا۱۰
۴آفساید۲
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی پورتو پورتیموننزه

پخش بازی زنده پورتو پورتیموننزه

در هفته هفتم لیگ برتر پرتغال، پورتو میزبان پورتیموننزه بود و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. در این بازی ابتدا مهمان به‌گل رسید. مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو که از ابتدا در ترکیب تیمش حضور نداشت، در دقیقه ۳۲ وارد میدان شد و در دقیقه ۴۶ با ضربه سر گلی دیدنی و زیبا را به ثمر رساند. این نخستین گل مهدی طارمی برای پورتو بود. دیگر گل‌های پورتو را امبمبا در دقیقه ۴۵ و اولیویرا در دقیقه ۸۹ به ثمر رساندند. طارمی در این بازی از ابتدا در ترکیب نبود، اما با مصدومیت ماتئوس اوریبه از دقیقه ۳۱ وارد میدان شد. یاران طارمی با این پیروزی ۱۳ امتیازی شده و تا رده سوم صعود کردند.

 

پخش زنده فوتبال پورتو پورتیموننزه – تی وی تو

 

پورتو پورتیموننزه 
۶۹%مالکیت۳۱%
۷شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۴
۵۲۸تعداد پاس۲۲۷
۴۵۰پاس صحیح۱۴۸
۲۵سانتر۱۳
۱۱کرنر۴
۱۴خطا۲۱
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو پورتیموننزه – تی وی تو

پخش آنلاین بازی پورتو پورتیموننزه

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و دوم رقابت های لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و پورتیموننزه  با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید . در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، خشونت بازی مقداری بالا رفت و سرانجام این پورتو بود که با ضربه ی تلیس در دقیقه ی ۸۷ به برتری ۱-۰ رسید. جبران این اختلاف امتیاز برای پورتیموننزه  در این  دقیقه ممکن نبود و به این دلیل ، پورتو با همین تک گل پیروز میدان شد.

پخش زنده فوتبال پورتو پورتیموننزه – تی وی تو

 

پورتو پورتیموننزه 
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۰
۷شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۴۶۰تعداد پاس۳۲۰
۳۷۵پاس صحیح۲۲۴
۳۴سانتر۱۱
۸کرنر۳
۱۳خطا۱۸
۰آفساید۱
۲کارت زرد۶

 

پخش زنده فوتبال پورتو پورتیموننزه – تی وی تو

بازی زنده پورتو و پورتیموننزه از اینترنت

در یکی از پرگل ترین دیدار های هفته ی پنجم لیگ برتر پرتغال ، تیم های پورتو و پورتیموننزه  به مصاف هم رفتند. در این دیدار ، هر دو تیم ضمن ارائه ی یک بازی زیبا موفق شدند به نتیجه ی ۳-۲  برسند. پورتو ای ها در نیمه ی نخست با ضربه ی ایستگاهی تلیس در دقیقه ی ۲۵ و همچنین گل زیبای لوییس در دقیقه ی ۴۵ به برتری ۲-۰ برسند. این برتری در نیمه ی دوم ، با ضربه ی دنر در دقیقه ی ۷۴ و آنزای ۷۷ به تساوی ۲-۲ بدل شد . پورتو ای ها در دقیقه ی ۴ وقت اضافه تلیس را با کارت قرمز از دست دادند اما با ضربه ی مارکانو در دقیقه ی ۸ موفق شدند به سختی خود را به برتری برسانند.

 

پخش زنده فوتبال پورتو پورتیموننزه – تی وی تو

 

پورتیموننزه پورتو 
۴۰%مالکیت۶۰%
۴شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۲
۳۰۴تعداد پاس۴۴۰
۲۱۵پاس صحیح۳۶۳
۱۲سانتر۲۸
۱کرنر۱۰
۸خطا۱۶
۰آفساید۳
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پورتو پورتیموننزه – تی وی تو